Nieruchomości do sprzedaży/najmu
XML- Format daty w polu "Data publikacji od" jest nieprawidłowy
- Format daty w polu "Data publikacji do" jest nieprawidłowy
| Adres nieruchomości | ul. Toruńska 3 - wolne pomieszczenia |
|---|---|
| Przetarg na | sprzedaż pomieszczeń w budynku wielolokalowym wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej (drugi przetarg) |
| Typ przetargu | Przetarg ustny ograniczony |
| Rodzaj nieruchomości | pomieszczenia |
| Cena wywoławcza | 68 000,00 zł |
| Data przetargu |
| Adres nieruchomości | ul. Toruńska 5 - wolne pomieszczenia |
|---|---|
| Przetarg na | sprzedaż pomieszczeń w budynku wielolokalowym wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej (drugi przetarg) |
| Typ przetargu | Przetarg ustny ograniczony |
| Rodzaj nieruchomości | pomieszczenia |
| Cena wywoławcza | 59 000,00 zł |
| Data przetargu |
| Adres nieruchomości | ul. Gajowa 72 m 10 |
|---|---|
| Przetarg na | sprzedaż wolnego lokalu mieszkalnego w budynku wielolokalowym wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej |
| Typ przetargu | Przetarg ustny nieograniczony |
| Rodzaj nieruchomości | lokal mieszkalny |
| Cena wywoławcza | 380 000,00 zł |
| Data przetargu |
| Adres nieruchomości | ul. Jemiołowa 17 m 1 |
|---|---|
| Przetarg na | sprzedaż wolnego lokalu mieszkalnego w budynku wielolokalowym wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej |
| Typ przetargu | Przetarg ustny nieograniczony |
| Rodzaj nieruchomości | lokal mieszkalny |
| Cena wywoławcza | 380 000,00 zł |
| Data przetargu |
| Adres nieruchomości | ul. Jemiołowa 17 m 1 |
|---|---|
| Przetarg na | sprzedaż wolnego lokalu mieszkalnego w budynku wielolokalowym wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej |
| Typ przetargu | Przetarg ustny nieograniczony |
| Rodzaj nieruchomości | lokal mieszkalny |
| Cena wywoławcza | 380 000,00 zł |
| Data przetargu |