Przetargi nieruchomości
XML- Format daty w polu "Data publikacji od" jest nieprawidłowy
- Format daty w polu "Data publikacji do" jest nieprawidłowy
| Adres nieruchomości | Plac św. Macieja 21 lokal U15 |
|---|---|
| Przetarg na | sprzedaż wolnego lokalu użytkowego w budynku wielolokalowym wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej (II przetarg) |
| Typ przetargu | Przetarg ustny nieograniczony |
| Rodzaj nieruchomości | lokal użytkowy |
| Cena wywoławcza | 310 500,00 zł |
| Data przetargu |
| Adres nieruchomości | ulica Tadeusza Kościuszki 86 lokal 11 |
|---|---|
| Przetarg na | sprzedaż wolnego lokalu mieszkalnego w budynku wielolokalowym wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej (II przetarg) |
| Typ przetargu | Przetarg ustny nieograniczony |
| Rodzaj nieruchomości | lokal mieszkalny |
| Cena wywoławcza | 733.500,00 zł |
| Data przetargu |
| Adres nieruchomości | ulica Przestrzenna 41 lokal 4-4a |
|---|---|
| Przetarg na | sprzedaż wolnego lokalu mieszkalnego w budynku wielolokalowym wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej |
| Typ przetargu | Przetarg ustny nieograniczony |
| Rodzaj nieruchomości | lokal mieszkalny |
| Cena wywoławcza | 955 000,00 zł |
| Data przetargu |
| Adres nieruchomości | ulica Wolska 1, Średzka 20 (lokal w bramie Wolska 1) lokal 9 |
|---|---|
| Przetarg na | sprzedaż wolnego lokalu mieszkalnego w budynku wielolokalowym wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej (III przetarg) |
| Typ przetargu | Przetarg ustny nieograniczony |
| Rodzaj nieruchomości | lokal mieszkalny |
| Cena wywoławcza | 156.000,00 zł |
| Data przetargu |
| Adres nieruchomości | ulica Przestrzenna 42 lokal 9 |
|---|---|
| Przetarg na | sprzedaż wolnego lokalu mieszkalnego w budynku wielolokalowym wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej |
| Typ przetargu | Przetarg ustny nieograniczony |
| Rodzaj nieruchomości | lokal mieszkalny |
| Cena wywoławcza | 710 000,00 zł |
| Data przetargu |
| Adres nieruchomości | ulica Przestrzenna 42 lokal 11 |
|---|---|
| Przetarg na | sprzedaż wolnego lokalu mieszkalnego w budynku wielolokalowym wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej |
| Typ przetargu | Przetarg ustny nieograniczony |
| Rodzaj nieruchomości | lokal mieszkalny |
| Cena wywoławcza | 740 000,00 zł |
| Data przetargu |
| Adres nieruchomości | ul. Malezyjska (dz. nr 1/5 i 2/4) |
|---|---|
| Przetarg na | sprzedaż nieruchomości gruntowej niezabudowanej |
| Typ przetargu | Przetarg ustny nieograniczony |
| Rodzaj nieruchomości | nieruchomość niezabudowana |
| Cena wywoławcza | 575 000,00 zł |
| Data przetargu |
| Adres nieruchomości | ulica Zachodnia 50, Zachodnia 52 (brama ul. Zachodnia 50) lokal 19 |
|---|---|
| Przetarg na | sprzedaż wolnego lokalu mieszkalnego w budynku wielolokalowym wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej (II przetarg) |
| Typ przetargu | Przetarg ustny nieograniczony |
| Rodzaj nieruchomości | lokal mieszkalny |
| Cena wywoławcza | 414.000,00 zł |
| Data przetargu |
| Adres nieruchomości | plac Icchaka Lejba Pereca 4 lokal 2 |
|---|---|
| Przetarg na | sprzedaż wolnego lokalu mieszkalnego w budynku wielolokalowym wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej (III przetarg) |
| Typ przetargu | Przetarg ustny nieograniczony |
| Rodzaj nieruchomości | lokal mieszkalny |
| Cena wywoławcza | 587 200,00 zł |
| Data przetargu |
| Adres nieruchomości | ulica Michała Bałuckiego 11 lokal 5 |
|---|---|
| Przetarg na | sprzedaż wolnego lokalu mieszkalnego w budynku wielolokalowym wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej (II przetarg) |
| Typ przetargu | Przetarg ustny nieograniczony |
| Rodzaj nieruchomości | lokal mieszkalny |
| Cena wywoławcza | 854 000,00 |
| Data przetargu |
| Adres nieruchomości | ulica Jerzego Bajana 64-72, Bystrzycka 97-105 lokal nr 12 (w budynku przy ul. Bystrzyckiej nr 101) |
|---|---|
| Przetarg na | sprzedaż spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu mieszkalnego w budynku wielolokalowym |
| Typ przetargu | Przetarg ustny nieograniczony |
| Rodzaj nieruchomości | lokal mieszkalny |
| Cena wywoławcza | 500 000,00 zł |
| Data przetargu |
| Adres nieruchomości | plac Katedralny 11-12 lokal 8 |
|---|---|
| Przetarg na | sprzedaż wolnego lokalu mieszkalnego w budynku wielolokalowym wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej |
| Typ przetargu | Przetarg ustny nieograniczony |
| Rodzaj nieruchomości | lokal mieszkalny |
| Cena wywoławcza | 2 120 000,00 zł |
| Data przetargu |
| Adres nieruchomości | ulica Kazimierza Wielkiego 46 lokal 3 |
|---|---|
| Przetarg na | sprzedaż wolnego lokalu mieszkalnego w budynku wielolokalowym wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej |
| Typ przetargu | Przetarg ustny nieograniczony |
| Rodzaj nieruchomości | lokal mieszkalny |
| Cena wywoławcza | 521 000,00 zł |
| Data przetargu |
| Adres nieruchomości | ulica Michała Bałuckiego 11 lokal 6 |
|---|---|
| Przetarg na | sprzedaż wolnego lokalu mieszkalnego w budynku wielolokalowym wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej (II przetarg) |
| Typ przetargu | Przetarg ustny nieograniczony |
| Rodzaj nieruchomości | lokal mieszkalny |
| Cena wywoławcza | 585 000,00 |
| Data przetargu |
| Adres nieruchomości | ul. Malezyjska (rejon) dz. nr 5/9 i 6/7 UWAGA! ZMIANA OGŁOSZENIA O PRZETARGU |
|---|---|
| Przetarg na | sprzedaż nieruchomości gruntowej niezabudowanej |
| Typ przetargu | Przetarg ustny nieograniczony |
| Rodzaj nieruchomości | nieruchomość niezabudowana |
| Cena wywoławcza | 580 000,00 zł |
| Data przetargu |
| Adres nieruchomości | ul. Pszczyńska 22,24,26 |
|---|---|
| Przetarg na | sprzedaż nieruchomości gruntowej zabudowanej |
| Typ przetargu | Przetarg ustny nieograniczony |
| Rodzaj nieruchomości | nieruchomość zabudowana |
| Cena wywoławcza | 2 350 000,00 zł |
| Data przetargu |
| Adres nieruchomości | ulica Grunwaldzka 60 lokal 9 |
|---|---|
| Przetarg na | sprzedaż wolnego lokalu mieszkalnego w budynku wielolokalowym wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej |
| Typ przetargu | Przetarg ustny nieograniczony |
| Rodzaj nieruchomości | lokal mieszkalny |
| Cena wywoławcza | 758.700,00 zł |
| Data przetargu |
| Adres nieruchomości | ulica Piastowska 30 lokal 1-1A |
|---|---|
| Przetarg na | sprzedaż wolnego lokalu mieszkalnego w budynku wielolokalowym wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej |
| Typ przetargu | Przetarg ustny nieograniczony |
| Rodzaj nieruchomości | lokal mieszkalny |
| Cena wywoławcza | 724.500,00 zł |
| Data przetargu |
| Adres nieruchomości | ulica Miernicza 13 lokal 13 |
|---|---|
| Przetarg na | sprzedaż wolnego lokalu mieszkalnego w budynku wielolokalowym wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej |
| Typ przetargu | Przetarg ustny nieograniczony |
| Rodzaj nieruchomości | lokal mieszkalny |
| Cena wywoławcza | 764 000,00 zł |
| Data przetargu |
| Adres nieruchomości | ulica Michała Wrocławczyka 40 lokal 6 |
|---|---|
| Przetarg na | sprzedaż wolnego lokalu mieszkalnego w budynku wielolokalowym wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej |
| Typ przetargu | Przetarg ustny nieograniczony |
| Rodzaj nieruchomości | lokal mieszkalny |
| Cena wywoławcza | 1.166.000,00 zł |
| Data przetargu |
| Adres nieruchomości | ulica Szewska 61/62 lokal 7 |
|---|---|
| Przetarg na | sprzedaż wolnego lokalu mieszkalnego w budynku wielolokalowym wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej (II przetarg) |
| Typ przetargu | Przetarg ustny nieograniczony |
| Rodzaj nieruchomości | lokal mieszkalny |
| Cena wywoławcza | 1.305.000,00 zł |
| Data przetargu |
| Adres nieruchomości | ulica Miernicza 13 lokal 9-9A |
|---|---|
| Przetarg na | sprzedaż wolnego lokalu mieszkalnego w budynku wielolokalowym wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej |
| Typ przetargu | Przetarg ustny nieograniczony |
| Rodzaj nieruchomości | lokal mieszkalny |
| Cena wywoławcza | 775 000,00 zł |
| Data przetargu |
| Adres nieruchomości | ul. Alojzego Majchra 9 |
|---|---|
| Przetarg na | sprzedaż nieruchomości gruntowej zabudowanej ( III przetarg) |
| Typ przetargu | Przetarg ustny nieograniczony |
| Rodzaj nieruchomości | nieruchomość zabudowana |
| Cena wywoławcza | 1 680 000,00 zł |
| Data przetargu |
| Adres nieruchomości | ulica Gajowicka 187a lokal 4 |
|---|---|
| Przetarg na | sprzedaż wolnego lokalu mieszkalnego w budynku wielolokalowym wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej |
| Typ przetargu | Przetarg ustny nieograniczony |
| Rodzaj nieruchomości | lokal mieszkalny |
| Cena wywoławcza | 475.000,00 zł |
| Data przetargu |
| Adres nieruchomości | ulica Ignacego Łukasiewicza 16 lokal 2-2A |
|---|---|
| Przetarg na | sprzedaż wolnego lokalu mieszkalnego w budynku wielolokalowym wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej |
| Typ przetargu | Przetarg ustny nieograniczony |
| Rodzaj nieruchomości | lokal mieszkalny |
| Cena wywoławcza | 946.800,00 zł |
| Data przetargu |