Postępowania w sprawie pozwolenia wodnoprawnego
XML- Format daty w polu "Data publikacji od" jest nieprawidłowy
- Format daty w polu "Data publikacji do" jest nieprawidłowy
| Adres nieruchomości | ulica Stefana Żeromskiego 83 lokal U1C |
|---|---|
| Rodzaj wykazu | wykazy lokali do sprzedaży w trybie przetargowym |
| Rodzaj nieruchomości | lokal użytkowy |
| Adres nieruchomości | Wykaz nr 1-6 do zarządzenia nr 11471/23 z dnia 6 października 2023 r. |
|---|---|
| Rodzaj wykazu | wykazy lokali do sprzedaży, na rzecz dotychczasowych najemców, w trybie bezprzetargowym |
| Rodzaj nieruchomości | lokal mieszkalny |
| Adres nieruchomości | ul. Na Polanca (dz. 137 i 138) |
|---|---|
| Rodzaj wykazu | wykazy nieruchomości do zbycia w trybie przetargowym |
| Rodzaj nieruchomości | nieruchomość niezabudowana |
| Adres nieruchomości | ul.Ołbińska 30 obr.Plac Grunwaldzki AM 18 dz.nr 151 |
|---|---|
| Rodzaj wykazu | wykaz nieruchomości do oddania w użytkowanie w trybie bezprzetargowym, |
| Rodzaj nieruchomości | nieruchomość zabudowana |
| Adres nieruchomości | ul.Wejherowska obr.Popowice AM 10 dz.nr 4/8 |
|---|---|
| Rodzaj wykazu | wykaz nieruchomości do oddania w dzierżawę w trybie bezprzetargowym, |
| Rodzaj nieruchomości | nieruchomość zabudowana |
| Adres nieruchomości | ul.Skierniewicka 11 obr.Borek AM 9 dz.nr 61/32 |
|---|---|
| Rodzaj wykazu | wykaz nieruchomości do oddania w dzierżawę w trybie bezprzetargowym, |
| Rodzaj nieruchomości | nieruchomość zabudowana |
| Adres nieruchomości | ul.Sołtysowicka 59a obr.Sołtysowice AM 3 dz.nr 9 |
|---|---|
| Rodzaj wykazu | wykaz nieruchomości do oddania w użyczenie w trybie bezprzetargowym |
| Rodzaj nieruchomości | nieruchomość zabudowana |
| Adres nieruchomości | ul.Legnicka obr.Popowice AM 12 dz.nr 2/22 |
|---|---|
| Rodzaj wykazu | wykaz nieruchomości do oddania w dzierżawę w trybie bezprzetargowym, |
| Rodzaj nieruchomości | nieruchomość niezabudowana |
| Adres nieruchomości | ul.Krakowska obr.Południe AM 20 dz.nr 6/1 |
|---|---|
| Rodzaj wykazu | wykaz nieruchomości do oddania w użyczenie w trybie bezprzetargowym |
| Rodzaj nieruchomości | nieruchomość niezabudowana |
| Adres nieruchomości | ul.Canaletta 1, ul.Bacciarellego obr.Bartoszowice AM 1 dz.nr 84/2,85/1,85/2, AM 2 dz.nr 3/1,3/4 |
|---|---|
| Rodzaj wykazu | wykaz nieruchomości do oddania w dzierżawę w trybie bezprzetargowym, |
| Rodzaj nieruchomości | nieruchomość niezabudowana |
| Adres nieruchomości | aleja Jaworowa 41 lokal 6 |
|---|---|
| Rodzaj wykazu | wykazy lokali do sprzedaży w trybie przetargowym |
| Rodzaj nieruchomości | lokal mieszkalny |
| Adres nieruchomości | ulica Mielecka 25 lokal 2 |
|---|---|
| Rodzaj wykazu | wykazy lokali do sprzedaży w trybie przetargowym |
| Rodzaj nieruchomości | lokal mieszkalny |
| Adres nieruchomości | Wykaz nr 1-5 do zarządzenia nr 11382/23 z dnia 26 września 2023 r. |
|---|---|
| Rodzaj wykazu | wykazy lokali do sprzedaży, na rzecz dotychczasowych najemców, w trybie bezprzetargowym |
| Rodzaj nieruchomości | lokal mieszkalny |
| Adres nieruchomości | rejon ul. Miłoszyckiej (dz. 10/13, 10/14, 10/15) |
|---|---|
| Rodzaj wykazu | wykazy nieruchomości do zbycia w trybie przetargowym |
| Rodzaj nieruchomości | nieruchomość niezabudowana |
| Adres nieruchomości | ulica Grunwaldzka 11 lokal U1A |
|---|---|
| Rodzaj wykazu | wykazy lokali do sprzedaży w trybie przetargowym |
| Rodzaj nieruchomości | lokal niemieszkalny |
| Adres nieruchomości | ulica kardynała Mieczysława Ledóchowskiego 9 lokal U1A |
|---|---|
| Rodzaj wykazu | wykazy lokali do sprzedaży w trybie przetargowym |
| Rodzaj nieruchomości | lokal użytkowy |
| Adres nieruchomości | ulica Gajowa 47/47a lokal U1 |
|---|---|
| Rodzaj wykazu | wykazy lokali do sprzedaży w trybie przetargowym |
| Rodzaj nieruchomości | lokal użytkowy |
| Adres nieruchomości | ulica Kiełbaśnicza 12 lokal 1 |
|---|---|
| Rodzaj wykazu | wykazy lokali do sprzedaży w trybie przetargowym |
| Rodzaj nieruchomości | lokal mieszkalny |
| Adres nieruchomości | ulica Gajowa 55 lokal 8-8A |
|---|---|
| Rodzaj wykazu | wykazy lokali do sprzedaży w trybie przetargowym |
| Rodzaj nieruchomości | lokal mieszkalny |
| Adres nieruchomości | ulica Piotra Czajkowskiego 87 lokal U1A |
|---|---|
| Rodzaj wykazu | wykazy lokali do sprzedaży w trybie przetargowym |
| Rodzaj nieruchomości | lokal niemieszkalny |