Wykaz nieruchomości
XML- Format daty w polu "Data publikacji od" jest nieprawidłowy
- Format daty w polu "Data publikacji do" jest nieprawidłowy
| Adres nieruchomości | Rynek 16/17 lokal 14 |
|---|---|
| Rodzaj wykazu | wykazy lokali do sprzedaży w trybie przetargowym |
| Rodzaj nieruchomości | lokal mieszkalny |
| Adres nieruchomości | ul. Biała (dz. 358/12) |
|---|---|
| Rodzaj wykazu | wykazy nieruchomości do zbycia w trybie przetargowym |
| Rodzaj nieruchomości | nieruchomość niezabudowana |
| Adres nieruchomości | ul. Zielonogórska 9/1, ul. Zielonogórska 9/7, ul. Zielonogórska 9/10, ul. Grabiszyńska 59/10, ul. Lelewela 6, 6B - m 8 (w bramie 6B), ul. Kościuszki 1/11, ul. Kościuszki 18/9, ul. Jęczmienna 22/11, ul. Żytnia 18/10, ul. Lelewela 21, ul. Lelewela 21A - m 11 (w bramie 21A), pl. Legionów 15/12, ul. Tkacka 61/4, ul. Tkacka 61/7, ul. Rybacka 2/11, ul. Górnicza 1/9, ul. Lubińska 54/1, ul. Lubińska 54/5, ul. Lubińska 54/7, ul. Lubińska 54/10,ul. Dożynkowa 4/12, ul. Lniana 19/3, ul. Kościuszki 182, 184 |
|---|---|
| Rodzaj wykazu | wykazy lokali do sprzedaży, na rzecz dotychczasowych najemców, w trybie bezprzetargowym |
| Rodzaj nieruchomości | lokal mieszkalny |
| Adres nieruchomości | ul. Potebni 5/1, ul. Potebni 5/2, ul. Niemcewicza 11 m 4-5, ul. Niemcewicza 39/2, ul. Roosevelta 9/19, ul. Słowiańska 11/8, ul. Traugutta 125, Więckowskiego 2 - m. 7 w bramie ul. Traugutta 125, ul. Orzechowa 53/4, ul. Orzechowa 53/23, ul. Orzechowa 57/13, ul. Orzechowa 59/24, ul. Krynicka 66/28, ul. Jemiołowa 64/4, ul. Jemiołowa 64/13, ul. Mielecka 28/6, ul. Oporowska 13/15, ul. Pereca 5/14, ul. Skwierzyńska 25/10, ul. Mielecka 6/1, ul. Skwierzyńska 31/1, ul. Stalowowolska 1/1, ul. Wolska 3/8, u |
|---|---|
| Rodzaj wykazu | wykazy lokali do sprzedaży, na rzecz dotychczasowych najemców, w trybie bezprzetargowym |
| Rodzaj nieruchomości | lokal mieszkalny |
| Adres nieruchomości | ul. Brodzka 43 (dz. 111/5, 112/3) |
|---|---|
| Rodzaj wykazu | wykazy nieruchomości do zbycia w trybie przetargowym |
| Rodzaj nieruchomości | nieruchomość niezabudowana |
| Adres nieruchomości | ul. Brodzka 39 (dz. 112/5) |
|---|---|
| Rodzaj wykazu | wykazy nieruchomości do zbycia w trybie przetargowym |
| Rodzaj nieruchomości | nieruchomość niezabudowana |
| Adres nieruchomości | ul. Żmigrodzka 243 (działka nr 11/8) |
|---|---|
| Rodzaj wykazu | wykaz nieruchomości do oddania w użyczenie w trybie bezprzetargowym |
| Rodzaj nieruchomości | nieruchomość zabudowana |
| Adres nieruchomości | ulica Henryka Sienkiewicza 116 lokal U1A |
|---|---|
| Rodzaj wykazu | wykazy lokali do sprzedaży w trybie przetargowym |
| Rodzaj nieruchomości | lokal użytkowy |
| Adres nieruchomości | ulica Henryka Sienkiewicza 126 lokal U1A |
|---|---|
| Rodzaj wykazu | wykazy lokali do sprzedaży w trybie przetargowym |
| Rodzaj nieruchomości | lokal użytkowy |
| Adres nieruchomości | ulica Juliana Ursyna Niemcewicza 16 lokal 8 |
|---|---|
| Rodzaj wykazu | wykazy lokali do sprzedaży w trybie przetargowym |
| Rodzaj nieruchomości | lokal mieszkalny |
| Adres nieruchomości | ulica Marcina Borelowskiego 10-12 lokal 4 |
|---|---|
| Rodzaj wykazu | wykazy lokali do sprzedaży w trybie przetargowym |
| Rodzaj nieruchomości | lokal mieszkalny |
| Adres nieruchomości | ulica Ignacego Łukasiewicza 11 lokal U9 |
|---|---|
| Rodzaj wykazu | wykazy lokali do sprzedaży w trybie przetargowym |
| Rodzaj nieruchomości | lokal użytkowy |
| Adres nieruchomości | ulica Józefa Rostafińskiego 14 lokal 7-7A |
|---|---|
| Rodzaj wykazu | wykazy lokali do sprzedaży w trybie przetargowym |
| Rodzaj nieruchomości | lokal mieszkalny |
| Adres nieruchomości | ulica Łukasza Górnickiego 8 lokal U4 |
|---|---|
| Rodzaj wykazu | wykazy lokali do sprzedaży w trybie przetargowym |
| Rodzaj nieruchomości | lokal niemieszkalny |
| Adres nieruchomości | ulica Kręta 20 lokal 1 |
|---|---|
| Rodzaj wykazu | wykazy lokali do sprzedaży w trybie przetargowym |
| Rodzaj nieruchomości | lokal mieszkalny |
| Adres nieruchomości | ulica kardynała Stefana Wyszyńskiego 142 lokal 2 |
|---|---|
| Rodzaj wykazu | wykazy lokali do sprzedaży w trybie przetargowym |
| Rodzaj nieruchomości | lokal mieszkalny |
| Adres nieruchomości | ulica Świdnicka 2 lokal 10 |
|---|---|
| Rodzaj wykazu | wykazy lokali do sprzedaży w trybie przetargowym |
| Rodzaj nieruchomości | lokal mieszkalny |
| Adres nieruchomości | ulica Kazimierza Wielkiego 41 lokal 10 |
|---|---|
| Rodzaj wykazu | wykazy lokali do sprzedaży w trybie przetargowym |
| Rodzaj nieruchomości | lokal mieszkalny |
| Adres nieruchomości | ul. Obornicka 125, 127 (dz. 13/5, 14, 18) |
|---|---|
| Rodzaj wykazu | wykazy nieruchomości do zbycia w trybie bezprzetargowym |
| Rodzaj nieruchomości | nieruchomość zabudowana i nieruchomość niezabudowana |
| Adres nieruchomości | ul.Sportowa 43 obr.Karłowice AM 16 dz.6/30 |
|---|---|
| Rodzaj wykazu | wykaz nieruchomości do oddania w dzierżawę w trybie bezprzetargowym, |
| Rodzaj nieruchomości | nieruchomość niezabudowana |