Przetargi nieruchomości
XML- Format daty w polu "Data publikacji od" jest nieprawidłowy
- Format daty w polu "Data publikacji do" jest nieprawidłowy
| Adres nieruchomości | ul. Świętokrzyska 45-55 obręb Plac Grunwaldzki AM 16 część dz.nr 39 |
|---|---|
| Przetarg na | oddanie w dzierżawę na czas nieoznaczony części nieruchomości zabudowanej, w celu prowadzenia działalności oświatowej: przedszkola i szkoły podstawowej pozaobwodowej (przetarg ograniczony do podmiotów prowadzących działalność oświatową) |
| Typ przetargu | Przetarg pisemny ograniczony |
| Rodzaj nieruchomości | nieruchomość zabudowana |
| Cena wywoławcza | minimalny miesięczny czynsz netto: 16 240,00 zł |
| Data przetargu |
| Adres nieruchomości | ul. Starodworska/ ul. Zagłębiowska |
|---|---|
| Przetarg na | sprzedaż nieruchomości gruntowej niezabudowanej |
| Typ przetargu | Przetarg ustny nieograniczony |
| Rodzaj nieruchomości | nieruchomość niezabudowana |
| Cena wywoławcza | 260 000,00 zł + VAT |
| Data przetargu |
| Adres nieruchomości | ul. Lubawska 1 |
|---|---|
| Przetarg na | sprzedaż nieruchomości gruntowej niezabudowanej wraz z udziałem w działce 78/3, AM-9, obręb: Stabłowice, stanowiącej drogę wewnętrzną |
| Typ przetargu | Przetarg ustny nieograniczony |
| Rodzaj nieruchomości | nieruchomość niezabudowana |
| Cena wywoławcza | 239 000,00 zł + VAT |
| Data przetargu |
| Adres nieruchomości | ul. Kowalska 81 |
|---|---|
| Przetarg na | sprzedaż nieruchomości gruntowej niezabudowanej |
| Typ przetargu | Przetarg ustny nieograniczony |
| Rodzaj nieruchomości | nieruchomość niezabudowana |
| Cena wywoławcza | 399 000,00 + VAT |
| Data przetargu |
| Adres nieruchomości | ul. Lubawska 27 |
|---|---|
| Przetarg na | sprzedaż nieruchomości gruntowej niezabudowanej |
| Typ przetargu | Przetarg ustny nieograniczony |
| Rodzaj nieruchomości | nieruchomość niezabudowana |
| Cena wywoławcza | 221 000,00 zł + VAT |
| Data przetargu |
| Adres nieruchomości | ul. Pomorska 61 m. 15 |
|---|---|
| Przetarg na | sprzedaż wolnego lokalu mieszkalnego w budynku wielolokalowym wraz z udziałem w częściach wspólnych budynku i użytkowaniu wieczystym gruntu (drugi przetarg) |
| Typ przetargu | Przetarg ustny nieograniczony |
| Rodzaj nieruchomości | lokal mieszkalny |
| Cena wywoławcza | 323 000,00 zł |
| Data przetargu |
| Adres nieruchomości | ul. Junacka 7 lok. 1A |
|---|---|
| Przetarg na | sprzedaż wolnego lokalu użytkowego w budynku wielolokalowym wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej (czwarty przetarg) |
| Typ przetargu | Przetarg ustny nieograniczony |
| Rodzaj nieruchomości | lokal użytkowy |
| Cena wywoławcza | 94 000,00 zł |
| Data przetargu |
| Adres nieruchomości | ul. Marsz. Józefa Piłsudskiego 94 |
|---|---|
| Przetarg na | sprzedaż wolnego pomieszczenia w budynku wielolokalowym wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej |
| Typ przetargu | Przetarg ustny ograniczony |
| Rodzaj nieruchomości | lokal mieszkalny |
| Cena wywoławcza | 31 000,00 zł |
| Data przetargu |
| Adres nieruchomości | ul. Tarnogajska 55 lok. 1A |
|---|---|
| Przetarg na | sprzedaż wolnego lokalu użytkowego w budynku wielolokalowym wraz z udziałem w częściach wspólnych budynku i użytkowaniu wieczystym gruntu (drugi przetarg) |
| Typ przetargu | Przetarg ustny nieograniczony |
| Rodzaj nieruchomości | lokal użytkowy |
| Cena wywoławcza | 109 000,00 zł |
| Data przetargu |
| Adres nieruchomości | pl. Powstańców Śląskich 8 G1A |
|---|---|
| Przetarg na | sprzedaż wolnego lokalu użytkowego (garażu) w budynku wielolokalowym wraz z udziałem w częściach wspólnych budynku i użytkowaniu wieczystym gruntu (trzeci przetarg) |
| Typ przetargu | Przetarg ustny nieograniczony |
| Rodzaj nieruchomości | lokal użytkowy |
| Cena wywoławcza | 38 000,00 zł |
| Data przetargu |