Wykaz danych o środowisku i jego ochronie
- Format daty w polu "Data publikacji od" jest nieprawidłowy
- Format daty w polu "Data publikacji do" jest nieprawidłowy
| Numer karty / rok | 199/2024 |
|---|---|
| Data zamieszczenia | |
| Rodzaj dokumentu | zgłoszenia |
| Temat dokumentu |
ochrona przed polami elektromagnetycznymi |
| Zakres przedmiotowy | Stacja bazowa telefonii komórkowej - WRO1046, ul. Kruszcowa 34A |
| Miejsce przechowywania | Urząd Miejski Wrocławia, Wydział Środowiska |
| Numer karty / rok | 198/2024 |
|---|---|
| Data zamieszczenia | |
| Rodzaj dokumentu | zgłoszenia |
| Temat dokumentu |
ochrona przed polami elektromagnetycznymi |
| Zakres przedmiotowy | Stacja bazowa telefonii komórkowej - WRO1505, ul. Kazimierza Wielkiego 29A |
| Miejsce przechowywania | Urząd Miejski Wrocławia, Wydział Środowiska |
| Numer karty / rok | 197/2024 |
|---|---|
| Data zamieszczenia | |
| Rodzaj dokumentu | zgłoszenia |
| Temat dokumentu |
ochrona przed polami elektromagnetycznymi |
| Zakres przedmiotowy | Stacja bazowa telefonii komórkowej - BT34226, ul. Kluczborska 9 |
| Miejsce przechowywania | Urząd Miejski Wrocławia, Wydział Środowiska |
| Numer karty / rok | 196/2024 |
|---|---|
| Data zamieszczenia | |
| Rodzaj dokumentu | postanowienia |
| Temat dokumentu |
inne |
| Zakres przedmiotowy | Postanowienie Prezydenta Wrocławia z dnia 20 lutego 2024 r. znak: WSR-OS.6220.71.2022.JM stwierdzające obowiązek przeprowadzenia oceny oddziaływania na środowisko w toku postępowania w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia pn.„Budowa Małej Elektrowni Wodnej (MEW) Opatowice w km 245+035 rzeki Odry wraz z infrastrukturą przyległą”, przewidzianego do realizacji na dz. nr 17/1 i 17/2, AM-2 oraz dz. nr 3/2, AM-5, obręb Bartoszowice |
| Miejsce przechowywania | Urząd Miejski Wrocławia, Wydział Środowiska |
| Numer karty / rok | 195/2024 |
|---|---|
| Data zamieszczenia | |
| Rodzaj dokumentu | decyzje |
| Temat dokumentu |
inne |
| Zakres przedmiotowy | Przebudowa torowiska tramwajowego w ul. Bardzkiej na odcinku pomiędzy ul. Kamienną i al. Armii Krajowej we Wrocławiu w ramach zadania: nr 04811 pn.: „Budowa bus-pasa na istniejącym torowisku w ciągu ul. Bardzkiej na odcinku od ul. Pięknej do al. Armii Krajowej” przewidzianego do realizacji na działkach o nr ewid. 82/1, 82/2, 81/10 AM-28, 67/2, 68, 81, 80/1 AM-29 obręb Południe, 3/10, 5/3, 3/33, 6/1, 5/4 AM-2 obręb Gaj, 4/44 AM-4 obręb Gaj, 1/1, 1/2, 2/38, 3, 11/7 AM-5 obręb Gaj |
| Miejsce przechowywania | Urząd Miejski Wrocławia, Wydział Środowiska |
| Numer karty / rok | 194/2024 |
|---|---|
| Data zamieszczenia | |
| Rodzaj dokumentu | deklaracje środowiskowe |
| Temat dokumentu |
ochrona powietrza |
| Zakres przedmiotowy | UNI-TRUCK Sp. z o.o. we Wrocławiu przy ul. Żmigrodzkiej 257A |
| Miejsce przechowywania | Urząd Miejski Wrocławia, Wydział Środowiska |
| Numer karty / rok | 193/2024 |
|---|---|
| Data zamieszczenia | |
| Rodzaj dokumentu | wnioski o wydanie decyzji |
| Temat dokumentu |
ochrona powietrza |
| Zakres przedmiotowy | UNI-TRUCK Sp. z o.o. we Wrocławiu przy ul. Żmigrodzkiej 257A |
| Miejsce przechowywania | Urząd Miejski Wrocławia, Wydział Środowiska |
| Numer karty / rok | 192/2024 |
|---|---|
| Data zamieszczenia | |
| Rodzaj dokumentu | decyzje |
| Temat dokumentu |
ochrona powietrza |
| Zakres przedmiotowy | AIRA Solutions Poland Sp. z o.o. we Wrocławiu przy ul. Mydlanej 2 |
| Miejsce przechowywania | Urząd Miejski Wrocławia, Wydział Środowiska |
| Numer karty / rok | 191/2024 |
|---|---|
| Data zamieszczenia | |
| Rodzaj dokumentu | wnioski o wydanie decyzji |
| Temat dokumentu |
ochrona powietrza |
| Zakres przedmiotowy | AIRA Solutions Poland Sp. z o.o. we Wrocławiu przy ul. Mydlanej 2 |
| Miejsce przechowywania | Urząd Miejski Wrocławia, Wydział Środowiska |
| Numer karty / rok | 190/2024 |
|---|---|
| Data zamieszczenia | |
| Rodzaj dokumentu | decyzje |
| Temat dokumentu |
ochrona powietrza |
| Zakres przedmiotowy | Profine Polska Sp. z o.o. we Wrocławiu przy ul. Rakietowej 39 |
| Miejsce przechowywania | Urząd Miejski Wrocławia, Wydział Środowiska |
| Numer karty / rok | 189/2024 |
|---|---|
| Data zamieszczenia | |
| Rodzaj dokumentu | wnioski o wydanie decyzji |
| Temat dokumentu |
ochrona powietrza |
| Zakres przedmiotowy | Profine Polska Sp. z o.o. we Wrocławiu przy ul. Rakietowej 39 |
| Miejsce przechowywania | Urząd Miejski Wrocławia, Wydział Środowiska |
| Numer karty / rok | 188/2024 |
|---|---|
| Data zamieszczenia | |
| Rodzaj dokumentu | postanowienia |
| Temat dokumentu |
inne |
| Zakres przedmiotowy | Postanowienie Prezydenta Wrocławia z dnia 6 lutego 2024 r. znak: WSR-OS.6220.35.2023.JM stwierdzające obowiązek przeprowadzenia oceny oddziaływania na środowisko w toku postępowania w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia pn. „Zabudowa produkcyjno-logistyczno-magazynowo-usługowa z zapleczami socjalno-biurowymi, pomieszczeniami technicznymi oraz miejscami załadowczo-rozładowczymi i towarzyszącą infrastrukturą drogową oraz techniczną”, przewidzianego do realizacji na dz. nr 2/8, 2/11, 2/18, 4/3, 8 i 9, AM-20, obręb Jerzmanowo |
| Miejsce przechowywania | Urząd Miejski Wrocławia, Wydział Środowiska |
| Numer karty / rok | 187/2024 |
|---|---|
| Data zamieszczenia | |
| Rodzaj dokumentu | decyzje |
| Temat dokumentu |
ochrona powierzchni ziemi ochrona powietrza ochrona przed hałasem ochrona zwierząt oraz roślin utrzymanie czystości i porządku |
| Zakres przedmiotowy | budowa zespołu ośmiu budynków mieszkalnych wielorodzinnychw zabudowie bliźniaczej przy ul. Orawskiej we Wrocławiu, obręb: Ołtaszyn, AR_4, cz.dz.4/5, dz. 4/6 |
| Miejsce przechowywania | Urząd Miejski Wrocławia, Wydział Architektury i Zabytków |
| Numer karty / rok | 186/2024 |
|---|---|
| Data zamieszczenia | |
| Rodzaj dokumentu | zgłoszenia |
| Temat dokumentu |
ochrona przed polami elektromagnetycznymi |
| Zakres przedmiotowy | Stacja bazowa telefonii komórkowej 46002 (76011N), ul. Wyścigowa 56a |
| Miejsce przechowywania | Urząd Miejski Wrocławia, Wydział Środowiska |
| Numer karty / rok | 185/2024 |
|---|---|
| Data zamieszczenia | |
| Rodzaj dokumentu | zgłoszenia |
| Temat dokumentu |
ochrona przed polami elektromagnetycznymi |
| Zakres przedmiotowy | Stacja bazowa telefonii komórkowej 46321 (76321N), ul. Szybowcowa 4 |
| Miejsce przechowywania | Urząd Miejski Wrocławia, Wydział Środowiska |