Zawiadomienia Wydziału Środowiska
XML- Format daty w polu "Data publikacji od" jest nieprawidłowy
- Format daty w polu "Data publikacji do" jest nieprawidłowy
| Adres nieruchomości | ul. Dobra 10 m. 7 |
|---|---|
| Przetarg na | sprzedaż wolnego lokalu mieszkalnego w budynku wielolokalowym wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej |
| Typ przetargu | Przetarg ustny nieograniczony |
| Rodzaj nieruchomości | lokal mieszkalny |
| Cena wywoławcza | 540 000,00 zł |
| Data przetargu |
| Adres nieruchomości | ul. gen. Jana Henryka Dąbrowskiego 21 m. 9A |
|---|---|
| Przetarg na | sprzedaż wolnego lokalu mieszkalnego w budynku wielolokalowym wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej |
| Typ przetargu | Przetarg ustny nieograniczony |
| Rodzaj nieruchomości | lokal mieszkalny |
| Cena wywoławcza | 490 000,00 zł |
| Data przetargu |
| Adres nieruchomości | ul. Piaskowa 11 jedno pomieszczenie |
|---|---|
| Przetarg na | sprzedaż wolnego pomieszczenia w budynku wielolokalowym wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej |
| Typ przetargu | Przetarg ustny ograniczony |
| Rodzaj nieruchomości | lokal użytkowy |
| Cena wywoławcza | 9 000,00 zł |
| Data przetargu |
| Adres nieruchomości | ul. Gajowa 72 m 10 |
|---|---|
| Przetarg na | sprzedaż wolnego lokalu mieszkalnego w budynku wielolokalowym wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej |
| Typ przetargu | Przetarg ustny nieograniczony |
| Rodzaj nieruchomości | lokal mieszkalny |
| Cena wywoławcza | 420 000,00 zł. |
| Data przetargu |
| Adres nieruchomości | ul. Podwale 74 m 7 |
|---|---|
| Przetarg na | sprzedaż wolnego lokalu mieszkalnego w budynku wielolokalowym wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej |
| Typ przetargu | Przetarg ustny nieograniczony |
| Rodzaj nieruchomości | lokal mieszkalny |
| Cena wywoławcza | 500 000,00 zł |
| Data przetargu |