<?phpxml version="1.0" encoding="UTF-8"?><bip.um.wroc.pl>
    <przetargi>
        <strona>1</strona>
        <ilosc-stron>1</ilosc-stron>
        <ilosc-rekordow>1</ilosc-rekordow>
        <artykuly>
            <artykul>
                <url>https://bip.um.wroc.pl/przetarg/91351/zp-pn-49-2026-wtr</url>
                                                                                                                                <zamowienie-na>Obsługa przystanków w zakresie wywieszania rozkładów jazdy i informacji pasażerskich </zamowienie-na>
                                    <nr-sprawy>ZP/PN/49/2026/WTR</nr-sprawy>
                                                    <zamawiajacy>Gmina Wrocław - Urząd Miejski Wrocławia</zamawiajacy>
                                                    <tryb-zamowienia>przetarg nieograniczony</tryb-zamowienia>
                                                    <rodzaj-zamowienia>Usługi</rodzaj-zamowienia>
                                                    <wartosc-zamowienia> powyżej 216 000 euro</wartosc-zamowienia>
                                                                                                                                                                                            <termin-skladania-ofert>01                        .09                        .2026  godz. 12:00</termin-skladania-ofert>
                                                    <sposob-skladania-ofert>Ofertę składa się wyłącznie za pośrednictwem platformy zakupowej https://cui.ezamawiajacy.pl</sposob-skladania-ofert>
                                                <tresc>
                    <![CDATA[<p>Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia w            zadaniu 1 - 5 975 818,03 zł brutto i w zadaniu 2 - 5 614 743,56 zł brutto.</p>
<p>Uwaga - zmiana terminu składania i otwarcia ofert.</p>
<p>Dokumentacja postępowania - w załącznikach.</p>]]></tresc>
                <metryczka>
                    <odpowiedzialny-za-tresc>Ewa Kulik</odpowiedzialny-za-tresc>
                <data-wytworzenia>06.08.2026</data-wytworzenia>
                <opublikowal-w-bip>Tomasz  Pasieczny</opublikowal-w-bip>
                <data-opublikowania>07.08.2026 10:13</data-opublikowania>
                <ostatnio-zaktualizowal>Dorota Noga</ostatnio-zaktualizowal>
                <data-ostatniej-aktualizacji>01.09.2026 14:17</data-ostatniej-aktualizacji>
                <liczba-wyswietlen>666</liczba-wyswietlen>
    </metryczka>                                <zalaczniki>
            <zalacznik>
            <url>https://bip.um.wroc.pl/attachments/download/178296</url>
            <nazwa>Specyfikacja Warunków Zamówienia</nazwa>
            <typ></typ>
            <rozmiar></rozmiar>
                                                    <odpowiedzialny-za-tresc>Ewa Kulik</odpowiedzialny-za-tresc>
                                        <data-wytworzenia>06.08.2026</data-wytworzenia>
                        <opublikowal-w-bip>Tomasz  Pasieczny</opublikowal-w-bip>
            <data-opublikowania>07.08.2026 10:13</data-opublikowania>
                            <ostatnio-zaktualizowal> </ostatnio-zaktualizowal>
                                    <liczba-pobran>152</liczba-pobran>
        </zalacznik>
            <zalacznik>
            <url>https://bip.um.wroc.pl/attachments/download/178297</url>
            <nazwa>Ogłoszenie o zamówieniu</nazwa>
            <typ></typ>
            <rozmiar></rozmiar>
                                                    <odpowiedzialny-za-tresc>Ewa Kulik</odpowiedzialny-za-tresc>
                                        <data-wytworzenia>06.08.2026</data-wytworzenia>
                        <opublikowal-w-bip>Tomasz  Pasieczny</opublikowal-w-bip>
            <data-opublikowania>07.08.2026 10:13</data-opublikowania>
                            <ostatnio-zaktualizowal> </ostatnio-zaktualizowal>
                                    <liczba-pobran>91</liczba-pobran>
        </zalacznik>
            <zalacznik>
            <url>https://bip.um.wroc.pl/attachments/download/178298</url>
            <nazwa>Załączniki do SWZ</nazwa>
            <typ></typ>
            <rozmiar></rozmiar>
                                                    <odpowiedzialny-za-tresc>Ewa Kulik</odpowiedzialny-za-tresc>
                                        <data-wytworzenia>06.08.2026</data-wytworzenia>
                        <opublikowal-w-bip>Tomasz  Pasieczny</opublikowal-w-bip>
            <data-opublikowania>07.08.2026 10:13</data-opublikowania>
                            <ostatnio-zaktualizowal> </ostatnio-zaktualizowal>
                                    <liczba-pobran>147</liczba-pobran>
        </zalacznik>
            <zalacznik>
            <url>https://bip.um.wroc.pl/attachments/download/178367</url>
            <nazwa>Ogłoszenie o zmianie</nazwa>
            <typ></typ>
            <rozmiar></rozmiar>
                                                    <odpowiedzialny-za-tresc>Ewa Kulik</odpowiedzialny-za-tresc>
                                        <data-wytworzenia>10.08.2026</data-wytworzenia>
                        <opublikowal-w-bip>Tomasz  Pasieczny</opublikowal-w-bip>
            <data-opublikowania>10.08.2026 08:50</data-opublikowania>
                            <ostatnio-zaktualizowal> </ostatnio-zaktualizowal>
                                    <liczba-pobran>75</liczba-pobran>
        </zalacznik>
            <zalacznik>
            <url>https://bip.um.wroc.pl/attachments/download/178641</url>
            <nazwa>Odpowiedzi na pytania do SWZ</nazwa>
            <typ></typ>
            <rozmiar></rozmiar>
                                        <wytworzyl>Tomasz Kaźmierczak</wytworzyl>
                                                    <data-wytworzenia>20.08.2026</data-wytworzenia>
                        <opublikowal-w-bip>Dorota Noga</opublikowal-w-bip>
            <data-opublikowania>20.08.2026 12:08</data-opublikowania>
                            <ostatnio-zaktualizowal> </ostatnio-zaktualizowal>
                                    <liczba-pobran>26</liczba-pobran>
        </zalacznik>
            <zalacznik>
            <url>https://bip.um.wroc.pl/attachments/download/178952</url>
            <nazwa>Informacja o zmianie zapisów SWZ</nazwa>
            <typ></typ>
            <rozmiar></rozmiar>
                                        <wytworzyl>Ewa Kulik</wytworzyl>
                                                    <data-wytworzenia>28.08.2026</data-wytworzenia>
                        <opublikowal-w-bip>Dorota Noga</opublikowal-w-bip>
            <data-opublikowania>28.08.2026 08:56</data-opublikowania>
                            <ostatnio-zaktualizowal> </ostatnio-zaktualizowal>
                                    <liczba-pobran>6</liczba-pobran>
        </zalacznik>
            <zalacznik>
            <url>https://bip.um.wroc.pl/attachments/download/178953</url>
            <nazwa>Ogłoszenie o zmianie</nazwa>
            <typ></typ>
            <rozmiar></rozmiar>
                                        <wytworzyl>Ewa Kulik</wytworzyl>
                                                    <data-wytworzenia>28.08.2026</data-wytworzenia>
                        <opublikowal-w-bip>Dorota Noga</opublikowal-w-bip>
            <data-opublikowania>28.08.2026 08:56</data-opublikowania>
                            <ostatnio-zaktualizowal> </ostatnio-zaktualizowal>
                                    <liczba-pobran>7</liczba-pobran>
        </zalacznik>
            <zalacznik>
            <url>https://bip.um.wroc.pl/attachments/download/179117</url>
            <nazwa>Informacja z otwarcia ofert</nazwa>
            <typ></typ>
            <rozmiar></rozmiar>
                                                    <odpowiedzialny-za-tresc>Ewa Kulik</odpowiedzialny-za-tresc>
                                        <data-wytworzenia>01.09.2026</data-wytworzenia>
                        <opublikowal-w-bip>Dorota Noga</opublikowal-w-bip>
            <data-opublikowania>01.09.2026 14:17</data-opublikowania>
                            <ostatnio-zaktualizowal> </ostatnio-zaktualizowal>
                                    <liczba-pobran>19</liczba-pobran>
        </zalacznik>
    </zalaczniki>
            </artykul>
        </artykuly>
    </przetargi>
</bip.um.wroc.pl>