Zawiadomienia, obwieszczenia i decyzje Wydziału Architektury i Zabytków oraz Wydziału Planowania Przestrzennego
RSS XML- Format daty w polu "Data publikacji od" jest nieprawidłowy
- Format daty w polu "Data publikacji do" jest nieprawidłowy
| Adres nieruchomości | ulica Grabiszyńska 53 lokal U1A |
|---|---|
| Przetarg na | sprzedaż wolnego lokalu użytkowego w budynku wielolokalowym wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej |
| Typ przetargu | Przetarg ustny nieograniczony |
| Rodzaj nieruchomości | lokal użytkowy |
| Cena wywoławcza | 156.000,00 zł |
| Data przetargu |
| Adres nieruchomości | ulica Prosta 46 lokal U1A |
|---|---|
| Przetarg na | sprzedaż wolnego lokalu użytkowego w budynku wielolokalowym wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej |
| Typ przetargu | Przetarg ustny nieograniczony |
| Rodzaj nieruchomości | lokal użytkowy |
| Cena wywoławcza | 150 000,00 zł |
| Data przetargu |
| Adres nieruchomości | ulica Skarbowców 35 lokal 2 |
|---|---|
| Przetarg na | sprzedaż wolnego lokalu mieszkalnego w budynku wielolokalowym wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej |
| Typ przetargu | Przetarg ustny nieograniczony |
| Rodzaj nieruchomości | lokal mieszkalny |
| Cena wywoławcza | 460 000,00 zł |
| Data przetargu |
| Adres nieruchomości | ulica Orzechowa 59 lokal U1A |
|---|---|
| Przetarg na | sprzedaż wolnego lokalu użytkowego w budynku wielolokalowym wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej (II przetarg) |
| Typ przetargu | Przetarg ustny nieograniczony |
| Rodzaj nieruchomości | lokal użytkowy |
| Cena wywoławcza | 90 000,00 zł |
| Data przetargu |
| Adres nieruchomości | ul. Strzegomska 9 - UWAGA PRZETARG ODWOŁANY |
|---|---|
| Przetarg na | sprzedaż nieruchomości gruntowej zabudowanej (II przetarg) |
| Typ przetargu | Przetarg ustny nieograniczony |
| Rodzaj nieruchomości | nieruchomość zabudowana |
| Cena wywoławcza | 20 250 000,00 zł |
| Data przetargu |
| Adres nieruchomości | ulica generała Jana Henryka Dąbrowskiego 21 lokal 10 |
|---|---|
| Przetarg na | sprzedaż wolnego lokalu mieszkalnego w budynku wielolokalowym wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej |
| Typ przetargu | Przetarg ustny nieograniczony |
| Rodzaj nieruchomości | lokal mieszkalny |
| Cena wywoławcza | 702.000,00 zł |
| Data przetargu |
| Adres nieruchomości | ulica Wolska 1, Średzka 20 (lokal w budynku przy ul. Wolskiej 1) lokal 1 |
|---|---|
| Przetarg na | sprzedaż wolnego lokalu mieszkalnego w budynku wielolokalowym wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej |
| Typ przetargu | Przetarg ustny nieograniczony |
| Rodzaj nieruchomości | lokal mieszkalny |
| Cena wywoławcza | 517.500,00 zł |
| Data przetargu |
| Adres nieruchomości | ul. Kosmonautów (rejon) dz. nr 35/5, 36/5 i 37/5 |
|---|---|
| Przetarg na | sprzedaż nieruchomości gruntowej niezabudowanej (IV przetarg) |
| Typ przetargu | Przetarg ustny nieograniczony |
| Rodzaj nieruchomości | nieruchomość niezabudowana |
| Cena wywoławcza | 1 600 000,00 zł |
| Data przetargu |
| Adres nieruchomości | ulica Trzebnicka 19 lokal 2 |
|---|---|
| Przetarg na | sprzedaż wolnego lokalu mieszkalnego w budynku wielolokalowym wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej |
| Typ przetargu | Przetarg ustny nieograniczony |
| Rodzaj nieruchomości | lokal mieszkalny |
| Cena wywoławcza | 760.500,00 zł |
| Data przetargu |
| Adres nieruchomości | ulica Trzebnicka 14 lokal 3 |
|---|---|
| Przetarg na | sprzedaż wolnego lokalu mieszkalnego w budynku wielolokalowym wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej |
| Typ przetargu | Przetarg ustny nieograniczony |
| Rodzaj nieruchomości | lokal mieszkalny |
| Cena wywoławcza | 675.000,00 |
| Data przetargu |