<?phpxml version="1.0" encoding="UTF-8"?><bip.um.wroc.pl>
    <obwieszczenia>
        <strona>1</strona>
        <ilosc-stron>1</ilosc-stron>
        <ilosc-rekordow>1</ilosc-rekordow>
        <artykuly>
            <artykul>
                <url>https://bip.um.wroc.pl/obwieszczenie/91747/obwieszczenie-wpl-do-db-5315-22-2026</url>
                <znak-sprawy>WPL-DO-DB.5315.22.2026</znak-sprawy>
                                    <znak-pisma>IF-PP.746.42.2026.AK</znak-pisma>
                                <rodzaj-dokumentu>Wszczęcie</rodzaj-dokumentu>
                <data-waznosci-ogloszenia>11                    .09                    .2026</data-waznosci-ogloszenia>
                                    <opis>
                        <![CDATA[<p>montaż dwóch podziemnych zbiorników bezodpływowych na ścieki przemysłowe o pojemności 10m³ każdy zlokalizowanych na działce nr 4/109, AM-42, obręb 0022 Południe, miasto Wrocław</p>]]></opis>
                                <metryczka>
                    <odpowiedzialny-za-tresc>Busza Wowrzeczka</odpowiedzialny-za-tresc>
                <data-wytworzenia>28.08.2026</data-wytworzenia>
                <opublikowal-w-bip>Jarosław  Ciróg</opublikowal-w-bip>
                <data-opublikowania>28.08.2026 13:04</data-opublikowania>
                        <liczba-wyswietlen>56</liczba-wyswietlen>
    </metryczka>                                <zalaczniki>
            <zalacznik>
            <url>https://bip.um.wroc.pl/attachments/download/178980</url>
            <nazwa>Zawiadomienie</nazwa>
            <typ></typ>
            <rozmiar></rozmiar>
                                        <wytworzyl>Ewa Stachera</wytworzyl>
                                                    <data-wytworzenia>21.08.2026</data-wytworzenia>
                        <opublikowal-w-bip>Jarosław  Ciróg</opublikowal-w-bip>
            <data-opublikowania>28.08.2026 13:04</data-opublikowania>
                            <ostatnio-zaktualizowal> </ostatnio-zaktualizowal>
                                    <liczba-pobran>4</liczba-pobran>
        </zalacznik>
    </zalaczniki>
            </artykul>
        </artykuly>
    </obwieszczenia>
</bip.um.wroc.pl>