Wykaz nieruchomości
XML- Format daty w polu "Data publikacji od" jest nieprawidłowy
- Format daty w polu "Data publikacji do" jest nieprawidłowy
| Adres nieruchomości | Wykaz nr 1-8 do zarządzenia nr 662/24 z dnia 12 sierpnia 2024 r. |
|---|---|
| Rodzaj wykazu | wykazy lokali do sprzedaży, na rzecz dotychczasowych najemców, w trybie bezprzetargowym |
| Rodzaj nieruchomości | lokal mieszkalny |
| Adres nieruchomości | ulica Emila Zegadłowicza 7 lokal nr U3 |
|---|---|
| Rodzaj wykazu | wykazy lokali do sprzedaży w trybie przetargowym |
| Rodzaj nieruchomości | lokal użytkowy |
| Adres nieruchomości | ulica Kwidzyńska 4A lokal 3 |
|---|---|
| Rodzaj wykazu | wykazy lokali do sprzedaży w trybie przetargowym |
| Rodzaj nieruchomości | lokal mieszkalny |
| Adres nieruchomości | ulica Zyndrama z Maszkowic 18-18a (lokal w klatce nr 18a) lokal nr U19 |
|---|---|
| Rodzaj wykazu | wykazy lokali do sprzedaży w trybie przetargowym |
| Rodzaj nieruchomości | lokal użytkowy |
| Adres nieruchomości | obr.Zalesie AM 3 dz.46/2 |
|---|---|
| Rodzaj wykazu | wykazy nieruchomości do zbycia w trybie bezprzetargowym |
| Rodzaj nieruchomości | nieruchomość niezabudowana |
| Adres nieruchomości | obr.Grabiszyn AM 44 dz.19/3 |
|---|---|
| Rodzaj wykazu | wykazy nieruchomości do zbycia w trybie bezprzetargowym |
| Rodzaj nieruchomości | nieruchomość niezabudowana |
| Adres nieruchomości | ul.Wawrzyniaka obr.Krzyki AM 5 dz.150/8 |
|---|---|
| Rodzaj wykazu | wykaz nieruchomości do oddania w dzierżawę w trybie bezprzetargowym, |
| Rodzaj nieruchomości | nieruchomość niezabudowana |
| Adres nieruchomości | ul.Gliwicka obr.Księże Małe AM 7 dz.10/2 |
|---|---|
| Rodzaj wykazu | wykaz nieruchomości do oddania w dzierżawę w trybie bezprzetargowym, |
| Rodzaj nieruchomości | nieruchomość niezabudowana |
| Adres nieruchomości | obr.Kozanów AM 8 dz.20/13 |
|---|---|
| Rodzaj wykazu | wykaz nieruchomości do oddania w dzierżawę w trybie bezprzetargowym, |
| Rodzaj nieruchomości | nieruchomość zabudowana |
| Adres nieruchomości | obr.Leśnica AM 12 dz.63/2 |
|---|---|
| Rodzaj wykazu | wykaz nieruchomości do oddania w dzierżawę w trybie bezprzetargowym, |
| Rodzaj nieruchomości | nieruchomość niezabudowana |
| Adres nieruchomości | ul.Przemyska obr.Złotniki AM 11 dz.98/2 |
|---|---|
| Rodzaj wykazu | wykaz nieruchomości do oddania w dzierżawę w trybie bezprzetargowym, |
| Rodzaj nieruchomości | nieruchomość niezabudowana |
| Adres nieruchomości | ul.Zakopiańska obr.Złotniki AM 10 dz.328/1 |
|---|---|
| Rodzaj wykazu | wykaz nieruchomości do oddania w dzierżawę w trybie bezprzetargowym, |
| Rodzaj nieruchomości | nieruchomość niezabudowana |
| Adres nieruchomości | obr.Karłowice AM 8 dz.20/32 |
|---|---|
| Rodzaj wykazu | wykaz nieruchomości do oddania w dzierżawę w trybie bezprzetargowym, |
| Rodzaj nieruchomości | nieruchomość niezabudowana |
| Adres nieruchomości | obr.Różanka AM 11 dz.131/2 |
|---|---|
| Rodzaj wykazu | wykaz nieruchomości do oddania w dzierżawę w trybie bezprzetargowym, |
| Rodzaj nieruchomości | nieruchomość niezabudowana |
| Adres nieruchomości | obr.Różanka AM 11 dz.132/3,131/1 |
|---|---|
| Rodzaj wykazu | wykaz nieruchomości do oddania w dzierżawę w trybie bezprzetargowym, |
| Rodzaj nieruchomości | nieruchomość zabudowana |
| Adres nieruchomości | ul.Koszalińska obr.Kuźniki AM 4 dz.8/18 pow.247m2 |
|---|---|
| Rodzaj wykazu | wykaz nieruchomości do oddania w dzierżawę w trybie bezprzetargowym, |
| Rodzaj nieruchomości | nieruchomość niezabudowana |
| Adres nieruchomości | ul.Koszalińska obr.Kuźniki AM 4 dz.8/18 |
|---|---|
| Rodzaj wykazu | wykaz nieruchomości do oddania w dzierżawę w trybie bezprzetargowym, |
| Rodzaj nieruchomości | nieruchomość niezabudowana |
| Adres nieruchomości | ul.Karkonoska 36, ul.Karkonoska obr.Partynice AM 4 dz.98/3,98/4 |
|---|---|
| Rodzaj wykazu | wykaz nieruchomości do oddania w dzierżawę w trybie bezprzetargowym, |
| Rodzaj nieruchomości | nieruchomość zabudowana |
| Adres nieruchomości | ul.Jana Wesołowskiego obr.Bieńkowice AM 6 dz.2/11 |
|---|---|
| Rodzaj wykazu | wykaz nieruchomości do oddania w dzierżawę w trybie bezprzetargowym, |
| Rodzaj nieruchomości | nieruchomość zabudowana |
| Adres nieruchomości | ulica Zyndrama z Maszkowic 18-18a (lokal w klatce nr 18a) lokal nr 17-18 |
|---|---|
| Rodzaj wykazu | wykazy lokali do sprzedaży w trybie przetargowym |
| Rodzaj nieruchomości | lokal mieszkalny |
| Adres nieruchomości | ulica Icchaka Lejba Pereca 9 lokal U25 |
|---|---|
| Rodzaj wykazu | wykazy lokali do sprzedaży w trybie przetargowym |
| Rodzaj nieruchomości | lokal użytkowy |
| Adres nieruchomości | ulica Księcia Witolda 45-47(klatka nr 45) lokal nr U1 |
|---|---|
| Rodzaj wykazu | wykazy lokali do sprzedaży, na rzecz dotychczasowych najemców, w trybie bezprzetargowym |
| Rodzaj nieruchomości | lokal użytkowy |
| Adres nieruchomości | ulica Zyndrama z Maszkowic 18-18a (lokal w klatce nr 18a) lokal nr 13 |
|---|---|
| Rodzaj wykazu | wykazy lokali do sprzedaży w trybie przetargowym |
| Rodzaj nieruchomości | lokal mieszkalny |
| Adres nieruchomości | ulica Pomorska 24 lokal U4A |
|---|---|
| Rodzaj wykazu | wykazy lokali do sprzedaży w trybie przetargowym |
| Rodzaj nieruchomości | lokal użytkowy |
| Adres nieruchomości | ulica Henryka Sienkiewicza 109 lokal 8,8A |
|---|---|
| Rodzaj wykazu | wykazy lokali do sprzedaży w trybie przetargowym |
| Rodzaj nieruchomości | lokal mieszkalny |