Wykaz nieruchomości
XML- Format daty w polu "Data publikacji od" jest nieprawidłowy
- Format daty w polu "Data publikacji do" jest nieprawidłowy
| Adres nieruchomości | ulica Gajowicka 166 lokal 6A |
|---|---|
| Rodzaj wykazu | wykazy lokali do sprzedaży w trybie przetargowym |
| Rodzaj nieruchomości | lokal mieszkalny |
| Adres nieruchomości | plac gen. Józefa Bema 4 lokal 6 |
|---|---|
| Rodzaj wykazu | wykazy lokali do sprzedaży w trybie przetargowym |
| Rodzaj nieruchomości | lokal mieszkalny |
| Adres nieruchomości | ul. Partyzantów 105/1, ul. Oleśnicka 19/23, ul. Probusa 8/6, ul. Jedności Narodowej 176/7, ul. Rydygiera 7-9 m 18-19, ul. Rydygiera 42/13, ul. Rydygiera 42/25, ul. Chrobrego 4/12, ul. Kosynierów Gdyńskich 56/1, pl. Staszica 10/13, ul. św. Wincentego 10/15, ul. Zyndrama z Maszkowic 18 i 18a – lokal mieszkalny nr 12 przy ul. Zyndrama z Maszkowic 18, ul. Miarki 2/16, ul. Miarki 12/13, ul. Niemcewicza 20/8, ul. Niemcewicza 35/8, ul. Słowiańska 23/21. |
|---|---|
| Rodzaj wykazu | wykazy lokali do sprzedaży, na rzecz dotychczasowych najemców, w trybie bezprzetargowym |
| Rodzaj nieruchomości | lokal mieszkalny |
| Adres nieruchomości | ulica Krakusa 6 lokal 1 |
|---|---|
| Rodzaj wykazu | wykazy lokali do sprzedaży w trybie przetargowym |
| Rodzaj nieruchomości | lokal mieszkalny |
| Adres nieruchomości | ulica Osobowicka 131 lokal 3-3a |
|---|---|
| Rodzaj wykazu | wykazy lokali do sprzedaży w trybie przetargowym |
| Rodzaj nieruchomości | lokal mieszkalny |
| Adres nieruchomości | ul.Bernardyńska 7 obr.Stare Miasto AM 28 dz.24/1 |
|---|---|
| Rodzaj wykazu | wykaz nieruchomości do oddania w użytkowanie w trybie bezprzetargowym, |
| Rodzaj nieruchomości | nieruchomość zabudowana |
| Adres nieruchomości | obr.Stare Miasto AM 28 dz.20/10 |
|---|---|
| Rodzaj wykazu | wykaz nieruchomości do oddania w użytkowanie w trybie bezprzetargowym, |
| Rodzaj nieruchomości | nieruchomość niezabudowana |
| Adres nieruchomości | ulica Zielonogórska 9 lokal U1A |
|---|---|
| Rodzaj wykazu | wykazy lokali do sprzedaży w trybie przetargowym |
| Rodzaj nieruchomości | lokal użytkowy |
| Adres nieruchomości | Plac Powstańców Śląskich 11 lokal U1A |
|---|---|
| Rodzaj wykazu | wykazy lokali do sprzedaży w trybie przetargowym |
| Rodzaj nieruchomości | lokal użytkowy |
| Adres nieruchomości | plac Ludwika Hirszfelda 16 lokal U2 |
|---|---|
| Rodzaj wykazu | wykazy lokali do sprzedaży w trybie przetargowym |
| Rodzaj nieruchomości | lokal użytkowy |
| Adres nieruchomości | ulica Leonarda da Vinci 3 lokal 1 |
|---|---|
| Rodzaj wykazu | wykazy lokali do sprzedaży w trybie przetargowym |
| Rodzaj nieruchomości | lokal mieszkalny |
| Adres nieruchomości | ul. Miodowa 80 (dz. 17/3, 17/6, 17/8, 18/1, 18/3 i 18/5) |
|---|---|
| Rodzaj wykazu | wykazy nieruchomości do zbycia w trybie przetargowym |
| Rodzaj nieruchomości | nieruchomość niezabudowana |
| Adres nieruchomości | obr.Stare Miasto AM 28 dz.23/2 |
|---|---|
| Rodzaj wykazu | wykaz nieruchomości do oddania w użytkowanie w trybie bezprzetargowym, |
| Rodzaj nieruchomości | nieruchomość zabudowana |
| Adres nieruchomości | Strzegomska |
|---|---|
| Rodzaj wykazu | wykazy nieruchomości do zbycia w trybie przetargowym |
| Rodzaj nieruchomości | nieruchomość niezabudowana |
| Adres nieruchomości | ul. Żiżki 3 i 5 |
|---|---|
| Rodzaj wykazu | wykazy nieruchomości do zbycia w trybie przetargowym |
| Rodzaj nieruchomości | nieruchomość zabudowana |
| Adres nieruchomości | rejon ul. Ewy i Karola Maleczyńskich |
|---|---|
| Rodzaj wykazu | wykazy nieruchomości do zbycia w trybie przetargowym |
| Rodzaj nieruchomości | nieruchomość niezabudowana |
| Adres nieruchomości | rejon ul. Cieszyńskiej (dz. 4/9, 4/12) |
|---|---|
| Rodzaj wykazu | wykazy nieruchomości do zbycia w trybie przetargowym |
| Rodzaj nieruchomości | nieruchomość niezabudowana |
| Adres nieruchomości | ul. Szklarska 20/8, ul. M. Curie Skłodowskiej 87/5, ul. Łódzka 20/5, ul. Złotostocka 16, ul. Złotostocka 18, ul. Złotostocka 20, ul. Złotostocka 22 – lokal mieszkalny nr 1 (lokal w bramie nr 20), ul. Hutnicza 58/7, ul. Krępicka 31/6, ul. Murarska 1/4, ul. Mielecka 16/2, ul. Rostafińskiego 16/5, ul. Rostafińskiego 16/6, ul. Rostafińskiego 16/16. |
|---|---|
| Rodzaj wykazu | wykazy lokali do sprzedaży, na rzecz dotychczasowych najemców, w trybie bezprzetargowym |
| Rodzaj nieruchomości | lokal mieszkalny |
| Adres nieruchomości | obr.Zalesie AM 13 dz.12/1 |
|---|---|
| Rodzaj wykazu | wykaz nieruchomości do oddania w dzierżawę w trybie bezprzetargowym, |
| Rodzaj nieruchomości | nieruchomość niezabudowana |
| Adres nieruchomości | obr.Zalesie AM 13 dz.10/1 |
|---|---|
| Rodzaj wykazu | wykaz nieruchomości do oddania w dzierżawę w trybie bezprzetargowym, |
| Rodzaj nieruchomości | nieruchomość niezabudowana |