logo Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu

 

Dofinansowano ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu[start] [koniec]

Nr umowy o dofinansowanie:

  • 301/D/OW/WR/2014
  • 300/P/OW/WR/2014

Cel projektu:

Celem projektu jest budowa kolektora deszczowego w ul. Racławickiej, co ma umożliwić  prawidłowe funkcjonowanie gospodarki wodami opadowymi.

Przedmiot projektu:

Budowa kolektora deszczowego w ul. Racławickiej stanowi kolejny element systemu odprowadzenia wód opadowych, który umożliwi prawidłowe funkcjonowanie gospodarki wodami opadowymi osiedli Partynice, Krzyki, Grabiszynek.

Środki finansowe, wysokość dofinansowania:

  1. Całkowita wartość projektu: 14 769 073,08 PLN
  2. Kwota dofinansowania w formie dotacji: 2 953 814,62 PLN
  3. Kwota dofinansowania w formie pożyczki: 5 907 629,23 PLN

Termin realizacji:

Realizację zadania zaplanowano w okresie od 21.11.2013 r. do 30.09.2015 r.

Szczegółowe informacje na temat możliwości ubiegania się o dofinansowanie ze środków funduszu można znaleźć na stronach internetowych Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu http://www.fos.wroc.pl/