Postępowania w sprawie pozwolenia wodnoprawnego
XML- Format daty w polu "Data publikacji od" jest nieprawidłowy
- Format daty w polu "Data publikacji do" jest nieprawidłowy
| Adres nieruchomości | ul. Stargardzka 1 |
|---|---|
| Rodzaj wykazu | wykazy nieruchomości do zbycia w trybie bezprzetargowym |
| Rodzaj nieruchomości | nieruchomość zabudowana |
| Adres nieruchomości | ul. Metalowców 9a |
|---|---|
| Rodzaj wykazu | wykazy nieruchomości do zbycia w trybie bezprzetargowym |
| Rodzaj nieruchomości | nieruchomość zabudowana |
| Adres nieruchomości | ul.Opolska 5 obr.Księże Małe AM 5 dz.8/2 |
|---|---|
| Rodzaj wykazu | wykazy nieruchomości do zbycia w trybie bezprzetargowym |
| Rodzaj nieruchomości | nieruchomość zabudowana |
| Adres nieruchomości | ul.Semaforowa 1 obr.Brochów AM 5 dz.27/1 |
|---|---|
| Rodzaj wykazu | wykazy nieruchomości do zbycia w trybie bezprzetargowym |
| Rodzaj nieruchomości | nieruchomość zabudowana |
| Adres nieruchomości | obr.Ołtaszyn AM 7 dz.89/10 |
|---|---|
| Rodzaj wykazu | wykaz nieruchomości do oddania w dzierżawę w trybie bezprzetargowym, |
| Rodzaj nieruchomości | nieruchomość niezabudowana |
| Adres nieruchomości | ulica Norberta Barlickiego 22 lokal 7 |
|---|---|
| Rodzaj wykazu | wykazy lokali do sprzedaży w trybie przetargowym |
| Rodzaj nieruchomości | lokal mieszkalny |
| Adres nieruchomości | ulica gen. Romualda Traugutta 99B lokal U1C |
|---|---|
| Rodzaj wykazu | wykazy lokali do sprzedaży w trybie przetargowym |
| Rodzaj nieruchomości | lokal użytkowy |
| Adres nieruchomości | plac Legionów 13 lokal 15 |
|---|---|
| Rodzaj wykazu | wykazy lokali do sprzedaży w trybie przetargowym |
| Rodzaj nieruchomości | lokal mieszkalny |
| Adres nieruchomości | ulica Kluczborska 15 lokal 6 |
|---|---|
| Rodzaj wykazu | wykazy lokali do sprzedaży w trybie przetargowym |
| Rodzaj nieruchomości | lokal mieszkalny |
| Adres nieruchomości | ulica Grunwaldzka 30 lokal 4 |
|---|---|
| Rodzaj wykazu | wykazy lokali do sprzedaży w trybie przetargowym |
| Rodzaj nieruchomości | lokal mieszkalny |
| Adres nieruchomości | ulica Stanisława Dubois 16 lokal 4 |
|---|---|
| Rodzaj wykazu | wykazy lokali do sprzedaży w trybie przetargowym |
| Rodzaj nieruchomości | lokal mieszkalny |
| Adres nieruchomości | ulica Wandy 10 lokal 4 |
|---|---|
| Rodzaj wykazu | wykazy lokali do sprzedaży w trybie przetargowym |
| Rodzaj nieruchomości | lokal mieszkalny |
| Adres nieruchomości | ulica Mosiężna 18 lokal 9 |
|---|---|
| Rodzaj wykazu | wykazy lokali do sprzedaży w trybie przetargowym |
| Rodzaj nieruchomości | lokal mieszkalny |
| Adres nieruchomości | ulica Wierzbowa 5, 5A (brama ul. Wierzbowa 5) lokal 3 |
|---|---|
| Rodzaj wykazu | wykazy lokali do sprzedaży w trybie przetargowym |
| Rodzaj nieruchomości | lokal mieszkalny |
| Adres nieruchomości | ul. Zaporoska 70/1, ul. Górnickiego 1A/12, al. Matejki 10/6, ul. Reja 8/42, ul. Rozbrat 12/9, ul. Rozbrat 12/11, ul. Olszewskiego 60/1, ul. Olszewskiego 60/2, ul. Olszewskiego 60/5, ul. Olszewskiego 60/6,ul. Legnicka 18/61, ul. Kościuszki 49, ul. Kościuszki 49A - lokal mieszkalny nr 12 (lokal w bramie nr 49), ul. Kołłątaja 11/12 - m 6, ul. Lelewela 12/3, ul. Grabiszyńska 67/6, ul. Świdnicka 6/2, ul. Bałuckiego 14/2, ul. Kołłątaja 21/1, ul. Rejtana 1, ul. Stawowa 16 - lokal mieszkalny nr 2 w budy |
|---|---|
| Rodzaj wykazu | wykazy lokali do sprzedaży, na rzecz dotychczasowych najemców, w trybie bezprzetargowym |
| Rodzaj nieruchomości | lokal mieszkalny |
| Adres nieruchomości | ul. Wodzisławska (działka nr 12/10, AM-3, obręb Księże Małe) |
|---|---|
| Rodzaj wykazu | wykazy nieruchomości do zbycia w trybie bezprzetargowym |
| Rodzaj nieruchomości | nieruchomość zabudowana |
| Adres nieruchomości | ul. Szczecińska 15-16 |
|---|---|
| Rodzaj wykazu | wykazy nieruchomości do zbycia w trybie bezprzetargowym |
| Rodzaj nieruchomości | nieruchomość zabudowana |
| Adres nieruchomości | ulica Orzechowa 59 lokal U1A |
|---|---|
| Rodzaj wykazu | wykazy lokali do sprzedaży w trybie przetargowym |
| Rodzaj nieruchomości | lokal użytkowy |
| Adres nieruchomości | ulica Piotra Skargi 20 lokal U1F |
|---|---|
| Rodzaj wykazu | wykazy lokali do sprzedaży w trybie przetargowym |
| Rodzaj nieruchomości | lokal niemieszkalny |
| Adres nieruchomości | ulica Grabiszyńska 89, ul. Wysoka 1, ul. Wysoka 3 (lokal w budynku przy ul. Grabiszyńskiej 89) lokal 5-5A |
|---|---|
| Rodzaj wykazu | wykazy lokali do sprzedaży w trybie przetargowym |
| Rodzaj nieruchomości | lokal mieszkalny |
| Adres nieruchomości | ulica Emila Zegadłowicza 41, 41A, 41B (lokal w klatce nr 41) lokal 17 |
|---|---|
| Rodzaj wykazu | wykazy lokali do sprzedaży w trybie przetargowym |
| Rodzaj nieruchomości | lokal mieszkalny |
| Adres nieruchomości | ul. Czysta 7/1, ul. Wierzbowa 5, ul. Wierzbowa 5A - m 8 (lokal w bramie nr 5), pl. Zgody 9/4, ul. Pasteura 15/9, ul. Rostafińskiego 11/3, ul. Sienkiewicza 49/14, ul. Walecznych 11/4, ul. Walecznych 12/15, ul. Rytownicza 1; Średzka 31/5 w budynku ul. Rytowniczej 1, ul. Średzka 28/8, ul. Wolska 1a/5, ul. Piwnika-Ponurego 76/4, ul. Długosza 62/4, pl. Piłsudskiego 21/5, ul. Krzywoustego 41/6, ul. Krzywoustego 41/6, ul. Krzywoustego 53/1, ul. Krzywoustego 334/59, ul. Chińska 6A,6B m 14 (w brami nr 6 |
|---|---|
| Rodzaj wykazu | wykazy lokali do sprzedaży, na rzecz dotychczasowych najemców, w trybie bezprzetargowym |
| Rodzaj nieruchomości | lokal mieszkalny |
| Adres nieruchomości | ulica Stopnicka 2 lokal G1 |
|---|---|
| Rodzaj wykazu | wykazy lokali do sprzedaży, na rzecz dotychczasowych najemców, w trybie bezprzetargowym |
| Rodzaj nieruchomości | lokal niemieszkalny |
| Adres nieruchomości | rejon ul. Grajewskiej (dz. 29/6) |
|---|---|
| Rodzaj wykazu | wykazy nieruchomości do zbycia w trybie przetargowym |
| Rodzaj nieruchomości | nieruchomość niezabudowana |
| Adres nieruchomości | ul. Łowiecka 3 |
|---|---|
| Rodzaj wykazu | wykazy nieruchomości do zbycia w trybie przetargowym |
| Rodzaj nieruchomości | nieruchomość zabudowana |