Wykaz nieruchomości
XML- Format daty w polu "Data publikacji od" jest nieprawidłowy
- Format daty w polu "Data publikacji do" jest nieprawidłowy
| Adres nieruchomości | ulica Jęczmienna 27 lokal U1A |
|---|---|
| Rodzaj wykazu | wykazy lokali do sprzedaży w trybie przetargowym |
| Rodzaj nieruchomości | lokal użytkowy |
| Adres nieruchomości | ulica Marii Curie-Skłodowskiej 11 lokal 15,16 |
|---|---|
| Rodzaj wykazu | wykazy lokali do sprzedaży w trybie przetargowym |
| Rodzaj nieruchomości | lokal mieszkalny |
| Adres nieruchomości | ul.Bujwida 63 obr.Plac Grunwaldzki AM 4 dz.nr 14 |
|---|---|
| Rodzaj wykazu | wykaz nieruchomości do oddania w dzierżawę w trybie bezprzetargowym, |
| Rodzaj nieruchomości | nieruchomość niezabudowana |
| Adres nieruchomości | ul.Jugosłowiańska obr.Różanka AM 15 dz.nr 193/6 |
|---|---|
| Rodzaj wykazu | wykaz nieruchomości do oddania w dzierżawę w trybie bezprzetargowym, |
| Rodzaj nieruchomości | nieruchomość niezabudowana |
| Adres nieruchomości | ul.Bujwida 63 obr.Plac Grunwaldzki AM 4 dz.nr 14 |
|---|---|
| Rodzaj wykazu | wykaz nieruchomości do oddania w dzierżawę w trybie bezprzetargowym, |
| Rodzaj nieruchomości | nieruchomość niezabudowana |
| Adres nieruchomości | ul.Ślusarska obr.Grabiszyn AM 39 dz.nr 9/24 |
|---|---|
| Rodzaj wykazu | wykaz nieruchomości do oddania w dzierżawę w trybie bezprzetargowym, |
| Rodzaj nieruchomości | nieruchomość niezabudowana |
| Adres nieruchomości | ul.Pilczycka 39a obr.Kozanów AM 7 dz.nr 30/14 |
|---|---|
| Rodzaj wykazu | wykaz nieruchomości do oddania w dzierżawę w trybie bezprzetargowym, |
| Rodzaj nieruchomości | nieruchomość zabudowana |
| Adres nieruchomości | ul.Szczęśliwa 44 obr.Południe AM 22 dz.nr 1/1 |
|---|---|
| Rodzaj wykazu | wykaz nieruchomości do oddania w dzierżawę w trybie bezprzetargowym, |
| Rodzaj nieruchomości | nieruchomość zabudowana |
| Adres nieruchomości | obr.Ratyń AM 4 dz.nr 201,206,207 |
|---|---|
| Rodzaj wykazu | wykaz nieruchomości do oddania w dzierżawę w trybie bezprzetargowym, |
| Rodzaj nieruchomości | nieruchomość niezabudowana |
| Adres nieruchomości | obr.Ratyń AM 4 dz.nr 201,206,207 |
|---|---|
| Rodzaj wykazu | wykaz nieruchomości do oddania w dzierżawę w trybie bezprzetargowym, |
| Rodzaj nieruchomości | nieruchomość niezabudowana |
| Adres nieruchomości | ul. Działdowska 20 |
|---|---|
| Rodzaj wykazu | wykazy nieruchomości do zbycia w trybie przetargowym |
| Rodzaj nieruchomości | nieruchomość niezabudowana |
| Adres nieruchomości | zaplecze ul. Lubelskiej 66 |
|---|---|
| Rodzaj wykazu | wykazy nieruchomości do zbycia w trybie bezprzetargowym |
| Rodzaj nieruchomości | nieruchomość niezabudowana |
| Adres nieruchomości | ulica Powstańców Śląskich 144 lokal U1C |
|---|---|
| Rodzaj wykazu | wykazy lokali do sprzedaży w trybie przetargowym |
| Rodzaj nieruchomości | lokal niemieszkalny |
| Adres nieruchomości | ulica Ołbińska 9 lokal U7 |
|---|---|
| Rodzaj wykazu | wykazy lokali do sprzedaży w trybie przetargowym |
| Rodzaj nieruchomości | lokal użytkowy |
| Adres nieruchomości | ul. Jana Brzechwy i Kornela Ujejskiego (dz. 281/3) |
|---|---|
| Rodzaj wykazu | wykazy nieruchomości do zbycia w trybie przetargowym |
| Rodzaj nieruchomości | nieruchomość niezabudowana |
| Adres nieruchomości | ul. Jana Brzechwy (dz. 191/2) |
|---|---|
| Rodzaj wykazu | wykazy nieruchomości do zbycia w trybie bezprzetargowym |
| Rodzaj nieruchomości | nieruchomość niezabudowana |
| Adres nieruchomości | ulica Henryka Sienkiewicza 114 lokal U1C |
|---|---|
| Rodzaj wykazu | wykazy lokali do sprzedaży w trybie przetargowym |
| Rodzaj nieruchomości | lokal użytkowy |
| Adres nieruchomości | ulica Oławska 1 lokal 6 |
|---|---|
| Rodzaj wykazu | wykazy lokali do sprzedaży w trybie przetargowym |
| Rodzaj nieruchomości | lokal mieszkalny |
| Adres nieruchomości | ulica Nyska 32 lokal 2 |
|---|---|
| Rodzaj wykazu | wykazy lokali do sprzedaży w trybie przetargowym |
| Rodzaj nieruchomości | lokal mieszkalny |
| Adres nieruchomości | ulica Andrzeja Potebni 36 lokal 4 |
|---|---|
| Rodzaj wykazu | wykazy lokali do sprzedaży w trybie przetargowym |
| Rodzaj nieruchomości | lokal mieszkalny |
| Adres nieruchomości | Wykaz nr 1-8 do zarządzenia nr 11880/23 z dnia 27 listopada 2023 r. |
|---|---|
| Rodzaj wykazu | wykazy lokali do sprzedaży, na rzecz dotychczasowych najemców, w trybie bezprzetargowym |
| Rodzaj nieruchomości | lokal mieszkalny |
| Adres nieruchomości | aleja gen. Józefa Hallera 9 lokal U1A |
|---|---|
| Rodzaj wykazu | wykazy lokali do sprzedaży w trybie przetargowym |
| Rodzaj nieruchomości | lokal użytkowy |
| Adres nieruchomości | ulica Tadeusza Kościuszki 142 lokal 3A, 3B |
|---|---|
| Rodzaj wykazu | wykazy lokali do sprzedaży w trybie przetargowym |
| Rodzaj nieruchomości | lokal mieszkalny |
| Adres nieruchomości | ulica Tadeusza Kościuszki 186 lokal 8 |
|---|---|
| Rodzaj wykazu | wykazy lokali do sprzedaży w trybie przetargowym |
| Rodzaj nieruchomości | lokal mieszkalny |
| Adres nieruchomości | ulica Tadeusza Kościuszki 179 lokal 7 |
|---|---|
| Rodzaj wykazu | wykazy lokali do sprzedaży w trybie przetargowym |
| Rodzaj nieruchomości | lokal mieszkalny |