Przetargi nieruchomości
XML- Format daty w polu "Data publikacji od" jest nieprawidłowy
- Format daty w polu "Data publikacji do" jest nieprawidłowy
| Adres nieruchomości | ul. Pucka (7904 m2) |
|---|---|
| Przetarg na | sprzedaż nieruchomości gruntowej niezabudowanej |
| Typ przetargu | Przetarg ustny nieograniczony |
| Rodzaj nieruchomości | nieruchomość niezabudowana |
| Cena wywoławcza | 2 340 000,00 + VAT |
| Data przetargu |
| Adres nieruchomości | ul. Świerkowa, Borowa (gmina Długołęka), (dz. nr 122/2) |
|---|---|
| Przetarg na | sprzedaż nieruchomości gruntowej niezabudowanej |
| Typ przetargu | Przetarg ustny nieograniczony |
| Rodzaj nieruchomości | nieruchomość niezabudowana |
| Cena wywoławcza | 115 000,00 + VAT |
| Data przetargu |
| Adres nieruchomości | ul. Stanisława Dubois 8/10 m 1 |
|---|---|
| Przetarg na | sprzedaż wolnego lokalu mieszkalnego w budynku wielolokalowym wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej (trzeci przetarg) |
| Typ przetargu | Przetarg ustny nieograniczony |
| Rodzaj nieruchomości | lokal mieszkalny |
| Cena wywoławcza | 250 000,00 zł |
| Data przetargu |
| Adres nieruchomości | ul. gen. Józefa Haukego-Bosaka 12 G1 |
|---|---|
| Przetarg na | sprzedaż wolnego lokalu użytkowego - garażu w budynku wielolokalowym wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej |
| Typ przetargu | Przetarg ustny nieograniczony |
| Rodzaj nieruchomości | lokal użytkowy |
| Cena wywoławcza | 24 000,00 zł |
| Data przetargu |
| Adres nieruchomości | ul. Jesiennicka 13 |
|---|---|
| Przetarg na | sprzedaż nieruchomości gruntowej niezabudowanej (trzeci przetarg) |
| Typ przetargu | Przetarg ustny nieograniczony |
| Rodzaj nieruchomości | nieruchomość niezabudowana |
| Cena wywoławcza | 210 000,00 |
| Data przetargu |
| Adres nieruchomości | ul. Jesiennicka 11 |
|---|---|
| Przetarg na | sprzedaż nieruchomości gruntowej niezabudowanej (trzeci przetarg) |
| Typ przetargu | Przetarg ustny nieograniczony |
| Rodzaj nieruchomości | nieruchomość niezabudowana |
| Cena wywoławcza | 120 000,00 |
| Data przetargu |
| Adres nieruchomości | pl. gen. Józefa Bema 2 lok. U1A |
|---|---|
| Przetarg na | sprzedaż wolnego lokalu użytkowego w budynku wielolokalowym wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej |
| Typ przetargu | Przetarg ustny nieograniczony |
| Rodzaj nieruchomości | lokal użytkowy |
| Cena wywoławcza | 1 542 000,00 zł |
| Data przetargu |
| Adres nieruchomości | ul. Pomorska 50, lokal nr U1B |
|---|---|
| Przetarg na | sprzedaż wolnego lokalu użytkowego w budynku wielolokalowym wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej (III przetarg) |
| Typ przetargu | Przetarg ustny nieograniczony |
| Rodzaj nieruchomości | lokal użytkowy |
| Cena wywoławcza | 90 000,00 zł |
| Data przetargu |
| Adres nieruchomości | ul. Pełczyńska (1152 m2) |
|---|---|
| Przetarg na | sprzedaż nieruchomości gruntowej niezabudowanej (drugi przetarg) |
| Typ przetargu | Przetarg ustny nieograniczony |
| Rodzaj nieruchomości | nieruchomość niezabudowana |
| Cena wywoławcza | 180 000,00 + VAT |
| Data przetargu |
| Adres nieruchomości | ul. Miodowa (dz. nr 55/4) |
|---|---|
| Przetarg na | sprzedaż nieruchomości gruntowej niezabudowanej (przetarg ustny ograniczony do właścicieli nieruchomości przyległych do działki nr 55/4, AM-7, obręb Ratyń) |
| Typ przetargu | Przetarg ustny ograniczony |
| Rodzaj nieruchomości | nieruchomość niezabudowana |
| Cena wywoławcza | 285 000,00 + VAT |
| Data przetargu |
| Adres nieruchomości | ul. Świdnicka 42 lok. U1A |
|---|---|
| Przetarg na | sprzedaz wolnego lokalu użytkowego w budynku wielolokalowym wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej |
| Typ przetargu | Przetarg ustny nieograniczony |
| Rodzaj nieruchomości | lokal użytkowy |
| Cena wywoławcza | 100 000,00 zł |
| Data przetargu |
| Adres nieruchomości | ul. Pełczyńska (982 m2) |
|---|---|
| Przetarg na | sprzedaż nieruchomości gruntowej niezabudowanej (drugi przetarg) |
| Typ przetargu | Przetarg ustny nieograniczony |
| Rodzaj nieruchomości | nieruchomość niezabudowana |
| Cena wywoławcza | 120 000,00 + VAT |
| Data przetargu |
| Adres nieruchomości | ul. Pełczyńska (872 m2) |
|---|---|
| Przetarg na | sprzedaż nieruchomości gruntowej niezabudowanej (drugi przetarg) |
| Typ przetargu | Przetarg ustny nieograniczony |
| Rodzaj nieruchomości | nieruchomość niezabudowana |
| Cena wywoławcza | 130 000,00 + VAT |
| Data przetargu |
| Adres nieruchomości | ul. Ekspresowa (dz. nr 83/28) |
|---|---|
| Przetarg na | sprzedaż nieruchomości gruntowej niezabudowanej |
| Typ przetargu | Przetarg ustny nieograniczony |
| Rodzaj nieruchomości | nieruchomość niezabudowana |
| Cena wywoławcza | 240 000,00 + VAT |
| Data przetargu |
| Adres nieruchomości | ul. Koszarowa 8 |
|---|---|
| Przetarg na | sprzedaż wolnego lokalu mieszkalnego w budynku wielomieszkaniowym wraz z udziałem związanym z własnością lokalu w wysokości 5,09 % w częściach wspólnych budynku oraz prawie własności gruntu (II przetarg) |
| Typ przetargu | Przetarg ustny nieograniczony |
| Rodzaj nieruchomości | lokal mieszkalny |
| Cena wywoławcza | 143 500,00 zł |
| Data przetargu |