Informacja o wynikach konsultacji: projektu uchwały Rady Miejskiej Wrocławia w sprawie nadania nazw nowym ulicom na terenie Wrocławia
INFORMACJA O WYNIKACH KONSULTACJI PROJEKTU AKTU PRAWA MIEJSCOWEGO Z ORGANIZACJAMI POZARZĄDOWYMI:
projektu uchwały Rady Miejskiej Wrocławia w sprawie nadania nazw nowym ulicom na terenie Wrocławia (Johanna Straussa i Uciechowska)
Konsultacje prowadzone były poprzez zamieszczenie informacji o konsultacjach wraz
z projektami uchwał w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w dniach
od 14 maja 2013 r. do 12 czerwca 2013 r.
Uwagi i opinie do przedmiotowych projektów można było przesłać pisemnie na adres: Zarząd Geodezji, Kartografii i Katastru Miejskiego, al. Marcina Kromera 44, 51-163 Wrocław lubelektronicznie na adres konsultacje@zgkikm.wroc.pl.
Nie przesłano informacji o konsultacjach wraz z projektami uchwał do Wrocławskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego - w oparciu o Uchwałę Wrocławskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego Nr 19/2012 z dnia 22 października 2012 r. w sprawie opiniowania projektów uchwał dotyczących nazw ulic (itp.).
Podsumowanie konsultacji:
- W wyniku konsultacji nie zostały zgłoszone żadne uwagi ani opinie.
- W zakresie konsultacji z radą działalności pożytku publicznego Wrocławska Rada Działalności Pożytku Publicznego Uchwałą Nr 19/2012 z dnia 22 października 2012 r. w sprawie opiniowania projektów uchwał dotyczących nazw ulic (itp.) nie wniosła żadnych uwag.