Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.
Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Więcej informacji w naszej polityce prywatności.
W dniach od 15 do 26 czerwca 2026 r. Wydział Mieszkalnictwa Urzędu Miejskiego Wrocławia będzie prowadził nabór wniosków o zawarcie umowy najmu lokalu mieszkalnego w realizowanej przez SIM Wrocław Sp. z o.o. nowej inwestycji Wojszyce 1 przy ulicy Stanisława Drabika we Wrocławiu.
W dniach od 15 do 23 czerwca 2026 r. Społeczna Agencja Najmu we Wrocławiu (SAN) będzie prowadziła nabór wniosków o zawarcie umowy najmu lokali mieszkalnych wchodzących w skład jej zasobu.
Wydział Środowiska Urzędu Miejskiego Wrocławia ogłasza, że z dniem 1 czerwca 2026 r. wprowadza zmiany w naborze wniosków o udzielenie dotacji na zadania polegające na instalacji systemów wykorzystujących odnawialne źródła energii oraz systemów magazynujących energię elektryczną
Wydział Środowiska Urzędu Miejskiego Wrocławia ogłasza, iż z dniem 29 maja 2026 r. wprowadza zmiany w naborze ciągłym wniosków o udzielenie dotacji celowej na zadania służące ochronie powietrza polegające na trwałej zmianie ogrzewania opartego na paliwach stałych na ogrzewanie niskoemisyjne