W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Urząd Miejski Wrocławia
50-141 Wrocław, pl. Nowy Targ 1-8
tel. +48 71 777 77 77, faks +48 71 777 86 55
e-mail: kum@um.wroc.pl


Uwaga! - zmiana godzin i zakresu obsługi Klientów UMW.
Przed wizytą w Urzędzie prosimy zapoznać się z informacją  zamieszczoną na stronie: Organizacja pracy Urzędu.



Skrytka UMW na ePUAP-ie: /umwroclaw/SkrytkaESP 

NIP 896-10-03-529
REGON 001094670
Identyfikator gminy TERYT: 026401 1

Kontakt

Urząd Miejski Wrocławia
50-141 Wrocław, pl. Nowy Targ 1-8
tel. +48 71 777 77 77, faks +48 71 777 86 55
e-mail: kum@um.wroc.pl


Uwaga! - zmiana godzin i zakresu obsługi Klientów UMW.
Przed wizytą w Urzędzie prosimy zapoznać się z informacją  zamieszczoną na stronie: Organizacja pracy Urzędu.



Skrytka UMW na ePUAP-ie: /umwroclaw/SkrytkaESP 

NIP 896-10-03-529
REGON 001094670
Identyfikator gminy TERYT: 026401 1

Obwodowe Komisje Wyborcze we Wrocławiu

Wersja strony w formacie XML
UWAGA: ta informacja ma status ARCHIWALNA
Szczegółowe dane dotyczące wrocławskich OKW

Obwodowa komisja wyborcza nr 248

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 248

Adres al. Boya-Żeleńskiego 32, 51-160 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Artura Oppmana, Bohdana Zaleskiego, Filomatów, Ignacego Chrzanowskiego, Jana Brzechwy, Kornela Makuszyńskiego, Kornela Ujejskiego, ks. Norberta Bonczyka, Marii Konopnickiej, Samuela Bogumiła Lindego, Seweryna Goszczyńskiego, Skwer Obrońców Helu, Stanisława Grochowiaka, Tadeusza Gajcego, Wacława Gąsiorowskiego, Wincentego Pola 1-63 nieparzyste, 2-48C parzyste, Władysława Anczyca, Władysława Syrokomli, Włodzimierza Perzyńskiego

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych TAK

Numer obwodu 248

Siedziba komisji Szkoła Podstawowa nr 83

Obwodowa komisja wyborcza nr 246

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 246

Adres al. Boya-Żeleńskiego 32, 51-160 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Adolfa Dygasińskiego, Bydgoska, Galla Anonima, Jana Długosza, Kazimierza Przerwy-Tetmajera, Łąka Mazurska, Macieja Miechowity, al. Marcina Kromera, al. Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Tadeusza Micińskiego, Wacława Berenta, Wacława Potockiego, Władysława Orkana

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych TAK

Numer obwodu 246

Siedziba komisji Szkoła Podstawowa nr 83

Obwodowa komisja wyborcza nr 125

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 125

Adres ul. Borowska 105, 50-551 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Borowska 86-118 parzyste, 101-145 nieparzyste, Jacka Kuronia, Spiska 1, Śliczna 1-38

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych TAK

Numer obwodu 125

Siedziba komisji Zespół Szkół nr 2

Obwodowa komisja wyborcza nr 275

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 275

Adres ul. Przedwiośnie 47, 51-211 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Astrowa, Azaliowa, Barwinkowa, Bratkowa, Daliowa, Forsycjowa, Frezjowa, Hiacyntowa, Jaśminowa, Jeziorowa, Konwaliowa, Krokusowa, Kwiatowa, Liliowa, Macierzankowa, Malwowa, Mieczykowa, Mirtowa, Nagietkowa, Pawłowicka, Przebiśniegowa, Przedwiośnie 2, 2A, 2AB, 5F-88, Przylaszczkowa, Ruciana, Sasankowa, Starodębowa, Stokrotkowa, Szafranowa, Szarotkowa, Widawska, Zawilcowa 10, Złocieniowa

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych TAK

Numer obwodu 275

Siedziba komisji Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 23

Obwodowa komisja wyborcza nr 206

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 206

Adres ul. Szkocka 64, 54-402 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Strzegomska 46-56B parzyste, 85-145 nieparzyste, 138-322 parzyste

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych TAK

Numer obwodu 206

Siedziba komisji Zespół Szkół nr 3

Obwodowa komisja wyborcza nr 262

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 262

Adres al. Brücknera 10, 51-410 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania al. Aleksandra Brücknera 23-55 nieparzyste, Bażancia, Bolesława Krzywoustego 110/118, 115-184, Gęsia, Gołębia, al. Jana Kochanowskiego 91B, 93, Jaskółcza, Kościerzyńska, Kukułcza, Kuropatwia, Kwidzyńska, Mewia, al. Poprzeczna 72-86 parzyste, Sikorcza, Szczygla, Szpacza, Wilgowa, Wronia

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych TAK

Numer obwodu 262

Siedziba komisji Liceum Ogólnokształcące nr XIV

Obwodowa komisja wyborcza nr 245

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 245

Adres al. Brücknera 10, 51-410 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania al. Aleksandra Brücknera 10-54 parzyste, Bolesława Krzywoustego 1-109, 111, Giżycka, Grudziądzka, Kętrzyńska, al. Poprzeczna 33/35, 33A, Toruńska

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych TAK

Numer obwodu 245

Siedziba komisji Liceum Ogólnokształcące nr XIV

Obwodowa komisja wyborcza nr 159

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 159

Adres ul. Wietrzna 50, 53-024 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Babiego Lata, Jeździecka, Krzycka 87-107, Mglista, Partynicka, Róży Wiatrów, Skarbowców 89-123, Skrajna, Szarugi, Życzliwa

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych TAK

Numer obwodu 159

Siedziba komisji Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 16

Obwodowa komisja wyborcza nr 157

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 157

Adres ul. Wietrzna 50, 53-024 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Burzowa, Gradowa, Południowa, Poranna, Powiewna, Wichrowa, Wieczorna, Wietrzna 26-46 parzyste, 109A-137 nieparzyste, Zefirowa

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych TAK

Numer obwodu 157

Siedziba komisji Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 16

Obwodowa komisja wyborcza nr 197

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 197

Adres ul. Kolista 17, 54-152 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Dzielna 1-37, Gołężycka

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych NIE

Numer obwodu 197

Siedziba komisji Szkoła Podstawowa nr 33

Obwodowa komisja wyborcza nr 198

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 198

Adres ul. Kolista 17, 54-152 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Kozanowska 13-62, Pałucka, Wiślańska

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych NIE

Numer obwodu 198

Siedziba komisji Szkoła Podstawowa nr 33

Obwodowa komisja wyborcza nr 199

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 199

Adres ul. Kolista 17, 54-152 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Celtycka, Dobrzańska, Dziadoszańska, Dzielna 39-53, gen. Iwana Połbina, Setna, Ślężańska, Trzebowiańska

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych NIE

Numer obwodu 199

Siedziba komisji Szkoła Podstawowa nr 33

Obwodowa komisja wyborcza nr 193

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 193

Adres ul. Pilczycka 47, 54-150 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Kolista, Lotnicza 7-11 nieparzyste, 37, 53, Modra 2-35, Pilczycka 25-65

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych TAK

Numer obwodu 193

Siedziba komisji Wrocławski Klub "Anima"

Obwodowa komisja wyborcza nr 215

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 215

Adres ul. Nowodworska 70-82, 54-438 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Rogowska 2-52A

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych TAK

Numer obwodu 215

Siedziba komisji Zespół Szkół nr 6

Obwodowa komisja wyborcza nr 216

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 216

Adres ul. Nowodworska 70-82, 54-438 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Chociebuska, Gubińska, Rogowska 54-104, Strzegomska 193-201, Sukielicka 28, Żernicka 74-88 parzyste

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych TAK

Numer obwodu 216

Siedziba komisji Zespół Szkół nr 6

Obwodowa komisja wyborcza nr 217

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 217

Adres ul. Nowodworska 70-82, 54-438 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Nowodworska

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych TAK

Numer obwodu 217

Siedziba komisji Zespół Szkół nr 6

Obwodowa komisja wyborcza nr 260

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 260

Adres ul. Czeska 40, 51-112 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Chorwacka

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych TAK

Numer obwodu 260

Siedziba komisji Szkoła Podstawowa nr 50

Obwodowa komisja wyborcza nr 187

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 187

Adres ul. Horbaczewskiego 61, 54-130 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Eugeniusza Horbaczewskiego 45-57A nieparzyste, bulw. Ikara, Stefana Drzewieckiego 65-71 nieparzyste

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych NIE

Numer obwodu 187

Siedziba komisji Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2

Obwodowa komisja wyborcza nr 188

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 188

Adres ul. Horbaczewskiego 61, 54-130 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Balonowa, Bystrzycka 89-105, Eugeniusza Horbaczewskiego 59-73 nieparzyste

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych NIE

Numer obwodu 188

Siedziba komisji Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2

Obwodowa komisja wyborcza nr 189

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 189

Adres ul. Horbaczewskiego 61, 54-130 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Franciszka Hynka, Stefana Drzewieckiego 38-64 parzyste, 43-63 nieparzyste

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych NIE

Numer obwodu 189

Siedziba komisji Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2

Obwodowa komisja wyborcza nr 014

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 014

Adres ul. Kołłątaja 1-6, 50-002 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Dworcowa 1-33 nieparzyste, Gwarna, Hugona Kołłątaja 15-35, marsz. Józefa Piłsudskiego 88-116 parzyste, 95-111 nieparzyste, Podwale 58-66, Tadeusza Kościuszki 52-66 parzyste, 55-73 nieparzyste

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych NIE

Numer obwodu 14

Siedziba komisji Szkoła Podstawowa nr 71

Obwodowa komisja wyborcza nr 305

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 305

Adres ul. Koszarowa 5, 51-149 Wrocław

Typ obwody odrębne

Granice obwodu głosowania Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. J. Gromkowskiego – budynek A2

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych NIE

Numer obwodu 305

Siedziba komisji Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. J. Gromkowskiego

Siedziba komisji (informacje dodatkowe) budynek A2

Obwodowa komisja wyborcza nr 122

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 122

Adres ul. Dawida 9-11, 50-527 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Boczna, Gajowa 1-19 nieparzyste, 8-26 parzyste, Gliniana 89A-99 nieparzyste, 62-68 parzyste, Hubska 1-5, 7-69, Lniana

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych NIE

Numer obwodu 122

Siedziba komisji Zespół Szkół Logistycznych

Obwodowa komisja wyborcza nr 234

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 234

Adres ul. Częstochowska 42, 54-031 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Bocheńska, Częstochowska, Czorsztyńska, Dębicka, Halicka, Jarosławska, Jasielska, Kamiennogórska, Krzeszowska, Łukowa, Małopolska, Miechowska, Mieroszowska, Nowosądecka, Nowotarska, Olkuska, Podhalańska, Przemyska, Rabczańska, Radomska, Rzeszowska, Zakopiańska, Żywiecka

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych TAK

Numer obwodu 234

Siedziba komisji Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 14

Obwodowa komisja wyborcza nr 228

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 228

Adres pl. Świętojański 1, 54-076 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Alojzego Majchra, Babiogórska, Beskidzka, Ekonomiczna, Gromadzka 1-49, 53-73D nieparzyste, Jajczarska, Józefa Gielniaka, al. Klonowa, Kosmonautów 206-328, Krajobrazowa, Logiczna, Miodowa, Mleczarska, Pejzażowa, al. Platanowa, Plenerowa, Pustecka, Równa, Serowarska, Snycerska, Stefana Batorego, Szkolna, pl. Świętojański, Trzmielowicka, Wojska Polskiego, Wyboista

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych NIE

Numer obwodu 228

Siedziba komisji Centrum Kultury "ZAMEK"

Obwodowa komisja wyborcza nr 123

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 123

Adres ul. Jerzego 4, 50-518 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Hubska 70-123A, Jesionowa 2-14 parzyste, Paczkowska 3, Prudnicka 1-11 nieparzyste, 2-12A parzyste, Przestrzenna 38-50 parzyste, św. Jerzego, Wapienna

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych TAK

Numer obwodu 123

Siedziba komisji Szkoła Podstawowa nr 77

Obwodowa komisja wyborcza nr 124

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 124

Adres ul. Jerzego 4, 50-518 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania al. Armii Krajowej 2-40 parzyste, 50, Bardzka 1, 1A, 1C, Przestrzenna 31-49 nieparzyste, Śliczna 54-66 parzyste, Widna, Wieczysta 151-175 nieparzyste

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych TAK

Numer obwodu 124

Siedziba komisji Szkoła Podstawowa nr 77

Obwodowa komisja wyborcza nr 089

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 089

Adres ul. Ślężna 2-24, 53-302 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Borowska 1-3, Sanocka, Skwerowa, Studzienna, Swobodna 2-16 parzyste, Zaolziańska,

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych NIE

Numer obwodu 89

Siedziba komisji Technikum nr 18

Obwodowa komisja wyborcza nr 090

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 090

Adres ul. Ślężna 2-24, 53-302 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Komandorska 7-87 nieparzyste, 16-64 parzyste, Pabianicka, Ślężna 9-41 nieparzyste

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych NIE

Numer obwodu 90

Siedziba komisji Technikum nr 18

Obwodowa komisja wyborcza nr 009

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 009

Adres ul. Tęczowa 60, 53-603 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Grabiszyńska 68-78 parzyste, 73-89 nieparzyste, Pochyła, Tęczowa 67-105, Zaporoska 1-8, Zdrowa, Żytnia

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych NIE

Numer obwodu 9

Siedziba komisji Liceum Ogólnokształcące nr XVII

Obwodowa komisja wyborcza nr 010

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 010

Adres ul. Tęczowa 60, 53-603 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Grabiszyńska 43-67C, Jęczmienna, Pszenna, pl. Rozjezdny, Szpitalna, Wysoka

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych NIE

Numer obwodu 10

Siedziba komisji Liceum Ogólnokształcące nr XVII

Obwodowa komisja wyborcza nr 232

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 232

Adres pl. Świętojański 1, 54-076 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Jana Rubczaka, al. Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego 101, Kącka, Komornicka, Lubska, Lutyńska, Łączna, Michała Płońskiego, Promenada, Rytownicza, Stroma, Ślepa, Średzka, Władysława Skoczylasa, Wolska, Żarska

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych nie

Numer obwodu 232

Siedziba komisji Centrum Kultury "ZAMEK"

Obwodowa komisja wyborcza nr 046

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 046

Adres ul. Kleczkowska 2, 50-227 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Antoniego Słonimskiego, Browarna, Czesława Miłosza, Emila Zegadłowicza, Jana Czochralskiego, wyb. Józefa Conrada-Korzeniowskiego, Pasterska 2-3A, Rychtalska 7-24, Trzebnicka 31-39 nieparzyste, 42-90 parzyste, Zakładowa

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych NIE

Numer obwodu 46

Siedziba komisji Szkoła Podstawowa nr 74

Obwodowa komisja wyborcza nr 048

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 048

Adres ul. Kleczkowska 2, 50-227 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Kleczkowska, Władysława Reymonta, Zdzisława Dębickiego

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych NIE

Numer obwodu 48

Siedziba komisji Szkoła Podstawowa nr 74

Obwodowa komisja wyborcza nr 047

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 047

Adres ul. Kleczkowska 2, 50-227 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Andrzeja Struga, Józefa Ignacego Kraszewskiego, Lucjana Siemieńskiego

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych NIE

Numer obwodu 47

Siedziba komisji Szkoła Podstawowa nr 74

Obwodowa komisja wyborcza nr 212

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 212

Adres ul. Stanisławowska 38-44, 54-611 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Husycka, Ibn Siny Awicenny 1-5 nieparzyste, 14-22 parzyste, 37, Karpacka, Krzemieniecka, Łaska, Nowohucka, Pińska, Postępowa, Przedświt, Samborska, Słonimska, Stanisława Kunickiego, Stanisławowska, Tarnopolska, Żytomierska

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych TAK

Numer obwodu 212

Siedziba komisji Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 15

Obwodowa komisja wyborcza nr 213

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 213

Adres ul. Stanisławowska 38-44, 54-611 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Baranowicka, Drohobycka, Jurija Gagarina, Marka Hłaski, Podolska, Rakietowa 1-33, 38, 40, Zagony, Zbarska, Żwirki i Wigury, Żwirki i Wigury, Zachodnia

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych TAK

Numer obwodu 213

Siedziba komisji Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 15

Obwodowa komisja wyborcza nr 190

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 190

Adres ul. Koszykarska 2-4, 54-134 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Aleja Śląska, Koszykarska, Mączna, Murarska, Notecka 3-7A nieparzyste, 4-16A parzyste, Papiernicza, Rękodzielnicza, Warciańska

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych NIE

Numer obwodu 190

Siedziba komisji Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 7

Obwodowa komisja wyborcza nr 038

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 038

Adres ul. Bolesława Chrobrego 3, 50-254 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Bolesława Chrobrego 11-27 nieparzyste, Henryka Pobożnego 21-25 nieparzyste, Juliana Ursyna Niemcewicza 26-36 parzyste, Kazimierza Jagiellończyka 24-46 parzyste, 27, 29, Myśliwska 2-8 parzyste, Ołbińska 21-23, 26-32 parzyste, św. Wincentego 31-59B nieparzyste, 48, Trzebnicka 1-23 nieparzyste, 12-24 parzyste

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych TAK

Numer obwodu 38

Siedziba komisji Szkoła Podstawowa nr 108

Obwodowa komisja wyborcza nr 181

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 181

Adres ul. Kłodnicka 36, 54-218 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Bystrzycka 22-83, Na Ostatnim Groszu

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych NIE

Numer obwodu 181

Siedziba komisji Zespół Szkół nr 20

Obwodowa komisja wyborcza nr 179

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 179

Adres ul. Kłodnicka 36, 54-218 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Brynicka, Gądowska, Kłodnicka, Legnicka 118-168 parzyste, Małopanewska, Stobrawska

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych NIE

Numer obwodu 179

Siedziba komisji Zespół Szkół nr 20

Obwodowa komisja wyborcza nr 252

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 252

Adres ul. Kamieńskiego 24, 51-124 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Henryka Michała Kamieńskiego 3-184, Kępińska, Ligocka, Paprotna 2-6, Wołowska, Żmigrodzka 38 –145

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych TAK

Numer obwodu 252

Siedziba komisji Szkoła Podstawowa nr 20

Obwodowa komisja wyborcza nr 251

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 251

Adres ul. Kamieńskiego 24, 51-124 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Forteczna, Jutrosińska, Kazimierza Brodzińskiego, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Maurycego Mochnackiego, Mieczysława Romanowskiego, Roberta Kocha, Torowa, Wincentego Pola 50-70 parzyste, 65-77A nieparzyste, Żmigrodzka 9–36

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych TAK

Numer obwodu 251

Siedziba komisji Szkoła Podstawowa nr 20

Obwodowa komisja wyborcza nr 094

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 094

Adres ul. Trwała 17-19, 53-335 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Drukarska 1-30, Powstańców Śląskich 56-94 parzyste, Trwała, Wielka 27-67 nieparzyste

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych NIE

Numer obwodu 94

Siedziba komisji Sportowa Szkoła Podstawowa nr 72

Obwodowa komisja wyborcza nr 088

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 088

Adres ul. Trwała 17-19, 53-335 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Komandorska 66-120 parzyste, 89-177 nieparzyste, Powstańców Śląskich 2-54B parzyste, Radosna, Wielka 12-34 parzyste

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych NIE

Numer obwodu 88

Siedziba komisji Sportowa Szkoła Podstawowa nr 72

Obwodowa komisja wyborcza nr 300

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 300

Adres ul. Karmelkowa 25, 52-437 Wrocław

Typ obwody odrębne

Granice obwodu głosowania Dom Pomocy Społecznej

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych nie

Numer obwodu 300

Siedziba komisji Dom Pomocy Społecznej

Obwodowa komisja wyborcza nr 171

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 171

Adres ul. Poznańska 26, 53-630 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Głogowska 1-11, Poznańska 14-26 parzyste, Zachodnia 26-44 parzyste, 50, 52

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych NIE

Numer obwodu 171

Siedziba komisji Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 18

Obwodowa komisja wyborcza nr 173

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 173

Adres ul. Poznańska 26, 53-630 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Lubińska 1-30, 83, Stefana Czarnieckiego 13-41 nieparzyste, 52-80 parzyste

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych NIE

Numer obwodu 173

Siedziba komisji Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 18

Obwodowa komisja wyborcza nr 176

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 176

Adres ul. Poznańska 26, 53-630 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Inowrocławska 1-21D nieparzyste, 2-4 parzyste, Legnicka 17-27A nieparzyste, Młodych Techników 2-14 parzyste, 7, Szczepińska, Środkowa

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych NIE

Numer obwodu 176

Siedziba komisji Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 18

Obwodowa komisja wyborcza nr 308

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 308

Adres ul. Kamieńskiego 73a, 51-124 Wrocław

Typ obwody odrębne

Granice obwodu głosowania Dolnośląskie Centrum Chorób Serca im. prof. Zbigniewa Religi-Medinet Sp. z o.o.

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych nie

Numer obwodu 308

Siedziba komisji Dolnośląskie Centrum Chorób Serca im. prof. Zbigniewa Religi-Medinet Sp. z o.o.

Obwodowa komisja wyborcza nr 280

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 280

Adres ul. Kominiarska 68, 51-180 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Aleksandra Szniolisa, Cholewkarska, Dekarska, Fryzjerska, Geodezyjna, Grawerska, Jubilerska, Kaletnicza, Kminkowa 66-89, Kominiarska 15-98, Księgarska, Lawendowa 6-10 parzyste, Łopianowa, Meliorancka, Meliorancka Południowa, Melisowa 16-26 parzyste, Miętowa 4-8 parzyste, Ostowa Północna, Pielęgniarska, Polanowicka Północna, Rzemieślnicza, Strażacka, Sułowska, Szkutnicza, Zduńska, Zegarmistrzowska, Zygmunta Markowskiego

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych tak

Numer obwodu 280

Siedziba komisji Siedziba Rady Osiedla Widawa

Obwodowa komisja wyborcza nr 273

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 273

Adres ul. Okulickiego 2, 51-216 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Archeologów, Etnografów, gen. Leopolda Okulickiego, Gostyńska, Jagiellońska, Kotwiczna, Księżycowa, Łozińska, Marynarska, Niepodległości, Odolanowska, Odrodzenia Polski, Orna, Skarbu Zakrzowskiego, Spacerowa, Stoczniowa

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych nie

Numer obwodu 273

Siedziba komisji Fundacja "Przyjazny Dom" im. Stanisława Jabłonki

Obwodowa komisja wyborcza nr 144

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 144

Adres ul. Polna 4, 52-120 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Bengalska, Chmurna, Cypryjska, Filipińska, Gruzińska, Ignacego Mościckiego 1-45 nieparzyste, 2-46 parzyste, pl. Indyjski, Iracka, Koreańska, Malezyjska, Mandżurska, Nepalska, Perska, Piwniczna, al. Róż, Społeczna, Syryjska, Tajwańska, Tybetańska, Woskowa

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych TAK

Numer obwodu 144

Siedziba komisji Szkoła Podstawowa nr 80

Siedziba komisji (informacje dodatkowe) nowy budynek szkoły, wejście od ul. Semaforowej

Obwodowa komisja wyborcza nr 145

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 145

Adres ul. Polna 4, 52-120 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania 3 Maja, Afgańska, Biegła, Birmańska, Centralna, Chińska, Kazachstańska, Krótka, Laotańska, pl. Mongolski, Pakistańska, Polna, Semaforowa, Tatarska

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych TAK

Numer obwodu 145

Siedziba komisji Szkoła Podstawowa nr 80

Siedziba komisji (informacje dodatkowe) nowy budynek szkoły, wejście od ul. Semaforowej

Obwodowa komisja wyborcza nr 299

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 299

Adres ul. Warszawska 2, 52-114 Wrocław

Typ obwody odrębne

Granice obwodu głosowania Szpital Specjalistyczny im. A. Falkiewicza - budynek Ginekologiczno-Położniczy

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych nie

Numer obwodu 299

Siedziba komisji Szpital Specjalistyczny im. A. Falkiewicza

Siedziba komisji (informacje dodatkowe) budynek Ginekologiczno-Położniczy

Obwodowa komisja wyborcza nr 158

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 158

Adres ul. Skarbowców 8, 53-025 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Chłodna, Deszczowa, Halna, Juliana Tuwima, ks. Piotra Wawrzyniaka, Mariana Rapackiego, Pogodna, Skarbowców 4-87A, Słotna, Sowia, Stanisława Kusztelana, Szronowa, Upalna, Wietrzna 2-24 parzyste, 3-107 nieparzyste, Wojciecha Korfantego

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych TAK

Numer obwodu 158

Siedziba komisji Szkoła Podstawowa nr 61

Obwodowa komisja wyborcza nr 160

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 160

Adres ul. Skarbowców 8, 53-025 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Braterska, al. Karkonoska 7-65 nieparzyste, 8-54 parzyste, Przyjaźni 2-66 parzyste, Rodzinna, Sąsiedzka, Siostrzana

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych TAK

Numer obwodu 160

Siedziba komisji Szkoła Podstawowa nr 61

Obwodowa komisja wyborcza nr 281

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 281

Adres ul. Pęgowska 14, 51-180 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Anyżowa, Bakaliowa, Bazyliowa, Cynamonowa, Czarnuszkowa, Ćwiczebna 1-11 nieparzyste, Dalimira, Gorczycowa, Jałowcowa, Kaczeńcowa, Kaparowa, Kminkowa 6, 10, 18-64, Kominiarska 3-14, Koperkowa, Korzenna, Kurkumowa 3, Laurowa, Lawendowa 3, 22-24 parzyste, Lukrecjowa, Majerankowa, Melisowa 13-33 nieparzyste, Miętowa 1,3, Miętowa Południowa, Mikory, Obornicka 235A, 237, Ostowa, Pełczyńska, Perzowa, Pęgowska, Podbiałowa, Pokrzywowa, Szałwiowa, Szczawiowa, Tymiankowa, Waniliowa, Zabłocie, Zagaje, Zajączkowska, Zalipie, Załęże, Zapotocze, Zarzecze, Zaziębie

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych TAK

Numer obwodu 281

Siedziba komisji Rada Osiedla Świniary

Obwodowa komisja wyborcza nr 036

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 036

Adres ul. Rydygiera 43, 50-248 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Bolesława Chrobrego 3, 2-26 parzyste, Kazimierza Jagiellończyka 1-16, Ludwika Rydygiera 43-63 nieparzyste, Paulińska 2A-20 parzyste, pl. św. Macieja 11, 12, św. Wincentego 1-25C nieparzyste, Trzebnicka 4-8 parzyste

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych TAK

Numer obwodu 36

Siedziba komisji Rada Osiedla Nadodrze

Obwodowa komisja wyborcza nr 134

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 134

Adres ul. Worcella 20-26, 50-448 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania gen. Ignacego Prądzyńskiego 1A-11 nieparzyste, 29-43 nieparzyste, gen. Kazimierza Pułaskiego 4-56 parzyste, 15, 47-49A nieparzyste, Komuny Paryskiej 43-73A nieparzyste, Tadeusza Kościuszki 108-150 parzyste, 109-149 nieparzyste

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych TAK

Numer obwodu 134

Siedziba komisji Zespół Szkół Teleinformatycznych i Elektronicznych

Siedziba komisji (informacje dodatkowe) Budynek Hali Sportowej

Obwodowa komisja wyborcza nr 128

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 128

Adres ul. Nyska 66, 50-505 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Bardzka 2-30 parzyste, 60, 80, Jesionowa 9-49 nieparzyste, 16-78 parzyste, Otmuchowska, Piękna

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych TAK

Numer obwodu 128

Siedziba komisji Szkoła Podstawowa nr 9

Obwodowa komisja wyborcza nr 127

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 127

Adres ul. Nyska 66, 50-505 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Henrykowska, Hubska 6, Nyska, Paczkowska 26-50 parzyste, Sernicka

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych TAK

Numer obwodu 127

Siedziba komisji Szkoła Podstawowa nr 9

Obwodowa komisja wyborcza nr 108

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 108

Adres ul. Januszowicka 35-37, 53-135 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania al. Akacjowa, al. Dębowa, al. Jarzębinowa, al. Jaworowa, al. Kasztanowa, al. Lipowa, Sudecka 98-120 parzyste, 122-166, al. Wiązowa

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych TAK

Numer obwodu 108

Siedziba komisji Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 19

Obwodowa komisja wyborcza nr 005

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 005

Adres ul. Skargi 31, 50-082 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Eugeniusza Gepperta, Karola Szajnochy, Kazimierza Wielkiego 1-25, Krupnicza, Pawła Włodkowica, Przejście Garncarskie, Przejście Żelaźnicze, Psie Budy, Ruska 36-68, Rynek, Rynek-Ratusz, Sukiennice, św. Antoniego

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych tak

Numer obwodu 5

Siedziba komisji Liceum Ogólnokształcące nr IX

Obwodowa komisja wyborcza nr 003

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 003

Adres ul. Kraińskiego 1, 50-153 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Aleksandra hr. Fredry, Andrzeja Frycza-Modrzewskiego, Bernardyńska, pl. bp. Nankiera, pl. Dominikański, Garncarska, Jana Ewangelisty Purkyniego, Jana Styki i Wojciecha Kossaka, Jodłowa, Klemensa Janickiego, Krowia, ks. Wincentego Kraińskiego, pl. Nowy Targ, Piaskowa, pl. Polski, pl. Powstańców Warszawy 5, św. Ducha, św. Katarzyny, pl. Uniwersytecki, Wita Stwosza 32-58

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych tak

Numer obwodu 3

Siedziba komisji Szkoła Podstawowa nr 29

Obwodowa komisja wyborcza nr 025

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 025

Adres ul. Krucza 49, 53-410 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania al. gen. Józefa Hallera 31-81A nieparzyste, Kolbuszowska, Krucza 110-142 parzyste, Połaniecka, Stalowowolska, Tarnobrzeska

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych nie

Numer obwodu 25

Siedziba komisji Liceum Ogólnokształcące nr VII

Obwodowa komisja wyborcza nr 091

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 091

Adres ul. Zaporoska 28, 53-523 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania ks. Jana Schneidera, Lubuska 1-7 nieparzyste, Owsiana, Skwierzyńska 1-7, 2-24 parzyste, 17-19 nieparzyste, Szczęśliwa 33, 44, Tadeusza Zielińskiego 63-75 nieparzyste, 78-112 parzyste, Władysława Grabskiego, Zaporoska 24-40 parzyste

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych TAK

Numer obwodu 91

Siedziba komisji Szkoła Podstawowa nr 30

Obwodowa komisja wyborcza nr 076

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 076

Adres ul. Chopina 9b, 51-609 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Fryderyka Chopina, Henryka Wieniawskiego, al. Ignacego Jana Paderewskiego, Józefa Elsnera, Karola Lipińskiego, Karola Szymanowskiego, al. Ludomira Różyckiego 2-16 parzyste, Mieczysława Karłowicza, Stanisława Moniuszki, Zygmunta Noskowskiego

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych NIE

Numer obwodu 76

Siedziba komisji Szkoła Podstawowa nr 36

Obwodowa komisja wyborcza nr 075

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 075

Adres ul. Chopina 9b, 51-609 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Aleksandra Świętochowskiego, Augusta Cieszkowskiego, Jana Baudouina de Courtenay, Jana Głogowczyka, Jana i Jędrzeja Śniadeckich, al. Jana Kochanowskiego 6-94A parzyste, 13-91 nieparzyste, Jerzego Józefa Smoleńskiego, Jerzego Samuela Bandtkiego, Józefa Mianowskiego, ks. Emila Szramka, Ludwika Krzywickiego, Marcelego Handelsmana, Na Końcu, Oskara Kolberga, Stanisława Pilata, Tadeusza Czackiego, Wojciecha z Brudzewa

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych NIE

Numer obwodu 75

Siedziba komisji Szkoła Podstawowa nr 36

Obwodowa komisja wyborcza nr 185

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 185

Adres bulwar Ikara 19, 54-130 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania bulw. Dedala, Jerzego Bajana 3-24E, Latawcowa, Stefana Drzewieckiego 3-35 nieparzyste

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych TAK

Numer obwodu 185

Siedziba komisji Szkoła Podstawowa nr 118

Obwodowa komisja wyborcza nr 186

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 186

Adres bulwar Ikara 19, 54-130 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Lotnicza 12-26 parzyste, 72, Szybowcowa 16-74 parzyste, 15-23 nieparzyste

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych TAK

Numer obwodu 186

Siedziba komisji Szkoła Podstawowa nr 118

Obwodowa komisja wyborcza nr 136

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 136

Adres ul. Komuny Paryskiej 36-38, 50-451 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Dworcowa 22-32 parzyste, gen. Jana Henryka Dąbrowskiego 26-50 parzyste, gen. Kazimierza Pułaskiego 67-81 nieparzyste, pl. Konstytucji 3 Maja, Stanisława Małachowskiego, Tadeusza Kościuszki 72-106 parzyste, 77-107 nieparzyste

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych NIE

Numer obwodu 136

Siedziba komisji Szkoła Podstawowa nr 2

Obwodowa komisja wyborcza nr 161

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 161

Adres ul. Wałbrzyska 50, 52-314 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Balladyny, Chyżan, Czekoladowa, Dalemińców, Goleszan, Goplan, al. Karkonoska 83, 83A, Karmelkowa 51-59 nieparzyste, 70-74 parzyste, 81-89 nieparzyste, 82-94 parzyste, Łuczan, Łysogórska, Marcepanowa, Piernikowa, Połabian, Przemysłowa, Redarów, Sezamkowa, Siedlczan, Słoneczna, Słowińców, Waflowa, Wałbrzyska 1-14, Wolinian, Zabrodzka

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych NIE

Numer obwodu 161

Siedziba komisji Szkoła Podstawowa nr 42

Obwodowa komisja wyborcza nr 162

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 162

Adres ul. Wałbrzyska 50, 52-314 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Buraczana, Cukrowa, Dożynkowa, Józefa Supińskiego, Jutrzenki 2-62 parzyste, 5-47 nieparzyste, Kabaczkowa, Kobierzycka, Kostrzyńska, Kościelna, Łanowa, Marchewkowa, Międzygórska, Migdałowa, Ogórkowa, Szparagowa, Wałbrzyska 15-61H

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych NIE

Numer obwodu 162

Siedziba komisji Szkoła Podstawowa nr 42

Obwodowa komisja wyborcza nr 298

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 298

Adres ul. Świątnicka 25/27, 52-018 Wrocław

Typ obwody odrębne

Granice obwodu głosowania Dom Pomocy Społecznej "Samarytanin"

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych nie

Numer obwodu 298

Siedziba komisji Dom Pomocy Społecznej "Samarytanin"

Obwodowa komisja wyborcza nr 051

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 051

Adres ul. Swojczycka 118, 51-502 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Ameriga Vespucciego, Bartnicza, Bazaltowa, Byczyńska, Ceglana, Cementowa, Chałupnicza, Ferdynanda Magellana, Folwarczna, Gospodarska, Jamesa Cooka, Jana Drobuta, Jana Zamoyskiego, Jerzego Badury, Jerzego Treski, Krzysztofa Kolumba, Ludowa, Macieja Dobrackiego, Macieja Rataja, Marca Polo, Mieczysława Niedziałkowskiego, Mikołowska, Miłoszycka, Murowana, Mydlana 1-11 nieparzyste, Mysłowicka, Osadnicza, Radzionkowska, Swojczycka, Świętochłowicka, Vasco da Gamy, Wilczycka, Wincentego Witosa, Wołczyńska, Zagrodnicza, Zaściankowa

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych TAK

Numer obwodu 51

Siedziba komisji Rada Osiedla Strachocin-Swojczyce-Wojnów

Obwodowa komisja wyborcza nr 294

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 294

Adres ul. Weigla 5, 53-114 Wrocław

Typ obwody odrębne

Granice obwodu głosowania 4 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką SP ZOZ we Wrocławiu

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych nie

Numer obwodu 294

Siedziba komisji 4 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką SP ZOZ we Wrocławiu

Obwodowa komisja wyborcza nr 016

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 016

Adres ul. Szczęśliwa 28, 53-446 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Grabiszyńska 82-84 parzyste, Lubuska 54-84 parzyste, 109-115 nieparzyste, Szczęśliwa 19-25 nieparzyste, 20-28 parzyste, 34-42A parzyste, Zaporoska 25-39F nieparzyste

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych NIE

Numer obwodu 16

Siedziba komisji Szkoła Podstawowa nr 68

Obwodowa komisja wyborcza nr 017

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 017

Adres ul. Szczęśliwa 28, 53-446 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Lwowska 3-43, Skwierzyńska 21-39 nieparzyste, 26-50 parzyste, Żelazna 27-33 nieparzyste, 28-32 parzyste

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych NIE

Numer obwodu 17

Siedziba komisji Szkoła Podstawowa nr 68

Obwodowa komisja wyborcza nr 018

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 018

Adres ul. Szczęśliwa 28, 53-446 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Grabiszyńska 88-106 parzyste, 99-105 nieparzyste, Icchaka Lejba Pereca 1-21, 24-28 parzyste, pl. Icchaka Lejba Pereca, Manganowa, Żelazna 48-52A parzyste

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych NIE

Numer obwodu 18

Siedziba komisji Szkoła Podstawowa nr 68

Obwodowa komisja wyborcza nr 031

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 031

Adres ul. Grabiszyńska 236, 53-235 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Aleksandra Ostrowskiego, Fiołkowa, Grabiszyńska 235-345 nieparzyste, Klecińska 1A-5, Nasturcjowa, Petuniowa

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych tak

Numer obwodu 31

Siedziba komisji Zespół Szkół Budowlanych

Obwodowa komisja wyborcza nr 283

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 283

Adres ul. Józefa 2/4, 50-329 Wrocław

Typ obwody odrębne

Granice obwodu głosowania Zakład Opiekuńczo-Leczniczy o Profilu Rehabilitacyjnym Zgromadzenia Sióstr Św. Elżbiety

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych nie

Numer obwodu 283

Siedziba komisji Zakład Opiekuńczo-Leczniczy o Profilu Rehabilitacyjnym Zgromadzenia Sióstr Św. Elżbiety

Obwodowa komisja wyborcza nr 289

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 289

Adres wybrzeże Conrada-Korzeniowskiego 18, 50-226 Wrocław

Typ obwody odrębne

Granice obwodu głosowania "Dolnośląskie Centrum Zdrowia Psychicznego" sp. z o.o. - budynek A

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych NIE

Numer obwodu 289

Siedziba komisji Dolnośląskie Centrum Zdrowia Psychicznego Sp. z o.o.

Siedziba komisji (informacje dodatkowe) budynek- A

Obwodowa komisja wyborcza nr 087

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 087

Adres ul. Pautscha 4, 51-651 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Bartoszowicka, Braci Gierymskich 47-153 nieparzyste, 50-164A parzyste, Eugeniusza Zaka, Jacka Malczewskiego, Jana Stanisławskiego, Józefa Pankiewicza, Karola Olszewskiego 93-171 nieparzyste, Kożuchowska, Leona Wyczółkowskiego, Olgi Boznańskiej 19, Witolda Wojtkiewicza, Władysława Ślewińskiego

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych TAK

Numer obwodu 87

Siedziba komisji Rada Osiedla Biskupin-Sępolno-Dąbie-Bartoszowice

Obwodowa komisja wyborcza nr 095

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 095

Adres ul. Drukarska 50, 53-312 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Kamienna 1-17 nieparzyste, 2-6 parzyste, pl. Powstańców Śląskich 2-20 parzyste, Powstańców Śląskich 108-124 parzyste, Sudecka 74-96 parzyste, 93-119 nieparzyste

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych TAK

Numer obwodu 95

Siedziba komisji Zespół Szkół Ekonomiczno-Ogólnokształcących

Obwodowa komisja wyborcza nr 096

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 096

Adres ul. Drukarska 50, 53-312 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Drukarska 31-47A nieparzyste, 32-52 parzyste, Kamienna 19-65 nieparzyste

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych TAK

Numer obwodu 96

Siedziba komisji Zespół Szkół Ekonomiczno-Ogólnokształcących

Obwodowa komisja wyborcza nr 174

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 174

Adres ul. Zachodnia 2, 53-644 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Kruszwicka 10-28 parzyste, 33-53 nieparzyste, Litomska 10, 11, 20-36 parzyste, Poznańska 1-13 nieparzyste, Stefana Czarnieckiego 11-11D, 30-50 parzyste, Zachodnia 8, 12-20 parzyste

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych TAK

Numer obwodu 174

Siedziba komisji Szkoła Podstawowa nr 14

Obwodowa komisja wyborcza nr 175

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 175

Adres ul. Zachodnia 2, 53-644 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Drzewna, gen. Władysława Sikorskiego, Inowrocławska 23-39 nieparzyste, Jacka Kaczmarskiego, Rybacka, pl. Solidarności, pl. św. Mikołaja, Zachodnia 2, 4

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych TAK

Numer obwodu 175

Siedziba komisji Szkoła Podstawowa nr 14

Obwodowa komisja wyborcza nr 191

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 191

Adres ul. Hutnicza 45, 54-139 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Hutnicza, Nadrzeczna, Pilczycka 77-148B, Tkacka

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych NIE

Numer obwodu 191

Siedziba komisji Liceum Ogólnokształcące nr VI

Obwodowa komisja wyborcza nr 192

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 192

Adres ul. Hutnicza 45, 54-139 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Bednarska, Górnicza, Lotnicza 139-151 nieparzyste, 148-152 parzyste, Metalowców 9-11 nieparzyste, 25-31 nieparzyste, 59, 59B, 59C, Stargardzka, Szklarska

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych NIE

Numer obwodu 192

Siedziba komisji Liceum Ogólnokształcące nr VI

Obwodowa komisja wyborcza nr 034

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 034

Adres ul. Składowa 5, 50-209 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Łowiecka, pl. Stanisława Staszica 1-23 nieparzyste, 2-50 parzyste, pl. Strzelecki 3-25 nieparzyste

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych NIE

Numer obwodu 34

Siedziba komisji Liceum Ogólnokształcące nr III

Obwodowa komisja wyborcza nr 035

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 035

Adres ul. Składowa 5, 50-209 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Bolesława Chrobrego 28-42, bp. Tomasza Pierwszego, pl. Powstańców Wielkopolskich, św. Wincentego 2-24 parzyste, Trzebnicka 28-40 parzyste

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych NIE

Numer obwodu 35

Siedziba komisji Liceum Ogólnokształcące nr III

Obwodowa komisja wyborcza nr 227

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 227

Adres ul. Jerzmanowska 102, 54-530 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Anny Jasińskiej, Augustyna Kośnego, Cichociemnych, Desantowa, Gałowska, gen. Witolda Urbanowicza, Graniczna 20-24 parzyste, 28, 85-163 nieparzyste, 183, 190, 201, Gromadzka 52, 52A, Gruszowa, Heleny i Ludwika Adamczewskich, Jana Karola Chodkiewicza, Jana Klemensa Branickiego, Janiny Kłopockiej, Jarnołtowska, Jerzmanowska 31-135, Kębłowicka, Kolendrowa, Krzeptowska, Kwoczka Pawła, ks. Bolesława Domańskiego, ks. Józefa Matuszka, Osiniecka 46-124, Piołunowa, Płużna, ppłk. Stanisława Skarżyńskiego, Rakietowa 37, 39, Rdestowa, Rodła, Samotworska, Stanisława Koniecpolskiego, Stanisława Żółkiewskiego, Strachowicka 60-64 parzyste, 75-79 nieparzyste, Widłakowa, Władysława i Jana Wardzyńskich, Władysława Zarembowicza, Zbigniewa Brzezińskiego, Żwirowa 69-73L nieparzyste, 74

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych TAK

Numer obwodu 227

Siedziba komisji Rada Osiedla Jerzmanowo-Jarnołtów-Strachowice-Osiniec

Obwodowa komisja wyborcza nr 238

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 238

Adres ul. Kamiennogórska 16, 54-034 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Andrzeja Frydeckiego, al. Architektów, Białodrzewna, Białogardzka, Bukowa, Ernsta Maya, Grabowa, Hansa Poelziga, Heinricha Lauterbacha, Kazimierza Bieńkowskiego, Konińska, Krystyny i Mariana Barskich, Lewa, Maxa Berga, Mieczysława Zlata, pasaż Adolfa Radinga, Ryżowa, Szczecińska 5-21B nieparzyste, Tadeusza Brzozy, Tawryczewskiego Igora,Trójkątna, Witolda Lipińskiego, Żernicka 299

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych TAK

Numer obwodu 238

Siedziba komisji Dolnośląski Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 13 dla Niewidomych i Słabowidzących

Obwodowa komisja wyborcza nr 297

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 297

Adres ul. Dyrekcyjna 5-7, 50-528 Wrocław

Typ obwody odrębne

Granice obwodu głosowania ORPEA Wrocław Sp. z o.o.

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych nie

Numer obwodu 297

Siedziba komisji ORPEA Wrocław Sp. z o.o.

Obwodowa komisja wyborcza nr 140

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 140

Adres ul. Worcella 3, 50-448 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Aleksandra Hercena, Dworcowa 2-20 parzyste, gen. Jana Henryka Dąbrowskiego 1-18, 19-37A nieparzyste, Komuny Paryskiej 3-41, 42-46 parzyste, Podwale 67-71 nieparzyste, 68-72 parzyste

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych NIE

Numer obwodu 140

Siedziba komisji Zespół Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych

Obwodowa komisja wyborcza nr 210

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 210

Adres ul. Samborska 3-5, 54-615 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Aleksandra Godlewskiego, Antoniego Knota, Buczacka, Graniczna 2-10B parzyste, Heleny Boguszewskiej, Jana Parandowskiego, Janusza Meissnera, Jerzego Cieślikowskiego, Kamila Giżyckiego, Kazimierza Witalisa Szarskiego, Marii Dąbrowskiej, Marii Rodziewiczówny, Melchiora Wańkowicza, Mińska, Otwocka, Romualda Cabaja, Roślinna, Stanisława Dygata, Tadeusza Dołęgi-Mostowicza, Witolda Gombrowicza, Włodzimierza Trzebiatowskiego, Zenona Kosidowskiego

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych TAK

Numer obwodu 210

Siedziba komisji Wrocławski Klub "FORMATY"

Obwodowa komisja wyborcza nr 256

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 256

Adres ul. Piesza 1, 51-109 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Obornicka 14-235

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych TAK

Numer obwodu 256

Siedziba komisji Liceum Ogólnokształcące nr X

Obwodowa komisja wyborcza nr 257

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 257

Adres ul. Piesza 1, 51-109 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Macedońska, Na Polance, Obornicka 2-12, Piesza

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych TAK

Numer obwodu 257

Siedziba komisji Liceum Ogólnokształcące nr X

Obwodowa komisja wyborcza nr 264

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 264

Adres ul. Inflancka 13, 51-354 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Litewska

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych TAK

Numer obwodu 264

Siedziba komisji Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3

Obwodowa komisja wyborcza nr 203

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 203

Adres ul. Jelenia 7, 54-242 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Białowieska 1-43 nieparzyste, 87-131 nieparzyste, 101, 66-102 parzyste, Popowicka 1-63 nieparzyste, 2-60 parzyste

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych NIE

Numer obwodu 203

Siedziba komisji Szkoła Podstawowa nr 5

Obwodowa komisja wyborcza nr 137

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 137

Adres ul. Traugutta 37, 50-416 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Dobrzyńska, gen. Józefa Haukego-Bosaka 1-10, gen. Romualda Traugutta 1-45, 55, pl. gen. Walerego Wróblewskiego, wyb. Juliusza Słowackiego, Mazowiecka, Podwale 73-83 nieparzyste, 74-84 parzyste, pl. Powstańców Warszawy 1, Walońska, Zygmunta Krasińskiego

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych TAK

Numer obwodu 137

Siedziba komisji Szermiercza Sportowa Szkoła Podstawowa nr 85

Obwodowa komisja wyborcza nr 103

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 103

Adres ul. Jastrzębia 26, 53-148 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Bolesława Ulanowskiego, Gajowicka 154-174 parzyste, 188-200 parzyste, al. gen. Józefa Hallera 2-34 parzyste, Jastrzębia, Sokola 18-32 parzyste, 27-51 nieparzyste

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych NIE

Numer obwodu 103

Siedziba komisji Szkoła Podstawowa nr 81

Obwodowa komisja wyborcza nr 104

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 104

Adres ul. Jastrzębia 26, 53-148 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Orla, Powstańców Śląskich 145, 159-219 nieparzyste, 160-182A parzyste, Racławicka 1-36/38, Sępia, Wolbromska

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych NIE

Numer obwodu 104

Siedziba komisji Szkoła Podstawowa nr 81

Obwodowa komisja wyborcza nr 165

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 165

Adres ul. Morelowskiego 43, 52-429 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Anioła Ślązaka, bł. Wincentego Kadłubka, Bronisława Trentowskiego, Ewy i Karola Maleczyńskich, Giełdowa, Hugona Steinhausa, Jana Nikliborca, Jana Ostroroga, Jana Stanki, Jerzego Kowalskiego, Jutrzenki 61, 71-85 nieparzyste, 74-110 parzyste, Kamila Stefki, Karmelkowa 52-66 parzyste, 65A, ks. Hieronima Feichta, Kupiecka, Marcina Bukowskiego 50-180, Mariana Morelowskiego, Mariana Suskiego, al. Piastów 30-99, Seweryna Wysłoucha, Sobótki, Targowa, Witolda Taszyckiego, Zofii Nałkowskiej,

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych TAK

Numer obwodu 165

Siedziba komisji Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 9

Obwodowa komisja wyborcza nr 066

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 066

Adres ul. Górnickiego 20, 50-337 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Henryka Sienkiewicza 76-112 parzyste, Krzywa, Łukasza Górnickiego 11-41 nieparzyste, 20-22A parzyste, Mikołaja Reja 23-47 nieparzyste, 36-56 parzyste, Nowowiejska 61-95 nieparzyste, Piastowska 42-52 parzyste

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych TAK

Numer obwodu 66

Siedziba komisji Szkoła Podstawowa nr 84

Obwodowa komisja wyborcza nr 207

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 207

Adres ul. Szkocka 64, 54-402 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Estońska 40-44 parzyste, Szkocka 40-99C

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych TAK

Numer obwodu 207

Siedziba komisji Zespół Szkół nr 3

Obwodowa komisja wyborcza nr 129

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 129

Adres ul. Gazowa 3, 50-513 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania al. Armii Krajowej 45-61 nieparzyste, 46-48S parzyste, 54, 62, bp. Bernarda Bogedaina, Gazowa, Kamieniecka, ks. Czesława Klimasa, Laskowa, Łagiewnicka, Międzyleska, Owocowa, Śliwkowa, Tarnogajska, Ząbkowicka, Ziębicka, Złotostocka

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych tak

Numer obwodu 129

Siedziba komisji PGNiG Obrót Detaliczny sp. z o.o. Region Dolnośląski

Siedziba komisji (informacje dodatkowe) Budynek G

Obwodowa komisja wyborcza nr 214

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 214

Adres ul. Nowodworska 70-82, 54-438 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Budziszyńska 76-135

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych TAK

Numer obwodu 214

Siedziba komisji Zespół Szkół nr 6

Obwodowa komisja wyborcza nr 282

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 282

Adres ul. Osobowicka 127, 51-004 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Ćwiczebna 100-105, Edmonda Micheleta, Edytorska, Kuglina Jana, Hokeistów, Inspektowa, Jarocińska 6-74, Kajakarzy, Kapliczna, Koszykarzy, Krotoszyńska, Lipska, Łyżwiarzy, Opłotkowa, Osobowicka 70-177, Ostrowska, Ostrzeszowska, Palisadowa, Piłkarzy, Rodziny Kornów, Siatkarzy, Szachistów, Ślazowa, Śremska, św. Huberta, Wędkarzy, Wieluńska, Wieruszowska, Witkowska, Wrzosowa, pl. Wyzwolenia, Żużlowców, Żywopłotowa

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych TAK

Numer obwodu 282

Siedziba komisji Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5

Obwodowa komisja wyborcza nr 292

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 292

Adres ul. Chałubińskiego 3, 50-368 Wrocław

Typ obwody odrębne

Granice obwodu głosowania Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Jana Mikulicza-Radeckiego we Wrocławiu – budynek I kliniki Ginekologii i Położnictwa

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych nie

Numer obwodu 292

Siedziba komisji Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Jana Mikulicza-Radeckiego we Wrocławiu

Siedziba komisji (informacje dodatkowe) budynek I Kliniki Ginekologii i Położnictwa

Obwodowa komisja wyborcza nr 241

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 241

Adres ul. Suwalska 5, 54-104 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Augustowska, Bogatyńska, Dworska, Fromborska, Gosławicka, Lidzbarska, Mrągowska, Nasienna, Notecka 9-15 nieparzyste, 18, Paniowicka, Pilczycka 156-205, Porajowska, Rędzińska, Rolna, Turoszowska, Warmińska, Węgliniecka

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych TAK

Numer obwodu 241

Siedziba komisji Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 12

Obwodowa komisja wyborcza nr 240

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 240

Adres ul. Suwalska 5, 54-104 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Braniewska, Brodnicka, Hodowlana, Iławska, Królewiecka, Maślicka 138-219, Sadownicza, Suwalska

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych TAK

Numer obwodu 240

Siedziba komisji Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 12

Obwodowa komisja wyborcza nr 242

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 242

Adres ul. Suwalska 5, 54-104 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Maślicka 1-104, Michała Wołodyjowskiego, Ostródzka, Pasieczna, Pasłęcka, Pasymska, Reszelska, Ślęzoujście, al. Śliwowa, Tolkmicka, Wilkaska, Zawidowska

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych TAK

Numer obwodu 242

Siedziba komisji Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 12

Obwodowa komisja wyborcza nr 092

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 092

Adres ul. Swobodna 73, 50-089 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Tadeusza Zielińskiego 43-61A nieparzyste, 58-74 parzyste, Wincentego Stysia

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych NIE

Numer obwodu 92

Siedziba komisji Centrum Kształcenia Ustawicznego

Siedziba komisji (informacje dodatkowe) Budynek - C

Obwodowa komisja wyborcza nr 093

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 093

Adres ul. Swobodna 73, 50-089 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Nasypowa, Swobodna 37, 60-78 parzyste, 71-73A nieparzyste, Tadeusza Zielińskiego 22-56 parzyste, 39-41 nieparzyste

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych TAK

Numer obwodu 93

Siedziba komisji Centrum Kształcenia Ustawicznego

Siedziba komisji (informacje dodatkowe) Budynek - B

Obwodowa komisja wyborcza nr 019

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 019

Adres ul. Jemiołowa 57, 53-426 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Jemiołowa 12-35, 40-48 parzyste, Szczęśliwa 1-18, Żelazna 37-57 nieparzyste

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych NIE

Numer obwodu 19

Siedziba komisji Liceum Ogólnokształcące nr VII

Obwodowa komisja wyborcza nr 022

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 022

Adres ul. Jemiołowa 57, 53-426 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Gajowicka 95-161 nieparzyste, Grochowa 2-22, Jemiołowa 50-74, Krucza 39-91 nieparzyste, Stalowa 1-8

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych NIE

Numer obwodu 22

Siedziba komisji Liceum Ogólnokształcące nr VII

Obwodowa komisja wyborcza nr 023

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 023

Adres ul. Jemiołowa 57, 53-426 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Altanowa, Grochowa 24-38 parzyste, Icchaka Lejba Pereca 30-58 parzyste, Kwaśna, Stalowa 11-19 nieparzyste, Żelazna 34-46 parzyste

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych NIE

Numer obwodu 23

Siedziba komisji Liceum Ogólnokształcące nr VII

Obwodowa komisja wyborcza nr 062

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 062

Adres ul. Nowowiejska 78, 50-315 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania bł. Edyty Stein, Bolesława Prusa 94-110 parzyste, Kluczborska 30-37, Nowowiejska 39-47 nieparzyste, 42-80A parzyste

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych NIE

Numer obwodu 62

Siedziba komisji Szkoła Podstawowa nr 1

Obwodowa komisja wyborcza nr 060

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 060

Adres ul. Nowowiejska 78, 50-315 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Ignacego Daszyńskiego

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych NIE

Numer obwodu 60

Siedziba komisji Szkoła Podstawowa nr 1

Obwodowa komisja wyborcza nr 100

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 100

Adres ul. Zaporoska 71, 53-415 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Gajowicka 62-88 parzyste, Zaporoska 42-62 parzyste, 49-51 nieparzyste

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych TAK

Numer obwodu 100

Siedziba komisji Liceum Ogólnokształcące nr VIII

Obwodowa komisja wyborcza nr 279

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 279

Adres ul. Kamieńskiego 256, 51-180 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Ałunowa, Aptekarska, Bierzycka, Brzostowska, Cerekwicka, Domanowicka, Hugona Kowarzyka, Irysowa, Kątowa, Krośnicka, Krzyżanowicka, Lekarska, Ludwika Kubali, Ługowa, Machnicka, Michała Tadeusza Falzmanna, Osolska, Polanowicka, Poświęcka, Raszowska, Redycka 128-141, Skoczna, Skoroszowska, Starościńska, Stradomska, Zawońska, Żmigrodzka 183-257A

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych NIE

Numer obwodu 279

Siedziba komisji Świetlica Osiedlowa Rady Osiedla Polanowice-Poświętne-Ligota

Obwodowa komisja wyborcza nr 267

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 267

Adres ul. Inflancka 13, 51-354 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Czernicka, Kiełczowska 31-177, Miłostowska

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych TAK

Numer obwodu 267

Siedziba komisji Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3

Obwodowa komisja wyborcza nr 067

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 067

Adres ul. Nowowiejska 78, 50-315 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Bolesława Prusa 61-97 nieparzyste, Mikołaja Reja 49-91 nieparzyste, 62-96 parzyste, Nowowiejska 82-104A parzyste, Piastowska 56, 58, Walecznych, pl. Westerplatte

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych nie

Numer obwodu 67

Siedziba komisji Szkoła Podstawowa nr 1

Obwodowa komisja wyborcza nr 277

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 277

Adres ul. Sołtysowicka 34, 51-168 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Czytankowa, Fortowa, Kanonierska, Lekcyjna, Mariana Falskiego, Rafała Wojaczka, Sołtysowicka 11-11C nieparzyste, 13/15, 25-73, Torfowa

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych nie

Numer obwodu 277

Siedziba komisji Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 (Szkoła Podstawowa nr 40)

Obwodowa komisja wyborcza nr 202

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 202

Adres ul. Jelenia 7, 54-242 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Legnicka 49-67 nieparzyste, Niedźwiedzia, Starograniczna, Żubrza

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych NIE

Numer obwodu 202

Siedziba komisji Szkoła Podstawowa nr 5

Obwodowa komisja wyborcza nr 007

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 007

Adres ul. Górnickiego 20, 50-337 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania pl. gen. Józefa Bema 2-6, Henryka Sienkiewicza 5, 21, 23, Kanonia, Kapitulna, kard. Augusta Hlonda, kard. Bolesława Kominka, Katedralna, pl. Katedralny, pl. Kościelny, Mieszka I, Staromłyńska, św. Idziego, św. Jadwigi, pl. św. Jana Chrzciciela, św. Józefa, św. Marcina, Wyspa Bielarska, Wyspa Słodowa, Wyspa Tamka

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych tak

Numer obwodu 7

Siedziba komisji Szkoła Podstawowa nr 84

Obwodowa komisja wyborcza nr 004

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 004

Adres ul. Kraińskiego 1, 50-153 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Garbary, Grodzka, Igielna, Jatki, Kotlarska, Malarska, Nożownicza, Odrzańska, pl. Solny, św. Elżbiety, Uniwersytecka, Więzienna

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych tak

Numer obwodu 4

Siedziba komisji Szkoła Podstawowa nr 29

Obwodowa komisja wyborcza nr 052

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 052

Adres ul. Na Szańcach 14, 50-320 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania gen. Józefa Bema 1-15 nieparzyste, Henryka Sienkiewicza 2-10 parzyste, 18-22 parzyste, Na Szańcach, Świętokrzyska 28-57

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych NIE

Numer obwodu 52

Siedziba komisji Rada Osiedla Ołbin

Obwodowa komisja wyborcza nr 085

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 085

Adres ul. Sempołowskiej 54, 51-661 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Bernarda Belotta Canaletta, Marcellego Bacciarellego, Narcyzy Żmichowskiej

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych NIE

Numer obwodu 85

Siedziba komisji Szkoła Podstawowa nr 91

Obwodowa komisja wyborcza nr 239

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 239

Adres ul. Lubelska 95a, 54-101 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Białostocka, Biłgorajska, Brodzka 5-81 nieparzyste, Chełmska, Ciechanowska, Kozia, Lubelska, Łomżyńska, Łukowska, Nałęczowska, Potokowa, Północna, Radzyńska, Ruczajowa, Siedlecka, Stodolna, Tykocińska, Zamojska

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych NIE

Numer obwodu 239

Siedziba komisji Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 12

Obwodowa komisja wyborcza nr 194

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 194

Adres ul. Ignuta 28, 54-151 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Dokerska 3-37 nieparzyste, Gwarecka

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych tak

Numer obwodu 194

Siedziba komisji Zespół Szkół nr 21

Obwodowa komisja wyborcza nr 293

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 293

Adres pl. Hirszfelda 12, 53-413 Wrocław

Typ obwody odrębne

Granice obwodu głosowania Dolnośląskie Centrum Onkologii we Wrocławiu

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych nie

Numer obwodu 293

Siedziba komisji Dolnośląskie Centrum Onkologii we Wrocławiu

Obwodowa komisja wyborcza nr 309

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 309

Adres ul. Farna 3, 51-313 Wrocław

Typ obwody odrębne

Granice obwodu głosowania Dom Pomocy Społecznej dla Dorosłych Zgromadzenia Sióstr Maryi Niepokalanej

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych nie

Numer obwodu 309

Siedziba komisji Dom Pomocy Społecznej dla Dorosłych Zgromadzenia Sióstr Maryi Niepokalanej

Siedziba komisji (informacje dodatkowe) Oddział Zamiejscowy

Obwodowa komisja wyborcza nr 208

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 208

Adres ul. Grecka 59, 54-406 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Angielska, Australijska, Baskijska, Belgijska, Białoruska, Estońska 1-36, Francuska, Grecka, Holenderska, Irlandzka, Kanadyjska

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych NIE

Numer obwodu 208

Siedziba komisji Szkoła Podstawowa nr 28

Obwodowa komisja wyborcza nr 209

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 209

Adres ul. Grecka 59, 54-406 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Austriacka, Babimojska, Duńska, Fabryczna 10-33, Hiszpańska, Jana Szczyrki, Klecińska 87-155 nieparzyste, 124-214 parzyste, Muchoborska, Norweska, Otyńska, Przemkowska, Rudzka, Stanów Zjednoczonych, Szkocka 1-35, Szwajcarska, Szwedzka, Traktatowa, Turecka, Ukraińska, Wagonowa

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych NIE

Numer obwodu 209

Siedziba komisji Szkoła Podstawowa nr 28

Obwodowa komisja wyborcza nr 233

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 233

Adres ul. Częstochowska 42, 54-031 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Bronowicka, Chęcińska, pl. Ciesielski, Grybowska, pl. Kaliski, Kielecka, Kościańska, Limanowska, Opoczyńska, Rajska, Rawicka, Solińska, Tarnowska, Wielkopolska, Wschowska, Złotnicka, Żwirowa 1A-35 nieparzyste, 2-36 parzyste, 58

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych TAK

Numer obwodu 233

Siedziba komisji Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 14

Obwodowa komisja wyborcza nr 082

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 082

Adres ul. Olszewskiego 25, 51-642 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Aleksandra Kosiby, Andrzeja Wajdy, Antoniego Wiwulskiego, Artura Grottgera, Bolesława Biegasa, Czarnoleska, Edwarda Wittiga, Henryka Siemiradzkiego, Jana Jerzego Urbańskiego, Józefa Brandta, Józefa Chełmońskiego 1-31A nieparzyste, 2-28A parzyste, Juliana Fałata, Juliusza Kossaka, Karola Olszewskiego 1-19 nieparzyste, 2-32 parzyste, Kazimierska, Ludwika Pugeta, Mikołaja Kopernika 5-11, Rzeźbiarska, Tramwajowa, Wystawowa, Zielonego Dębu, Zygmunta Wróblewskiego

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych NIE

Numer obwodu 82

Siedziba komisji Dom Studencki "Arka"

Obwodowa komisja wyborcza nr 027

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 027

Adres ul. Krucza 49, 53-410 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Bernarda Pretficza 34-54D, Krucza 70-108 parzyste, Sztabowa 2-20 parzyste, 21-37 nieparzyste, Wróbla

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych NIE

Numer obwodu 27

Siedziba komisji Liceum Ogólnokształcące nr VII

Obwodowa komisja wyborcza nr 086

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 086

Adres ul. Sempołowskiej 54, 51-661 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Edwarda Abramowskiego, Karola Olszewskiego 138-150 parzyste, Maksymiliana Jackowskiego 1-63 nieparzyste, 2-46 parzyste, Piotra Norblina, Stefanii Sempołowskiej 50-74A parzyste, 55-73 nieparzyste, Wojciecha Gersona

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych NIE

Numer obwodu 86

Siedziba komisji Szkoła Podstawowa nr 91

Obwodowa komisja wyborcza nr 146

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 146

Adres ul. Jagodzińska 15, 52-129 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Braci Hofmannów, Brzozowa, Buforowa, Drezynowa, Dróżnicza, Ekspresowa, Ernesta Malinowskiego, Godfryda Linkego, Hipolita Cegielskiego, Jagodzińska, Konduktorska, Lokomotywowa. Maszynistów, Nastawnicza, Parowozowa, Rozjazdowa, Sygnałowa, Szynowa, Trakcyjna, Tunelowa, Zwrotnicza

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych TAK

Numer obwodu 146

Siedziba komisji Rada Osiedla Jagodno

Obwodowa komisja wyborcza nr 147

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 147

Adres ul. Jagodzińska 15, 52-129 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Drabika Stanisława, Edmunda Kajdasza, Franza Petera Schuberta, Igora Strawińskiego, Johanna Straussa, Johannesa Brahmsa, Kopycińskiego Adama, Krzysztofa Komedy, Ludwiga van Beethovena

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych NIE

Numer obwodu 147

Siedziba komisji Rada Osiedla Jagodno

Obwodowa komisja wyborcza nr 148

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 148

Adres ul. Wagnera 3, 52-129 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Antonia Vivaldiego, Franciszki Platówny, Haliny Halskiej, Henryka Jareckiego 3-11 nieparzyste, 6-24C parzyste, Jana Kiepury, Jerzego Gardy, Ryszarda Wagnera, Sarnia, Wspólna 49, 75

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych TAK

Numer obwodu 148

Siedziba komisji Świetlica "Cztery Pory Roku-Zima"

Obwodowa komisja wyborcza nr 258

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 258

Adres ul. Czeska 40, 51-112 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Jugosłowiańska

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych NIE

Numer obwodu 258

Siedziba komisji Szkoła Podstawowa nr 50

Obwodowa komisja wyborcza nr 259

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 259

Adres ul. Czeska 40, 51-112 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Bezpieczna

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych nie

Numer obwodu 259

Siedziba komisji Szkoła Podstawowa nr 50

Obwodowa komisja wyborcza nr 274

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 274

Adres ul. Zatorska 11, 51-215 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Belgradzka, Bratysławska, Chmielna, Dubrownicka, gen. Stanisława Kopańskiego, gen. Tadeusza Bora-Komorowskiego, Heleny Motykówny, Irkucka, Konrada Wallenroda, Lublańska, Masztowa, Okrętowa, Pedagogiczna, Przedwiośnie 1-5A nieparzyste, 2B, Sarajewska, Skopijska, Wilczkowska, Zagrzebska, Zatorska 1-108H

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych NIE

Numer obwodu 274

Siedziba komisji Publiczna Szkoła i Przedszkole "MARCO POLO"

Obwodowa komisja wyborcza nr 107

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 107

Adres ul. Kuronia 14, 50-550 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania al. Armii Krajowej 1, Cisowa, Garwolińska, Grójecka, Kutnowska, Rawska, Rudolfa Weigla, Skierniewicka, Ślężna 88-196, Wiktora Brossa, al. Wiśniowa 1-87 nieparzyste

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych TAK

Numer obwodu 107

Siedziba komisji Liceum Ogólnokształcące nr V

Obwodowa komisja wyborcza nr 291

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 291

Adres ul. Grunwaldzka 104, 50-357 Wrocław

Typ obwody odrębne

Granice obwodu głosowania Dom Pomocy Społecznej prowadzony przez Zgromadzenie Sióstr Franciszkanek Maryi Nieustającej Pomocy

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych nie

Numer obwodu 291

Siedziba komisji Dom Pomocy Społecznej prowadzony przez Zgromadzenie Sióstr Franciszkanek Maryi Nieustającej Pomocy

Obwodowa komisja wyborcza nr 139

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 139

Adres ul. Haukego-Bosaka 21, 50-447 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania gen. Józefa Haukego-Bosaka 11-37, gen. Karola Kniaziewicza 1-14, Stanisława Worcella

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych NIE

Numer obwodu 139

Siedziba komisji Zespół Szkół Teleinformatycznych i Elektronicznych

Obwodowa komisja wyborcza nr 049

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 049

Adres ul. Strachocińska 155-157, 51-518 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Chmielarska, Kmieca, Kołodziejska, Narciarska, Rolnicza, Siewna, Słomiana, Strachocińska, Tatarakowa, Wieśniacza, Włościańska, Wschodnia

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych TAK

Numer obwodu 49

Siedziba komisji Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 11

Obwodowa komisja wyborcza nr 083

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 083

Adres ul. Olszewskiego 25, 51-642 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Aleksandra Kotsisa, Aleksandra Orłowskiego, Braci Gierymskich 18-20 parzyste, 19-45 nieparzyste, 36-40 parzyste, Brata Alberta, Cicha, Fryderyka Pautscha, Henryka Hipolita Rodakowskiego, Janusza Korczaka, Jasna, Józefa Chełmońskiego 30-42C parzyste, 35-43A nieparzyste, Karola Olszewskiego 21-89 nieparzyste, 34-70 parzyste, ks. Grzegorza Piramowicza, Piotra Michałowskiego, Promień, Stanisława Noakowskiego, Stefanii Sempołowskiej 2-34 parzyste, 3-31 nieparzyste

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych NIE

Numer obwodu 83

Siedziba komisji Dom Studencki "Arka"

Obwodowa komisja wyborcza nr 265

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 265

Adres ul. Inflancka 13, 51-354 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Poleska 1-32A, Żmudzka

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych TAK

Numer obwodu 265

Siedziba komisji Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3

Obwodowa komisja wyborcza nr 266

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 266

Adres ul. Inflancka 13, 51-354 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Inflancka, Poleska 33-50

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych TAK

Numer obwodu 266

Siedziba komisji Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3

Obwodowa komisja wyborcza nr 013

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 013

Adres pl. Kościuszki 10, 50-028 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Gabrieli Zapolskiej, Komandorska 2-12 parzyste, marsz. Józefa Piłsudskiego 28-86A parzyste, 37-91B nieparzyste, 89-91B nieparzyste, Michała Bałuckiego, Peronowa, Stawowa, Świdnicka 40-48 parzyste, 43-53 nieparzyste, Tadeusza Kościuszki 1-45 nieparzyste, pl. Tadeusza Kościuszki 7-20, Tadeusza Zielińskiego 2, 4, 6, Wojciecha Bogusławskiego, Zaułek Wolski

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych TAK

Numer obwodu 13

Siedziba komisji Klub Muzyki i Literatury

Obwodowa komisja wyborcza nr 272

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 272

Adres ul. Wilanowska 31, 51-206 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Brzuchowicka, Charkowska, Danuty Siedzikówny Królewska, Królowej Marysieńki, Kurska, Liońska, Łuczników, Odeska, Omska, Paryska, Ryska, Sewastopolska, Staropolska, Tallińska, Wilanowska, Wołgogradzka

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych TAK

Numer obwodu 272

Siedziba komisji Szkoła Podstawowa nr 44

Obwodowa komisja wyborcza nr 271

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 271

Adres ul. Wilanowska 31, 51-206 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Chocimska, Hetmańska, Kasztelańska, Oleska, Wiedeńska, Zatorska 110-144 parzyste

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych TAK

Numer obwodu 271

Siedziba komisji Szkoła Podstawowa nr 44

Obwodowa komisja wyborcza nr 069

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 069

Adres ul. Sępa-Szarzyńskiego 51, 50-351 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Benedyktyńska 14-32 parzyste, Grunwaldzka 2-22 parzyste, Henryka Sienkiewicza 29-75 nieparzyste, Łukasza Górnickiego 1A-7 nieparzyste, 4-12 parzyste, Mikołaja Reja 14-26 parzyste, Mikołaja Sępa-Szarzyńskiego 28-52 parzyste, 29-37 nieparzyste, 43-51 nieparzyste

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych NIE

Numer obwodu 69

Siedziba komisji Rada Osiedla PLAC GRUNWALDZKI

Obwodowa komisja wyborcza nr 170

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 170

Adres ul. Litomska 10, 53-641 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Kruszwicka 5-31 nieparzyste, 6, 6A, 8, 8A, Litomska 3-9 nieparzyste, 17-29 nieparzyste, Stefana Czarnieckiego 2-28 parzyste, 1-9 nieparzyste

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych TAK

Numer obwodu 170

Siedziba komisji Wrocławski Zakład Aktywności Zawodowej

Obwodowa komisja wyborcza nr 169

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 169

Adres ul. Litomska 10, 53-641 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Ścinawska, Zachodnia 1-55 nieparzyste, 8-10 parzyste

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych TAK

Numer obwodu 169

Siedziba komisji Wrocławski Zakład Aktywności Zawodowej

Obwodowa komisja wyborcza nr 065

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 065

Adres ul. Prusa 64, 50-318 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Barycka 1-11 nieparzyste, Bolesława Prusa 9-55 nieparzyste, 64-78 parzyste, Chemiczna, kard. Stefana Wyszyńskiego 52-80 parzyste, 55-75 nieparzyste, Rozbrat, Ukryta

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych NIE

Numer obwodu 65

Siedziba komisji Szkoła Podstawowa nr 107

Obwodowa komisja wyborcza nr 064

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 064

Adres ul. Prusa 64, 50-318 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Henryka Sienkiewicza 24-60 parzyste, Jana Henryka Pestalozziego 3-9 nieparzyste, al. Jana Matejki, kard. Mieczysława Ledóchowskiego, Mikołaja Sępa-Szarzyńskiego 55-86

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych NIE

Numer obwodu 64

Siedziba komisji Szkoła Podstawowa nr 107

Obwodowa komisja wyborcza nr 002

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 002

Adres ul. Kuźnicza 49/55, 50-138 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Biskupia, Kazimierza Wielkiego 60-66 parzyste, Kaznodziejska, Krawiecka, Kurzy Targ, Kuźnicza, Łaciarska, Ofiar Oświęcimskich, Oławska, Szewska, pl. św. Krzysztofa, św. Marii Magdaleny, Świdnicka 2-10 parzyste, Wita Stwosza 1-23, Zaułek Ossolińskich

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych tak

Numer obwodu 2

Siedziba komisji Budynek Uniwersytetu Wrocławskiego

Obwodowa komisja wyborcza nr 028

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 028

Adres al. Pracy 24, 53-232 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania pl. Bzowy, al. gen. Józefa Hallera 95-137 nieparzyste, Księgowa, Makowa, al. Pracy, Słonecznikowa

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych TAK

Numer obwodu 28

Siedziba komisji Szkoła Podstawowa nr 109

Obwodowa komisja wyborcza nr 253

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 253

Adres ul. Czeska 38, 51-112 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania al. Jana Kasprowicza 1-33, Rowerowa, Władysława Broniewskiego, Zawalna

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych tak

Numer obwodu 253

Siedziba komisji Szkoła Podstawowa nr 50

Obwodowa komisja wyborcza nr 180

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 180

Adres ul. Kłodnicka 36, 54-218 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Biały Kąt, Dąbrówki, Kwiska, Legnicka 50-116 parzyste

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych NIE

Numer obwodu 180

Siedziba komisji Zespół Szkół nr 20

Obwodowa komisja wyborcza nr 044

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 044

Adres ul. Niemcewicza 27, 50-238 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Bolesława Drobnera 32-38 parzyste, Henryka Pobożnego 1-13 nieparzyste, 4-24 parzyste, Kazimierza Jagiellończyka 31-37 nieparzyste, Kręta 2-28 parzyste, 13-25 nieparzyste, Myśliwska 1-7 nieparzyste, Ołbińska 1-20, Słowiańska 1-9 nieparzyste, 2-14 parzyste

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych TAK

Numer obwodu 44

Siedziba komisji Klub "Iskierka"

Obwodowa komisja wyborcza nr 167

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 167

Adres ul. Ścinawska 21, 53-628 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Głogowska 13-35 nieparzyste, Lubińska 36-54, Poznańska 15-25 nieparzyste, Rynek Szczepiński, Zielonogórska

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych TAK

Numer obwodu 167

Siedziba komisji Sportowa Szkoła Podstawowa nr 46

Obwodowa komisja wyborcza nr 166

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 166

Adres ul. Ścinawska 21, 53-628 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Długa, Gnieźnieńska, Inowrocławska 48-56 parzyste, 63-65, Kazimierza Michalczyka, Łęczycka, Młodych Techników 17, 47-66, Portowa, Poznańska 29-37 nieparzyste, 48-80, 58, Salezjańska, Sołtysia, Starogroblowa

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych TAK

Numer obwodu 166

Siedziba komisji Sportowa Szkoła Podstawowa nr 46

Obwodowa komisja wyborcza nr 001

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 001

Adres ul. Mennicza 21-23, 50-057 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Bożego Ciała, Franciszkańska, pl. Franciszkański, Heleny Modrzejewskiej, Kazimierza Wielkiego 27-51, 55-89 nieparzyste, ks. Piotra Skargi, Mennicza, Nowa, Stanisława Leszczyńskiego, św. Doroty, Świdnicka 1-35 nieparzyste, 12-38A parzyste, Teatralna, pl. Teatralny, Widok, Wierzbowa, pl. Wolności, Zamkowa

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych NIE

Numer obwodu 1

Siedziba komisji Szkoła Podstawowa nr 63

Obwodowa komisja wyborcza nr 106

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 106

Adres ul. Powstańców Śląskich 210-218, 53-140 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Andrzeja Waligórskiego, Jana Kaczmarka, Januszowicka, Kampinoska, Powstańców Śląskich 186-222 parzyste, Pułtuska, Sochaczewska, Sokola 52-79, Ślężna 197-227

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych NIE

Numer obwodu 106

Siedziba komisji Szkoła Podstawowa nr 4

Obwodowa komisja wyborcza nr 287

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 287

Adres ul. Fiołkowa 38, 53-239 Wrocław

Typ obwody odrębne

Granice obwodu głosowania Zakład Karny Nr 2

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych NIE

Numer obwodu 287

Siedziba komisji Zakład Karny nr 2

Obwodowa komisja wyborcza nr 288

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 288

Adres ul. Ołbińska 32, 50-233 Wrocław

Typ obwody odrębne

Granice obwodu głosowania Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej MSWiA we Wrocławiu

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych nie

Numer obwodu 288

Siedziba komisji Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej MSWiA we Wrocławiu

Obwodowa komisja wyborcza nr 101

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 101

Adres ul. Wandy 13, 53-320 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Gajowicka 122-148 parzyste, al. gen. Józefa Hallera 3-29A nieparzyste, Krakusa, Podchorążych, Słowicza, Spadochroniarzy, Sztabowa 28-66 parzyste, 51-83 nieparzyste, Wandy

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych NIE

Numer obwodu 101

Siedziba komisji Szkoła Podstawowa nr 76 z Oddziałami Sportowymi

Obwodowa komisja wyborcza nr 102

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 102

Adres ul. Wandy 13, 53-320 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Pocztowa, Powstańców Śląskich 121-143 nieparzyste, 128-154 parzyste, Sztabowa 72-100A parzyste, 85-107 nieparzyste, Ślężna 115-129A nieparzyste, al. Wiśniowa 4-36D parzyste, 70

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych NIE

Numer obwodu 102

Siedziba komisji Szkoła Podstawowa nr 76 z Oddziałami Sportowymi

Obwodowa komisja wyborcza nr 270

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 270

Adres ul. Gorlicka 25, 51-314 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Farna, Gorlicka, Kiełczowska 1, 15, 10-30C parzyste, ks. Mariana Stanety, Mulicka, Tylna, Wójtowska, Zielna

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych NIE

Numer obwodu 270

Siedziba komisji Szkoła Podstawowa nr 6

Obwodowa komisja wyborcza nr 111

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 111

Adres ul. Borowska 105, 50-551 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania al. Armii Krajowej 5, 37, 41, Brzoskwiniowa, Jabłeczna, Spiska 52-64A, Trawna, Żegiestowska

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych tak

Numer obwodu 111

Siedziba komisji Zespół Szkół nr 2

Obwodowa komisja wyborcza nr 138

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 138

Adres ul. Haukego-Bosaka 33-37, 50-447 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania gen. Ignacego Prądzyńskiego 4-24A parzyste, 13-25 nieparzyste, gen. Karola Kniaziewicza 15-40, Komuny Paryskiej 48-78 parzyste, Miernicza 17-28

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych TAK

Numer obwodu 138

Siedziba komisji Liceum Ogólnokształcące nr XIII

Obwodowa komisja wyborcza nr 304

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 304

Adres ul. Rędzińska 66/68, 54-131 Wrocław

Typ obwody odrębne

Granice obwodu głosowania Dom Pomocy Społecznej

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych nie

Numer obwodu 304

Siedziba komisji Dom Pomocy Społecznej

Obwodowa komisja wyborcza nr 084

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 084

Adres ul. Spółdzielcza 2a, 51-662 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Franciszka Stefczyka, Karola Olszewskiego 74-136A parzyste, 152-178 parzyste, Romualda Mielczarskiego, Spółdzielcza

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych TAK

Numer obwodu 84

Siedziba komisji Liceum Ogólnokształcące nr XI

Obwodowa komisja wyborcza nr 011

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 011

Adres ul. Prosta 16, 53-509 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Grabiszyńska 18-36 parzyste, 27-39 nieparzyste, Kolejowa, Prosta, św. Trójcy, Tęczowa 34-66 parzyste, 35-65 nieparzyste

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych tak

Numer obwodu 11

Siedziba komisji Szkoła Podstawowa nr 97

Obwodowa komisja wyborcza nr 061

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 061

Adres ul. Górnickiego 20, 50-337 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Elizy Orzeszkowej 29-35 nieparzyste, 30-58 parzyste, Józefa Lompy 2-14 parzyste, kard. Stefana Wyszyńskiego 110-118 parzyste, 115-125 nieparzyste, Norberta Barlickiego 32-42 parzyste, Nowowiejska 34-40A parzyste, Stefana Żeromskiego 45-67 nieparzyste

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych tak

Numer obwodu 61

Siedziba komisji Szkoła Podstawowa nr 84

Obwodowa komisja wyborcza nr 235

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 235

Adres ul. Starogajowa 66-68, 54-047 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Beżowa, Cytrynowa, Daktylowa, Drogosławicka, Figowa, gen. Augusta Emila Fieldorfa, Głuszycka, Jagniątkowska, Jeżowska, Mandarynkowa, Miłkowska, Mysłakowicka, Niebieska, Oliwkowa, Perłowa, Piechowicka, Pomarańczowa, Porębska, Przechodnia, Przesiecka, Purpurowa, Rodzynkowa, Seledynowa, Stabłowicka 1-74, 76-88 parzyste, Starogajowa, Staroleska

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych TAK

Numer obwodu 235

Siedziba komisji Szkoła Podstawowa nr 95

Obwodowa komisja wyborcza nr 237

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 237

Adres ul. Starogajowa 66-68, 54-047 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Ananasowa, Białkowska, Bojanowska, Chwalimierska, Chwałkowska 9-15, Dłużycka, Dziarska, Głębowicka, Główna 146-151, Górecka 2, 1-165 nieparzyste, 38-118 parzyste, Grębocicka, Gwizdanowska, Hodowicka, Hoża, Jana Mydlarskiego, Kokosowa, Krzelowska, Krzyżowska, Lubawska, Łososiowicka, Malownicza, Małomicka, Marszowicka 1-131, Mrozowska, Pisarzowicka, Przemiłowska, Rychła, Samotna, Sieroszowicka, Starobielawska 53A, 59A, Świeża, Uciechowska, Wełniana 3-67 nieparzyste, 4-68 parzyste, Wilkszyńska, Wojnowicka, Wróblowicka, Zebrzydowska

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych TAK

Numer obwodu 237

Siedziba komisji Szkoła Podstawowa nr 95

Obwodowa komisja wyborcza nr 229

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 229

Adres ul. Starogajowa 66-68, 54-047 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Amarantowa, Biała, Bieszczadzka, Błękitna, Boguszowska, Ciechocińska, Cieplicka, Fioletowa, Granatowa, Iwonicka, Jeleniogórska, Jesiennicka, Kruszcowa, Lazurowa, Niecała, Pienińska, Skałeczna, Sobieszowska, Szara, Śnieżna, Tatrzańska, Zielona, Złota, Źródlana, Żółta

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych TAK

Numer obwodu 229

Siedziba komisji Szkoła Podstawowa nr 95

Obwodowa komisja wyborcza nr 236

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 236

Adres ul. Starogajowa 66-68, 54-047 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Arachidowa, Arbuzowa, Będkowska, Jaźwińska, Jędrzejowska, Olbrachtowska, Piotrkowska, Stoszowska, Strzeblowska, Sulistrowska, Wojanowska

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych nie

Numer obwodu 236

Siedziba komisji Szkoła Podstawowa nr 95

Obwodowa komisja wyborcza nr 110

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 110

Adres ul. Kłodzka 40, 50-536 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Adama Uznańskiego, Alpejska, Bogusława Bobrańskiego, Borowska 134-272 parzyste, 177-283B nieparzyste, Długopolska, Himalajska, Jerzego Kukuczki, Pamirska, Pirenejska, Wandy Rutkiewicz

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych tak

Numer obwodu 110

Siedziba komisji Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 21

Obwodowa komisja wyborcza nr 196

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 196

Adres ul. Ignuta 28, 54-151 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Kozanowska 63-117, Modra 36-52

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych TAK

Numer obwodu 196

Siedziba komisji Zespół Szkół nr 21

Obwodowa komisja wyborcza nr 195

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 195

Adres ul. Ignuta 28, 54-151 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Dokerska 2-54 parzyste, Piotra Ignuta, Sielska

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych TAK

Numer obwodu 195

Siedziba komisji Zespół Szkół nr 21

Obwodowa komisja wyborcza nr 224

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 224

Adres ul. Sarbinowska 19, 54-320 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Dźwirzyńska, Kołobrzeska, Rewalska, Słupska, Świnoujska, Włodzimierza Majakowskiego

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych TAK

Numer obwodu 224

Siedziba komisji Rada Osiedla Kuźniki

Obwodowa komisja wyborcza nr 222

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 222

Adres ul. Sarbinowska 19, 54-320 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Bytowska, Darłowska, Domasławska, Dziwnowska, Elbląska, Gołnowska, Helska, Jaksonowicka, Knignicka, Koszalińska, Międzyzdrojska, Morska, Pucka, Pyrzycka, Sukielicka 1-13 nieparzyste, 4-16 parzyste, Uznamska, Wołyńska, Woźnicza, Żernicka 90-124 parzyste

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych TAK

Numer obwodu 222

Siedziba komisji Rada Osiedla Kuźniki

Obwodowa komisja wyborcza nr 223

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 223

Adres ul. Sarbinowska 10, 54-320 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Hermanowska, Sarbinowska

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych nie

Numer obwodu 223

Siedziba komisji Szkoła Podstawowa nr 37

Obwodowa komisja wyborcza nr 131

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 131

Adres ul. Krakowska 2, 50-425 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania gen. Romualda Traugutta 80-130 parzyste, 93-133A nieparzyste, 133OF, Zgodna, pl. Zgody

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych nie

Numer obwodu 131

Siedziba komisji Szkoła Podstawowa nr 96

Obwodowa komisja wyborcza nr 055

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 055

Adres ul. Jedności Narodowej 117, 50-301 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Dolna 22-39, Jana Henryka Pestalozziego 2-12 parzyste, Kluczborska 1-29 nieparzyste, Norberta Barlickiego 2-14 parzyste, Nowowiejska 2-18 parzyste, Oleśnicka 2-24 parzyste, Rychtalska 2-6A, Ustronie

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych NIE

Numer obwodu 55

Siedziba komisji Centrum Kreatywności TALENT (Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 2)

Obwodowa komisja wyborcza nr 054

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 054

Adres ul. Jedności Narodowej 117, 50-301 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Jedności Narodowej 107-125 nieparzyste, Kluczborska 2-26 parzyste, Norberta Barlickiego 16-28 parzyste, Nowowiejska 1-35 nieparzyste, 20-32 parzyste, Stefana Żeromskiego 33-41 nieparzyste, 38-44 parzyste, Wygodna

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych NIE

Numer obwodu 54

Siedziba komisji Centrum Kreatywności TALENT (Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 2)

Obwodowa komisja wyborcza nr 056

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 056

Adres ul. Jedności Narodowej 117, 50-301 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Jedności Narodowej 145-163 nieparzyste,146-184 parzyste, Namysłowska, Stefana Żeromskiego 13-31 nieparzyste, 18-34 parzyste, 50-68 parzyste

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych NIE

Numer obwodu 56

Siedziba komisji Centrum Kreatywności TALENT (Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 2)

Obwodowa komisja wyborcza nr 097

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 097

Adres ul. Jantarowa 5, 53-330 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Bernarda Pretficza 2-28 parzyste, 3-23 nieparzyste, Energetyczna, Gajowicka 90-120 parzyste, Oficerska, pl. Powstańców Śląskich 1-19 nieparzyste, Zaporoska 81-91 nieparzyste

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych TAK

Numer obwodu 97

Siedziba komisji Liceum Ogólnokształcące nr VIII

Obwodowa komisja wyborcza nr 098

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 098

Adres ul. Jantarowa 5, 53-330 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Jantarowa, Krucza 1-31A nieparzyste, 2-12 parzyste, 58-68 parzyste, Łączności, Zaporoska 71-79 nieparzyste

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych TAK

Numer obwodu 98

Siedziba komisji Liceum Ogólnokształcące nr VIII

Obwodowa komisja wyborcza nr 043

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 043

Adres ul. Niemcewicza 29-31, 50-238 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Bolesława Prusa 1, 2-10 parzyste, Henryka Probusa 1-11 nieparzyste, Jana Kilińskiego, Jedności Narodowej 37-89A nieparzyste, 52-90 parzyste, Juliana Ursyna Niemcewicza 2-22 parzyste, 5-39 nieparzyste, Księcia Józefa Poniatowskiego 2-24 parzyste, pl. św. Macieja 3-10

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych NIE

Numer obwodu 43

Siedziba komisji Szkoła Podstawowa nr 93

Obwodowa komisja wyborcza nr 278

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 278

Adres ul. Kamieńskiego 190, 51-124 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Adama Jerzego Czartoryskiego, Bukowicka, Henryka Michała Kamieńskiego 188-278BB, Korzeńska, Milicka, Osiecka, Pakosławska, Paprotna 7-16, Pleszewska, Postolińska, Prusicka, Rudawska, Sulejowska, Sulmierzycka, Twardogórska, Wierzchowicka, Złotowska

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych nie

Numer obwodu 278

Siedziba komisji Siedziba Rady Osiedla Polanowice-Poświętne-Ligota

Obwodowa komisja wyborcza nr 020

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 020

Adres ul. Grochowa 36-38, 53-424 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Brązowa, Grabiszyńska 109-139 nieparzyste, Spiżowa, Stalowa 63-93 nieparzyste

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych TAK

Numer obwodu 20

Siedziba komisji Szkoła Podstawowa nr 43 z Oddziałami Integracyjnymi

Obwodowa komisja wyborcza nr 021

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 021

Adres ul. Grochowa 36-38, 53-424 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Grochowa 25-31 nieparzyste, Icchaka Lejba Pereca 23-31 nieparzyste, Kłośna, Ołowiana, Oporowska, Stalowa 51-61 nieparzyste, Żelazna 54-78 parzyste

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych TAK

Numer obwodu 21

Siedziba komisji Szkoła Podstawowa nr 43 z Oddziałami Integracyjnymi

Obwodowa komisja wyborcza nr 024

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 024

Adres ul. Grochowa 36-38, 53-424 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Cynowa, Grabiszyńska 108-140 parzyste, 141-170, Miedziana, Mosiężna, Niklowa, pl. Srebrny, Stalowa 52-94 parzyste

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych TAK

Numer obwodu 24

Siedziba komisji Szkoła Podstawowa nr 43 z Oddziałami Integracyjnymi

Obwodowa komisja wyborcza nr 243

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 243

Adres ul. Karpnicka 2, 54-061 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Chwałkowska 1-7, Górecka 4-16 parzyste, Jodłowicka, Lubomierska, Polonii Wrocławskiej, Pracka, Stabłowicka 75-149 nieparzyste, 98-168 parzyste, Starobielawska 1-53 nieparzyste, 2-52 parzyste, 53C-59 nieparzyste, 61-69 nieparzyste, Towarowa, Wełniana 69-75, Włókniarzy, Zbożowa

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych TAK

Numer obwodu 243

Siedziba komisji Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 20

Obwodowa komisja wyborcza nr 244

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 244

Adres ul. Karpnicka 2, 54-061 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Brodzka 10-10F parzyste, 131-203 nieparzyste, 142-208 parzyste, Cukiernicza, Edmunda Osmańczyka, Franciszka Juszczaka, Główna 1-93 nieparzyste, 6-102 parzyste, Gryczana, Imbirowa, Jaglana, Janowska, Karczemna, Karpnicka, Kukurydziana, Łomnicka, Orkiszowa, Otrębowa, Piekarska, Piwowarska, Urodzajna

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych TAK

Numer obwodu 244

Siedziba komisji Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 20

Obwodowa komisja wyborcza nr 302

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 302

Adres ul. Lutra 2, 54-239 Wrocław

Typ obwody odrębne

Granice obwodu głosowania Dom Pomocy Społecznej "Miłosierny Samarytanin"

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych nie

Numer obwodu 302

Siedziba komisji Dom Pomocy Społecznej "Miłosierny Samarytanin"

Obwodowa komisja wyborcza nr 254

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 254

Adres ul. Czeska 38, 51-112 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Młynarska, Teodora Parnickiego, Zaułek Rogoziński

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych TAK

Numer obwodu 254

Siedziba komisji Szkoła Podstawowa nr 50

Obwodowa komisja wyborcza nr 255

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 255

Adres ul. Czeska 38, 51-112 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Bałkańska, Bałtycka, Bułgarska, Czeska, Jarocińska 99, Lutycka, Łużycka, Morawska, Obodrzycka, Osobowicka 2-63, Serbska, Słowacka

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych TAK

Numer obwodu 255

Siedziba komisji Szkoła Podstawowa nr 50

Obwodowa komisja wyborcza nr 030

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 030

Adres ul. Inżynierska 54, 53-230 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Inżynierska

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych NIE

Numer obwodu 30

Siedziba komisji Szkoła Podstawowa nr 109

Obwodowa komisja wyborcza nr 029

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 029

Adres ul. Inżynierska 54, 53-230 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Bzowa, Chabrowa, al. gen. Józefa Hallera 139-159 nieparzyste, Grabiszyńska 180-234 parzyste, Kreślarska, Narcyzowa, Pierwiosnkowa, Różana

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych nie

Numer obwodu 29

Siedziba komisji Szkoła Podstawowa nr 109

Obwodowa komisja wyborcza nr 008

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 008

Adres ul. Pawłowa 15, 53-604 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Grabiszyńska 9-23 nieparzyste, Iwana Pawłowa, pl. Legionów, marsz. Józefa Piłsudskiego 1-12, pl. Orląt Lwowskich 20C, 20D, 20E, Podwale 27, 28, Sądowa, Tęczowa 1-33

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych TAK

Numer obwodu 8

Siedziba komisji Szkoła Podstawowa nr 97

Obwodowa komisja wyborcza nr 163

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 163

Adres ul. Solskiego 13, 52-401 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Chachaja Stanisława, Fryderyka Skarbka, Harcerska, Jordanowska, Karmelkowa 2-50 parzyste, 5-35 nieparzyste, 41, Karola Darwina, ks. Jana Dzierżonia, Ludwika Solskiego, Marcina Bukowskiego 2-49A, Michała Śniegockiego, Mokronoska, al. Piastów 1-29, Stanisława Pękalskiego, Stanisława Rosponda, Tadeusza Mikulskiego, Turystyczna, Wiejska

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych NIE

Numer obwodu 163

Siedziba komisji Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 9

Obwodowa komisja wyborcza nr 164

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 164

Adres ul. Solskiego 13, 52-401 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Cesarzowicka, Emila Zoli, Eugeniusza Kwiatkowskiego 2-12 parzyste, 3-15 nieprzyste, Honoriusza Balzaka, Ibn Siny Awicenny 4, 21, 47, 34-52 parzyste, Karola Adamieckiego, Leona Petrażyckiego, Leszczynowa, Tadeusza Wendy, Tyniecka

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych NIE

Numer obwodu 164

Siedziba komisji Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 9

Obwodowa komisja wyborcza nr 121

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 121

Adres ul. Wieczysta 105, 50-550 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Gajowa 70-80 parzyste, Kamienna 74-154, Łódzka 16-46A parzyste, 23-47 nieparzyste, Ślężna 78-86 parzyste

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych NIE

Numer obwodu 121

Siedziba komisji Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 17

Obwodowa komisja wyborcza nr 126

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 126

Adres ul. Wieczysta 105, 50-550 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Śliczna 39-44B, 45-59 nieparzyste, Wieczysta 63-149 nieparzyste

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych NIE

Numer obwodu 126

Siedziba komisji Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 17

Obwodowa komisja wyborcza nr 172

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 172

Adres ul. Braniborska 57, 53-680 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Bolesławiecka, Bolkowska, Jaworska, Legnicka 39, 43-48, Stacyjna, Strzegomska 3-9 nieparzyste, 2-12 parzyste, 36-42N parzyste, 47-59 nieparzyste, pl. Strzegomski, Śrubowa, Złotoryjska

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych NIE

Numer obwodu 172

Siedziba komisji Elektroniczne Zakłady Naukowe

Obwodowa komisja wyborcza nr 178

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 178

Adres ul. Braniborska 57, 53-680 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Aleksandra Zelwerowicza, Braniborska 1-7 nieparzyste, 2-30 parzyste, Dobra 2-16 parzyste, Fabryczna 2-8 parzyste, pl. Jana Pawła II 1, 2, Legnicka 18-24 parzyste, Nabycińska, pl. Orląt Lwowskich 1-20B, 20F, Podwale 1-25, Sokolnicza, Ziemowita

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych NIE

Numer obwodu 178

Siedziba komisji Elektroniczne Zakłady Naukowe

Obwodowa komisja wyborcza nr 177

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 177

Adres ul. Braniborska 57, 53-680 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Braniborska 19-61 nieparzyste, 32-84 parzyste, Dobra 11-21 nieparzyste, Góralska, Legnicka 26-42 parzyste, Robotnicza 1-112, Smolecka, Trzemeska

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych NIE

Numer obwodu 177

Siedziba komisji Elektroniczne Zakłady Naukowe

Obwodowa komisja wyborcza nr 041

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 041

Adres ul. Składowa 2-4, 50-209 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Bolesława Drobnera 10-26a parzyste, Kurkowa, Otwarta, Składowa, Stanisława Dubois 3-41 nieparzyste

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych NIE

Numer obwodu 41

Siedziba komisji Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 8

Obwodowa komisja wyborcza nr 040

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 040

Adres ul. Składowa 2-4, 50-209 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Kaszubska, Ludwika Rydygiera 46-62 parzyste, Podwórcowa, Pomorska 10-52 parzyste, 51-61 nieparzyste, Ptasia, Srocza, pl. Strzelecki 2-32 parzyste

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych NIE

Numer obwodu 40

Siedziba komisji Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 8

Obwodowa komisja wyborcza nr 042

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 042

Adres ul. Składowa 2-4, 50-209 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Bolesława Drobnera 4, 6, gen. Józefa Bema 2, Jana Żiżki, Księcia Witolda, pl. Maxa Borna, Mieszczańska, Pomorska 2-8 parzyste, Romana Dmowskiego, Stanisława Dubois 2-30a parzyste, Strażnicza, Władysława Jagiełły, Wojciecha Cybulskiego, Zyndrama z Maszkowic

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych NIE

Numer obwodu 42

Siedziba komisji Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 8

Obwodowa komisja wyborcza nr 113

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 113

Adres ul. Orzechowa 62, 50-540 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Bardzka 3-5 nieparzyste, Krynicka 2-82 parzyste, Świeradowska 67-77 nieparzyste

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych TAK

Numer obwodu 113

Siedziba komisji Szkoła Podstawowa nr 90

Obwodowa komisja wyborcza nr 112

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 112

Adres ul. Orzechowa 62, 50-540 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania gen. Mariusza Zaruskiego, Krynicka 7-51 nieparzyste, 84-92 parzyste, Mieczysława Orłowicza, Romana Zmorskiego, Zygmunta Glogera

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych TAK

Numer obwodu 112

Siedziba komisji Szkoła Podstawowa nr 90

Obwodowa komisja wyborcza nr 116

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 116

Adres ul. Orzechowa 62, 50-540 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Orzechowa 2-43

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych TAK

Numer obwodu 116

Siedziba komisji Szkoła Podstawowa nr 90

Obwodowa komisja wyborcza nr 115

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 115

Adres ul. Orzechowa 62, 50-540 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Orzechowa 44-62A, 91-114

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych TAK

Numer obwodu 115

Siedziba komisji Szkoła Podstawowa nr 90

Obwodowa komisja wyborcza nr 114

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 114

Adres ul. Kłodzka 40, 50-536 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Bielawska, Dzierżoniowska, Kłodzka, Pieszycka, Pietrzykowicka, Piławska, Radkowska, Srebrnogórska, Świeradowska 41-65 nieparzyste, Wambierzycka

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych tak

Numer obwodu 114

Siedziba komisji Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 21

Obwodowa komisja wyborcza nr 015

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 015

Adres Podwale 57, 50-039 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Czysta, pl. Czysty, Hugona Kołłątaja 1-12, Tadeusza Kościuszki 20-46 parzyste, 49-53 nieparzyste, pl. Tadeusza Kościuszki 21-23, Podwale 45-57, Tadeusza Rejtana

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych TAK

Numer obwodu 15

Siedziba komisji Szkoła Podstawowa nr 71

Obwodowa komisja wyborcza nr 261

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 261

Adres ul. Kowalska 105, 51-424 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Bociania, Chłopska, Czajcza, Działdowska, Ełcka, Gołdapska, Grajewska, Kowalska, Lechitów, Łabędzia, Mokra, Monopolowa, Mydlana 2-2B, Niborska, Olsztyńska, Rakowa, Szczycieńska, Tczewska, Węgoborska, Wilgotna, Włodarska

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych NIE

Numer obwodu 261

Siedziba komisji Szkoła Podstawowa nr 8

Obwodowa komisja wyborcza nr 141

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 141

Adres ul. Bytomska 7, 52-024 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Blizanowicka, Cieszyńska, Czechowicka, Księska, Opatowicka 10-156 parzyste, 11-127 nieparzyste, Opolska 1-99, Pszczyńska, Rybnicka, Siemianowicka, Starodworska, Świątnicka, Turawska, Tyska, Wadowicka, Wodzisławska, Zabrzańska, Zagłębiowska, Zawierciańska

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych TAK

Numer obwodu 141

Siedziba komisji Szkoła Podstawowa nr 99

Obwodowa komisja wyborcza nr 142

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 142

Adres ul. Bytomska 7, 52-024 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Brochowska 3-23 nieparzyste, 4-22 parzyste, Bytomska, Chorzowska, Gliwicka, Głubczycka, Gogolińska, Górnośląska, Karola Skibińskiego, Karwińska, Katowicka, Kozielska, Krakowska 119-149 nieparzyste, 148-182 parzyste, Leona Popielskiego, Myszkowska, Opolska 100-197, Raciborska, Siewierska, Sosnowiecka, Tarnogórska

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych TAK

Numer obwodu 142

Siedziba komisji Szkoła Podstawowa nr 99

Obwodowa komisja wyborcza nr 154

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 154

Adres ul. Wiosenna 14, 53-017 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Jesienna, Krzycka 1A-86H, Letnia, Polarna, Przyjaźni 1-141A nieparzyste, Wiosenna, Zimowa

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych NIE

Numer obwodu 154

Siedziba komisji Rada Osiedla Krzyki-Partynice

Obwodowa komisja wyborcza nr 109

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 109

Adres ul. Działkowa 15, 50-538 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Czerniawska, Dusznicka, Działkowa, Kudowska, Lądecka, Niemczańska, Puszczykowska, Strońska, Świeradowska 1-37

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych NIE

Numer obwodu 109

Siedziba komisji Ośrodek Postaw Twórczych

Obwodowa komisja wyborcza nr 225

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 225

Adres ul. Rumiankowa 34, 54-512 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Dojazd, Jerzmanowska 2-22 parzyste, 17-27 nieparzyste, Kiemliczów, Lubczykowa, Macieja Przybyły, Objazdowa, Osiniecka 1-22, Pieprzna, Przednia, Rumiankowa, Seweryna Udzieli, Strachowicka 1-45 nieparzyste, 2-50B parzyste, Żernicka 152-296 parzyste, 177-287 nieparzyste, Żurawinowa

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych TAK

Numer obwodu 225

Siedziba komisji Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 10

Obwodowa komisja wyborcza nr 226

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 226

Adres ul. Rumiankowa 34, 54-512 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Adama Gdacjusza, Andrzeja Kmicica, Basi Wołodyjowskiej, Berberysowa, Graniczna 19-21A nieparzyste, Jagienki, Jana Amosa Komeńskiego, Jana Skrzetuskiego, Kardamonowa, Ketlinga, ks. Augustyna Kordeckiego, Onufrego Zagłoby, Rezedowa, Walentego Roździeńskiego

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych TAK

Numer obwodu 226

Siedziba komisji Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 10

Obwodowa komisja wyborcza nr 057

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 057

Adres ul. Jedności Narodowej 195, 50-303 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Karola Miarki 2-22 parzyste, ks. Konstantego Damrota 1-57 nieparzyste, 14-50 parzyste, Stefana Żeromskiego 69-85 nieparzyste, 72-88 parzyste, Wolfganga Amadeusza Mozarta

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych TAK

Numer obwodu 57

Siedziba komisji Szkoła Podstawowa nr 78

Obwodowa komisja wyborcza nr 059

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 059

Adres ul. Jedności Narodowej 195, 50-303 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Artura Młodnickiego, Jana Sebastiana Bacha, Józefa Lompy 1-29 nieparzyste, Pasterska 1-1D, Stefana Jaracza 15-79 nieparzyste, 18-92 parzyste

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych NIE

Numer obwodu 59

Siedziba komisji Szkoła Podstawowa nr 78

Obwodowa komisja wyborcza nr 058

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 058

Adres ul. Jedności Narodowej 195, 50-303 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Andrzeja Cinciały, Augusta Mosbacha, Jedności Narodowej 186-194 parzyste, 169-193 nieparzyste, 195-213, Józefa Lompy 18-28 parzyste, kard. Stefana Wyszyńskiego 120-146 parzyste, 127-143 nieparzyste, Karola Miarki 1-15 nieparzyste

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych NIE

Numer obwodu 58

Siedziba komisji Szkoła Podstawowa nr 78

Obwodowa komisja wyborcza nr 135

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 135

Adres ul. Traugutta 111-113, 50-419 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania gen. Romualda Traugutta 57/59, 61-91 nieparzyste, 52-78 parzyste, Miernicza 2-16, Waleriana Łukasińskiego, Szybka

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych TAK

Numer obwodu 135

Siedziba komisji Muzeum Etnograficzne

Obwodowa komisja wyborcza nr 032

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 032

Adres ul. Blacharska 13, 53-206 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania al. gen. Józefa Hallera 78-196 parzyste, Eugeniusza Romera, Henryka Arctowskiego, Ignacego Domeyki, Maurycego Beniowskiego, Odkrywców, Pionierska, Stefana Szolc-Rogozińskiego, Wojciecha Męcińskiego, Żeglarska

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych TAK

Numer obwodu 32

Siedziba komisji Szkoła Podstawowa nr 82

Obwodowa komisja wyborcza nr 033

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 033

Adres ul. Blacharska 13, 53-206 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Blacharska, Giserska, Heblarska, Lakiernicza, Monterska, Ogrodowa, Ojca Beyzyma, Pilnikarska, Podróżnicza, Racławicka 65-107, Rusznikarska, Rymarska, Stolarska, Ślusarska, Tapicerska, Tokarska

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych TAK

Numer obwodu 33

Siedziba komisji Szkoła Podstawowa nr 82

Obwodowa komisja wyborcza nr 303

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 303

Adres ul. Fieldorfa 2, 54-079 Wrocław

Typ obwody odrębne

Granice obwodu głosowania Dolnośląski Szpital Specjalistyczny im. T. Marciniaka - Centrum Medycyny Ratunkowej

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych nie

Numer obwodu 303

Siedziba komisji Dolnośląski Szpital Specjalistyczny im. T. Marciniaka - Centrum Medycyny Ratunkowej

Obwodowa komisja wyborcza nr 310

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 310

Adres ul. Poświęcka 8, 51-128 Wrocław

Typ obwody odrębne

Granice obwodu głosowania Wojewódzki Szpital Specjalistyczny we Wrocławiu

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych nie

Numer obwodu 310

Siedziba komisji Wojewódzki Szpital Specjalistyczny we Wrocławiu

Obwodowa komisja wyborcza nr 156

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 156

Adres ul. Wojszycka 1, 53-006 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Agrestowa 101-145 nieparzyste, gen. Stanisława Maczka, Husarska, Jagodowa, Kawalerzystów, Obrońców Poczty Gdańskiej 1-19A nieparzyste, Poziomkowa, Szwoleżerska, Truskawkowa, Zwycięska

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych NIE

Numer obwodu 156

Siedziba komisji Szkoła Podstawowa nr 64

Obwodowa komisja wyborcza nr 155

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 155

Adres ul. Wojszycka 1, 53-006 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Agrestowa 2-66 parzyste, 1-93 nieparzyste, Aliancka, Borówczana, Czeremchowa, Czereśniowa, Dereniowa, Hippiczna, Kalinowa, Kolarska, Końska, Koszycka, Malinowa, Okrężna, Ołtaszyńska, Ożynowa, Porzeczkowa, Stajenna, Tarninowa, Tenisowa, Turniejowa, Warsztatowa, Wojszycka, Wyścigowa, Zapaśnicza, Żołnierska

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych NIE

Numer obwodu 155

Siedziba komisji Szkoła Podstawowa nr 64

Obwodowa komisja wyborcza nr 231

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 231

Adres ul. Krępicka 50, 54-018 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Alfreda Jahna, Błońska, Borowikowa, Chobieńska, Dolnobrzeska, Grzybowa, Henryka Wereszyckiego, Iwo Jaworskiego, Jerzego Łanowskiego, Józefa Wąsowicza, Mariana Haisiga, Marszowicka 141-166, Mieczysława Wolfkego, Modrzewiowa, Mojęcicka, Mokrzańska, Pawła Eluarda, Prężycka, Smolna, Stanisława Bąka, Stanisława Hartmana, Szpilkowa, Świerkowa, Teofila Modelskiego, Ulowa, Uraska, Watowa, Wińska, Władysława Czaplińskiego, Władysława Ślebodzińskiego, Zajazdowa

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych TAK

Numer obwodu 231

Siedziba komisji Szkoła Podstawowa nr 51

Obwodowa komisja wyborcza nr 230

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 230

Adres ul. Krępicka 50, 54-018 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Brzezińska, Junacka, Krępicka, Lubiąska, Małoszyńska, Młodzieżowa, Niemkińska, Niepierzyńska, Owczarska, Polkowicka, Prochowicka, Sosnowa, Szczepanowska, Woronowicka

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych TAK

Numer obwodu 230

Siedziba komisji Szkoła Podstawowa nr 51

Obwodowa komisja wyborcza nr 284

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 284

Adres ul. Świebodzka 1, 50-046 Wrocław

Typ obwody odrębne

Granice obwodu głosowania Areszt Śledczy

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych nie

Numer obwodu 284

Siedziba komisji Areszt Śledczy

Obwodowa komisja wyborcza nr 201

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 201

Adres ul. Bobrza 27, 54-220 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Bobrza 28-44, ks. Marcina Lutra, Milenijna 2, Wejherowska 3-77 nieparzyste, 34

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych TAK

Numer obwodu 201

Siedziba komisji Szkoła Podstawowa nr 3

Obwodowa komisja wyborcza nr 200

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 200

Adres ul. Bobrza 27, 54-220 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Białowieska 2-54 parzyste, Bobrza 2-27, Rysia

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych TAK

Numer obwodu 200

Siedziba komisji Szkoła Podstawowa nr 3

Obwodowa komisja wyborcza nr 205

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 205

Adres ul. Bobrza 27, 54-220 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Ojców Oblatów, Popowicka 62-158 parzyste, Wejherowska 2-28 parzyste, Zajęcza

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych TAK

Numer obwodu 205

Siedziba komisji Szkoła Podstawowa nr 3

Obwodowa komisja wyborcza nr 132

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 132

Adres ul. Świstackiego 12-14, 50-430 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Brzeska, gen. Ignacego Prądzyńskiego 26-54 parzyste, 45-63 nieparzyste, Stanisława Chudoby, Stanisława Więckowskiego 19-37

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych NIE

Numer obwodu 132

Siedziba komisji Liceum Ogólnokształcące nr IV

Obwodowa komisja wyborcza nr 133

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 133

Adres ul. Świstackiego 12-14, 50-430 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Komuny Paryskiej 79-85 nieparzyste, 82-96 parzyste, Stacha Świstackiego, Tadeusza Kościuszki 152-198 parzyste, 159-181 nieparzyste

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych NIE

Numer obwodu 133

Siedziba komisji Liceum Ogólnokształcące nr IV

Obwodowa komisja wyborcza nr 068

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 068

Adres ul. Czerwonego Krzyża 2, 50-345 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Czerwonego Krzyża, Gdańska, Grunwaldzka 90-108 parzyste, Henryka Sienkiewicza 114-152 parzyste, Ksawerego Liskego, Nowowiejska 97-115 nieparzyste, 108-130 parzyste, Odona Bujwida 20-26 parzyste, 28-67, Piastowska 39-63 nieparzyste, Sopocka

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych TAK

Numer obwodu 68

Siedziba komisji Politechnika Wrocławska

Siedziba komisji (informacje dodatkowe) Budynek F-13

Obwodowa komisja wyborcza nr 078

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 078

Adres ul. Krajewskiego 1, 51-690 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania 8 Maja, Edwarda Dembowskiego 6-48 parzyste, 9-69 nieparzyste, 96-130 parzyste, Jana Heweliusza, Kosynierów Gdyńskich 2A-94 parzyste, 7-91 nieparzyste, ks. Franciszka Salezego Jezierskiego, Marcina Kasprzaka 3-31 nieparzyste, płk. Józefa Becka, Rafała Krajewskiego, Walerego Sławka

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych NIE

Numer obwodu 78

Siedziba komisji Zespół Szkół nr 9

Obwodowa komisja wyborcza nr 080

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 080

Adres ul. Krajewskiego 1, 51-690 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Adama Mickiewicza 35-113 nieparzyste, Bartosza Głowackiego 1-65A nieparzyste, 2-66 parzyste, Belwederczyków, Cypriana Godebskiego, gen. Józefa Sowińskiego, Jana Szanieckiego, Piotra Wysockiego, Szymona Konarskiego

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych NIE

Numer obwodu 80

Siedziba komisji Zespół Szkół nr 9

Obwodowa komisja wyborcza nr 081

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 081

Adres ul. Krajewskiego 1, 51-690 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Emilii Plater, gen. Ludwika Mierosławskiego, Karola Libelta, ks. Piotra Ściegiennego, Ludwika Waryńskiego, Marcina Borelowskiego 2-62 parzyste, Monte Cassino, Partyzantów 1-16A, 59-129 nieparzyste, 60-94 parzyste, Pierwszej Dywizji 13-24, Smętna, Zygmunta Sierakowskiego

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych NIE

Numer obwodu 81

Siedziba komisji Zespół Szkół nr 9

Obwodowa komisja wyborcza nr 006

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 006

Adres ul. Cieszyńskiego 9, 50-136 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Antoniego Cieszyńskiego, Białoskórnicza, pl. Jana Pawła II 7-26, Kiełbaśnicza, Łazienna, Nowy Świat, Ruska 1-35, Rzeźnicza, św. Barbary, św. Mikołaja, Wszystkich Świętych

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych tak

Numer obwodu 6

Siedziba komisji Muzeum Militariów - Arsenał

Obwodowa komisja wyborcza nr 306

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 306

Adres ul. Jutrosińska 29, 51-124 Wrocław

Typ obwody odrębne

Granice obwodu głosowania Dom Pomocy Społecznej Arka i Arka 2

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych nie

Numer obwodu 306

Siedziba komisji Wojewódzki Szpital Specjalistyczny we Wrocławiu

Obwodowa komisja wyborcza nr 307

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 307

Adres ul. Kamieńskiego 73a, 51-124 Wrocław

Typ obwody odrębne

Granice obwodu głosowania Wojewódzki Szpital Specjalistyczny we Wrocławiu

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych nie

Numer obwodu 307

Siedziba komisji Wojewódzki Szpital Specjalistyczny we Wrocławiu

Obwodowa komisja wyborcza nr 301

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 301

Adres ul. Mączna 3, 54-131 Wrocław

Typ obwody odrębne

Granice obwodu głosowania Dom Pomocy Społecznej

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych nie

Numer obwodu 301

Siedziba komisji Dom Pomocy Społecznej

Obwodowa komisja wyborcza nr 070

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 070

Adres ul. Reja 3, 50-354 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Benedyktyńska 3-23 nieparzyste, 6-12 parzyste, Grunwaldzka 3-69 nieparzyste, kard. Stefana Wyszyńskiego 29-45 nieparzyste, Ładna, Mikołaja Reja 2-8 parzyste, Miła, Szczytnicka 18

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych NIE

Numer obwodu 70

Siedziba komisji Zespół Szkół nr 8

Obwodowa komisja wyborcza nr 072

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 072

Adres ul. Janiszewskiego 14, 50-372 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Benedykta Polaka, Cypriana Kamila Norwida 1-21 nieparzyste, 4/6, 18-28 parzyste, Ignacego Łukasiewicza, Józefa Marii Hoene-Wrońskiego, Mariana Smoluchowskiego, Marii Curie-Skłodowskiej 27-91 nieparzyste, wyb. Stanisława Wyspiańskiego, Zygmunta Janiszewskiego

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych TAK

Numer obwodu 72

Siedziba komisji Szkoła Podstawowa nr 12

Obwodowa komisja wyborcza nr 071

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 071

Adres ul. Janiszewskiego 14, 50-372 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Fryderyka Joliot-Curie, pl. Grunwaldzki 2-16 parzyste, 3-59 nieparzyste, Marii Curie-Skłodowskiej 1-15 nieparzyste, 12-14 parzyste, Michała Wrocławczyka, Nauczycielska, Piwna, Szczytnicka 9-51 nieparzyste, 26-54 parzyste, Władysława Nehringa

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych TAK

Numer obwodu 71

Siedziba komisji Szkoła Podstawowa nr 12

Obwodowa komisja wyborcza nr 168

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 168

Adres ul. Ścinawska 21, 53-628 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Chojnowska, Głogowska 14-30 parzyste, 37-53 nieparzyste, Głośna, Przedmiejska, Słubicka, Szprotawska, Zgorzelecka, Żagańska

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych TAK

Numer obwodu 168

Siedziba komisji Sportowa Szkoła Podstawowa nr 46

Obwodowa komisja wyborcza nr 250

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 250

Adres ul. Przybyszewskiego 59, 51-151 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Koszarowa, Sołtysowicka 1-5A nieparzyste, 2-12 parzyste, 15-24, Sportowa

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych TAK

Numer obwodu 250

Siedziba komisji Szkoła Podstawowa nr 83

Obwodowa komisja wyborcza nr 249

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 249

Adres ul. Przybyszewskiego 59, 51-151 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Piotra Czajkowskiego

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych TAK

Numer obwodu 249

Siedziba komisji Szkoła Podstawowa nr 83

Obwodowa komisja wyborcza nr 077

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 077

Adres ul. Parkowa 18-26, 51-616 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Adama Mickiewicza 4-100 parzyste, al. Jana Kochanowskiego 1-11 nieparzyste, Kazimierza Bartla, al. Ludomira Różyckiego 1-15 nieparzyste, Mikołaja Kopernika 16-19, Parkowa, Samuela Dicksteina, Stefana Banacha, Witelona

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych NIE

Numer obwodu 77

Siedziba komisji Liceum Ogólnokształcące nr II z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego

Obwodowa komisja wyborcza nr 276

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 276

Adres ul. Sołtysowicka 34, 51-168 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Bagatela, Bombardierska, Bronisława Knastera, Edwarda Marczewskiego, Elementarzowa, Gimnazjalna, al. Poprzeczna 1, 37-68A, Przejazdowa, Redycka 1-90, Strzelecka

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych nie

Numer obwodu 276

Siedziba komisji Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 (Szkoła Podstawowa nr 40)

Obwodowa komisja wyborcza nr 143

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 143

Adres ul. Koreańska 1, 52-121 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Arabska, Boiskowa, Cedrowa, Ignacego Mościckiego 47-51, Jana Wesołowskiego, Japońska, Jemeńska, Jordańska, Leonarda da Vinci, Lisia, Marsowa, Opolska 199, Palestyńska, Pięćdziesięciu Bohaterów, Pionierów, Sadowa, Syjamska, Topolowa, Warszawska, Węgierska, Wiaduktowa, Wietnamska, Wileńska, Ziemniaczana

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych nie

Numer obwodu 143

Siedziba komisji Brochowskie Centrum Aktywności Lokalnej we Wrocławiu

Obwodowa komisja wyborcza nr 204

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 204

Adres ul. Jelenia 7, 54-242 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Jelenia

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych NIE

Numer obwodu 204

Siedziba komisji Szkoła Podstawowa nr 5

Obwodowa komisja wyborcza nr 130

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 130

Adres ul. Krakowska 2, 50-425 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Bierdzańska 3, 4-12 parzyste, gen. Romualda Traugutta 135-149 nieparzyste, 132-146 parzyste, Krakowska 1-105 nieparzyste, 2-128 parzyste, Międzyrzecka, Na Grobli, Na Niskich Łąkach, Nizinna, Okólna, Opatowicka 1, Rakowiecka, Stanisława Więckowskiego 1-16, Wilcza, Żabia Ścieżka

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych TAK

Numer obwodu 130

Siedziba komisji Szkoła Podstawowa nr 96

Obwodowa komisja wyborcza nr 118

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 118

Adres ul. Gliniana 30, 50-525 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Borowska 9, 6-52 parzyste, Gliniana 2-38, 39-69 nieparzyste, Łódzka 6-14 parzyste, 1-19 nieparzyste, Ślężna 2-28 parzyste

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych NIE

Numer obwodu 118

Siedziba komisji Szkoła Podstawowa nr 73

Obwodowa komisja wyborcza nr 063

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 063

Adres ul. Nowowiejska 78, 50-315 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Elizy Orzeszkowej 37-69 nieparzyste, 62-96 parzyste, kard. Stefana Wyszyńskiego 96-108 parzyste, 99-113A nieparzyste, Norberta Barlickiego 1-39 nieparzyste, Stefana Jaracza 1-13 nieparzyste, 2-16 parzyste

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych NIE

Numer obwodu 63

Siedziba komisji Szkoła Podstawowa nr 1

Obwodowa komisja wyborcza nr 152

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 152

Adres ul. Gałczyńskiego 8, 52-214 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania adm. Józefa Unruga, Czołgistów, Fizylierska, gen. Kazimierza Sosnkowskiego, gen. Romana Abrahama, gen. Tadeusza Kutrzeby, Marcelego Nenckiego, mjr. Hubala, Parafialna 32-70 parzyste, 61-75 nieparzyste, Piechoty, Synów Pułku, Szczepowa, Uczniowska, Zwiadowców

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych TAK

Numer obwodu 152

Siedziba komisji Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6

Obwodowa komisja wyborcza nr 153

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 153

Adres ul. Gałczyńskiego 8, 52-214 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Agatowa, Ametystowa, Brylantowa, Bursztynowa, Diamentowa, gen. Stefana Grota-Roweckiego 111-211 nieparzyste, Gerberowa 2-22 parzyste, Jarzynowa, Jaspisowa, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego 1-25 nieparzyste, 4-32 parzyste, kontradm. Stefana Frankowskiego, Kryniczna, Kryształowa, Kurpiów, Malachitowa, Nefrytowa, Opalowa, Rubinowa, Storczykowa, Strączkowa, Szmaragdowa, Traktorowa, Turkusowa, Walerego Goetla, Władysława Szafera, Zdrojowa

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych TAK

Numer obwodu 153

Siedziba komisji Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6

Obwodowa komisja wyborcza nr 151

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 151

Adres ul. Gałczyńskiego 8, 52-214 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Agrestowa 98B-128 parzyste, 142, Bartłomieja Strachowskiego, gen. Franciszka Kleeberga, gen. Franciszka Włada, gen. Józefa Kustronia, gen. Juliana Filipowicza, gen. Marii Wittek, gen. Mikołaja Bołtucia, gen. Stanisława Grzmota-Skotnickiego, Łubinowa, marsz. Edwarda Rydza-Śmigłego, mjr. Henryka Sucharskiego, Motylkowa, Nektarowa, Obrońców Poczty Gdańskiej 10-114 parzyste, 136-138 parzyste, Orawska, Pigwowa, płk. Kazimierza Masztalerza, płk. Stanisława Dąbka, Pszczelarska, Rzepakowa, Sojowa, Stefana Starzyńskiego, Świt 65-97 nieparzysta, Ułańska

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych TAK

Numer obwodu 151

Siedziba komisji Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6

Obwodowa komisja wyborcza nr 053

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 053

Adres ul. Poniatowskiego 9, 50-326 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Barycka 4-12 parzyste, Bolesława Prusa 5-7C nieparzyste, 16-50 parzyste, Jedności Narodowej 91-105 nieparzyste, Księcia Józefa Poniatowskiego 1-27 nieparzyste, Oleśnicka 5-27 nieparzyste, Przeskok, Stefana Żeromskiego 3-11 nieparzyste, 14, 16, Warzywnicza

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych TAK

Numer obwodu 53

Siedziba komisji Liceum Ogólnokształcące nr I

Obwodowa komisja wyborcza nr 263

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 263

Adres ul. Gorlicka 25, 51-314 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Bławatna, Dłutowa, Grodzieńska, Iwana Franki, Jana Palacha, Kordiana, Kowieńska, Kurlandzka, Lidzka, Malborska, Mazepy, Miejska, Mroźna, Nadbrzeżna, Nowogródzka, Rzeczna, Sienna, Tarasa Szewczenki, Witebska

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych nie

Numer obwodu 263

Siedziba komisji Szkoła Podstawowa nr 6

Obwodowa komisja wyborcza nr 026

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 026

Adres ul. Krucza 49, 53-410 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Buska, Mielecka, Stopnicka

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych NIE

Numer obwodu 26

Siedziba komisji Liceum Ogólnokształcące nr VII

Obwodowa komisja wyborcza nr 050

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 050

Adres ul. Strachocińska 155-157, 51-518 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Błotna, Dobrzykowicka, Gitarowa, Jaśkowicka, Jelczańska, Laskowicka, Leśna, Łaniewska, Nadolicka, Odcinek, Perkusyjna, Przy Torze, Smocza, Sobocińska, Strumykowa, Ubocze, Wałowa, Wykładowa, Zagajnikowa

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych TAK

Numer obwodu 50

Siedziba komisji Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 11

Obwodowa komisja wyborcza nr 120

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 120

Adres ul. Kamienna 86, 50-547 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Borowska 74, Gajowa 47-55 nieparzyste, Przestrzenna 1-29, 32-36 parzyste, Tomaszowska

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych nie

Numer obwodu 120

Siedziba komisji Zespół Szkół Gastronomicznych

Obwodowa komisja wyborcza nr 219

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 219

Adres ul. Zemska 16c, 54-438 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Zemska 9-44

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych NIE

Numer obwodu 219

Siedziba komisji Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1

Obwodowa komisja wyborcza nr 220

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 220

Adres ul. Zemska 16c, 54-438 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Komorowska, Krośnieńska, Zemska 1-7

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych NIE

Numer obwodu 220

Siedziba komisji Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1

Obwodowa komisja wyborcza nr 149

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 149

Adres ul. Przystankowa 32, 52-231 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Antoniego Czechowa, Asfaltowa, Będzińska, Bliska, Daleka, Glebowa, Granitowa, Kosmiczna, Marmurowa, Nenufarowa, Oraczy, Pachnąca, Parafialna 1-59 nieparzyste, 2-30 parzyste, Pawia, Pawła Jasienicy, Przystankowa, Radarowa, Radłowa, Ratajów, Rozmarynowa, Siewców, Snopkowa, Spokojna, Szarych Szeregów, Świt 26-94 parzyste, Terenowa, Wylotowa, Żeńców, Żniwna

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych TAK

Numer obwodu 149

Siedziba komisji Szkoła Podstawowa nr 23

Obwodowa komisja wyborcza nr 150

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 150

Adres ul. Przystankowa 32, 52-231 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Andrzeja Małkowskiego, Biwakowa, Chlebowa, gen. Stefana Grota-Roweckiego 2-190 parzyste, 13-109 nieparzyste, Gerberowa 1-7 nieparzyste, Hufcowa, Jana Lechonia, Jarosława Iwaszkiewicza, Kazimiery Iłłakowiczówny, Kazimierza Wierzyńskiego, Klasztorna, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego 27-37 nieparzyste, 36-46 parzyste, Kwitnąca, Mirona Białoszewskiego, Oboźna, Olgi Drahonowskiej, Poronińska, Skibowa, Smardzowska, Tulipanowa 3-43 nieparzyste, Zastępowa, Zawiszy Czarnego, Zuchowa

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych TAK

Numer obwodu 150

Siedziba komisji Szkoła Podstawowa nr 23

Obwodowa komisja wyborcza nr 037

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 037

Adres ul. Niemcewicza 29-31, 50-238 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Bolesława Drobnera 1-13 nieparzyste, Henryka Brodatego 12-26 parzyste, Henryka Probusa 2-8 parzyste, Jedności Narodowej 42-50 parzyste, Józefa Rostafińskiego, Ludwika Rydygiera 1-37 nieparzyste, Paulińska 1A-15 nieparzyste, pl. św. Macieja 1-2, 13-21, Władysława Łokietka

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych NIE

Numer obwodu 37

Siedziba komisji Szkoła Podstawowa nr 93

Obwodowa komisja wyborcza nr 099

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 099

Adres ul. Zaporoska 71, 53-415 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Gwiaździsta, pl. Ludwika Hirszfelda, Powstańców Śląskich 5-111 nieparzyste, Wielka 1-15 nieparzyste, Zaporoska 64-70 parzyste

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych TAK

Numer obwodu 99

Siedziba komisji Liceum Ogólnokształcące nr VIII

Obwodowa komisja wyborcza nr 073

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 073

Adres pl. Grunwaldzki 28, 50-363 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Cypriana Kamila Norwida 25-31 nieparzyste, 32-42 parzyste, Edwarda Suchardy, Grunwaldzka 60-88 parzyste, pl. Grunwaldzki 28-36 parzyste, Henryka Sienkiewicza 101-131 nieparzyste, Jana Mikulicza-Radeckiego, Karola Marcinkowskiego, wyb. Ludwika Pasteura, Marii Curie-Skłodowskiej 36-68 parzyste, Odona Bujwida 25, Oskara Minkowskiego 1-17 nieparzyste, Tytusa Chałubińskiego, Wilhelma Roentgena

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych TAK

Numer obwodu 73

Siedziba komisji Dom Studencki "Parawanowiec"

Obwodowa komisja wyborcza nr 290

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 290

Adres ul. Kleczkowska 35, 50-227 Wrocław

Typ obwody odrębne

Granice obwodu głosowania Zakład Karny Nr 1

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych NIE

Numer obwodu 290

Siedziba komisji Zakład Karny nr 1

Obwodowa komisja wyborcza nr 247

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 247

Adres ul. Przybyszewskiego 59, 51-151 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Adama Asnyka, Bolesława Leśmiana, bp. Ignacego Krasickiego, Franciszka Karpińskiego, gen. Józefa Wybickiego, pl. Gustawa Daniłowskiego, al. Jana Kasprowicza 34-112, Juliana Klaczki, Leopolda Staffa, Ludwika Nabielaka, pl. marsz. Józefa Piłsudskiego, Stanisława Piętaka, Stanisława Przybyszewskiego, Tadeusza Zelenaya, Teofila Lenartowicza, Zenona Miriama Przesmyckiego

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych tak

Numer obwodu 247

Siedziba komisji Szkoła Podstawowa nr 83

Obwodowa komisja wyborcza nr 218

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 218

Adres ul. Wojrowicka 58, 54-436 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Budziszyńska 1-74, Wojrowicka

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych NIE

Numer obwodu 218

Siedziba komisji Liceum Ogólnokształcące nr XV

Obwodowa komisja wyborcza nr 221

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 221

Adres ul. Wojrowicka 58, 54-436 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Rogowska 106-176

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych NIE

Numer obwodu 221

Siedziba komisji Liceum Ogólnokształcące nr XV

Obwodowa komisja wyborcza nr 268

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 268

Adres ul. Sycowska 22a, 51-319 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Białych Goździków, Bolesława Krzywoustego 250-334, Czerwonej Róży, Czerwonych Maków, Dobroszycka, al. Jana III Sobieskiego, Kłokoczycka, mjr. Jana Piwnika-Ponurego, Zakrzowska, Złotej Lilii

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych NIE

Numer obwodu 268

Siedziba komisji Szkoła Podstawowa nr 98

Obwodowa komisja wyborcza nr 269

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 269

Adres ul. Sycowska 22a, 51-319 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Bierutowska, Sycowska

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych NIE

Numer obwodu 269

Siedziba komisji Szkoła Podstawowa nr 98

Obwodowa komisja wyborcza nr 119

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 119

Adres ul. Dawida 9-11, 50-527 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Dyrekcyjna, Gajowa 21-43 nieparzyste, 28-68A parzyste, Gliniana 40-60 parzyste, 71-89 nieparzyste, Jana Władysława Dawida, Joannitów, Sucha

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych NIE

Numer obwodu 119

Siedziba komisji Zespół Szkół Logistycznych

Obwodowa komisja wyborcza nr 079

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 079

Adres ul. Dembowskiego 39, 51-670 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Andrzeja Potebni, Edwarda Dembowskiego 50-94 parzyste, Marcina Borelowskiego 1-55 nieparzyste, Marcina Kasprzaka 2-34 parzyste, Partyzantów 17-57 nieparzyste, Pierwszej Dywizji 1-12, płk. Franciszka Nulla, Stefana Okrzei

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych NIE

Numer obwodu 79

Siedziba komisji Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 22

Obwodowa komisja wyborcza nr 184

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 184

Adres bulwar Ikara 19, 54-130 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Czesława Tańskiego, Ludwika Idzikowskiego, Metalowców 61, Samolotowa, Skrzydlata, Sterowcowa

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych TAK

Numer obwodu 184

Siedziba komisji Szkoła Podstawowa nr 118

Obwodowa komisja wyborcza nr 182

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 182

Adres bulwar Ikara 19, 54-130 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Eugeniusza Horbaczewskiego 3-43, płk. Bolesława Orlińskiego, Stefana Drzewieckiego 4-36A parzyste, Szybowcowa 5-14

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych TAK

Numer obwodu 182

Siedziba komisji Szkoła Podstawowa nr 118

Obwodowa komisja wyborcza nr 183

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 183

Adres bulwar Ikara 19, 54-130 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Jerzego Bajana 25-73

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych TAK

Numer obwodu 183

Siedziba komisji Szkoła Podstawowa nr 118

Obwodowa komisja wyborcza nr 105

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 105

Adres ul. Jastrzębia 26, 53-148 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Gajowicka 175-199 nieparzyste, al. gen. Józefa Hallera 36-48 parzyste, 52, Modlińska, Oksywska, Przelot, Racławicka 37-62A, Saperów, Sokola 5-23A nieparzyste, 6-14 parzyste, Żurawia

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych nie

Numer obwodu 105

Siedziba komisji Szkoła Podstawowa nr 81

Obwodowa komisja wyborcza nr 286

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 286

Adres ul. Grabiszyńska 105, 53-439 Wrocław

Typ obwody odrębne

Granice obwodu głosowania Dolnośląskie Centrum Transplantacji Komórkowych z Krajowym Bankiem Dawców Szpiku

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych NIE

Numer obwodu 286

Siedziba komisji Dolnośląskie Centrum Transplantacji Komórkowych z Krajowym Bankiem Dawców Szpiku

Obwodowa komisja wyborcza nr 285

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 285

Adres ul. Grabiszyńska 105, 53-439 Wrocław

Typ obwody odrębne

Granice obwodu głosowania Dolnośląskie Centrum Chorób Płuc we Wrocławiu

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych nie

Numer obwodu 285

Siedziba komisji Dolnośląskie Centrum Chorób Płuc we Wrocławiu

Obwodowa komisja wyborcza nr 012

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 012

Adres pl. Muzealny 20, 50-035 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Franciszka Ksawerego Druckiego-Lubeckiego, Grabiszyńska 2-16 parzyste, Joachima Lelewela, pl. Kościuszki 1-6, Łąkowa, marsz. Józefa Piłsudskiego 13-26, 27-29 nieparzyste, Muzealna, pl. Muzealny, Podwale 29-37 nieparzyste, 30-38 parzyste, Świdnicka 37-41 nieparzyste, Świebodzka, Tadeusza Kościuszki 2-18 parzyste

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych TAK

Numer obwodu 12

Siedziba komisji Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 13

Obwodowa komisja wyborcza nr 211

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 211

Adres ul. Stanisławowska 38-44, 54-611 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Bliźniacza, Dzielnicowa, Końcowa, Leopolda Tyrmanda, Osiedlowa, Pusta, Rejonowa, Sokalska, Stryjska, Trawowa, Zofii Kossak-Szczuckiej

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych TAK

Numer obwodu 211

Siedziba komisji Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 15

Obwodowa komisja wyborcza nr 039

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 039

Adres ul. Bolesława Chrobrego 3, 50-254 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Alfreda Nobla, Henryka Brodatego 1-17 nieparzyste, 2-10 parzyste, Ludwika Rydygiera 2a-44 parzyste, Pomorska 1-49 nieparzyste, Śrutowa, Wąska

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych TAK

Numer obwodu 39

Siedziba komisji Szkoła Podstawowa nr 108

Obwodowa komisja wyborcza nr 117

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 117

Adres ul. Ciepła 15b, 50-524 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Ciepła, Sieradzka, Wesoła

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych TAK

Numer obwodu 117

Siedziba komisji Dzienny Dom Pomocy Społecznej "Na Ciepłej"

Obwodowa komisja wyborcza nr 074

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 074

Adres ul. Piastowska 1, 50-359 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Grunwaldzka 26-58A parzyste, pl. Grunwaldzki 18-26 parzyste, Henryka Sienkiewicza 77-99 nieparzyste, Mikołaja Reja 3-21 nieparzyste, Oskara Minkowskiego 2-18 parzyste, Piastowska 1, 1A, 19-38, 40

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych TAK

Numer obwodu 74

Siedziba komisji Dom Studencki "Dwudziestolatka"

Obwodowa komisja wyborcza nr 295

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 295

Adres ul. Borowska 213, 50-556 Wrocław

Typ obwody odrębne

Granice obwodu głosowania Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Jana Mikulicza-Radeckiego we Wrocławiu - budynek H

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych nie

Numer obwodu 295

Siedziba komisji Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Jana Mikulicza-Radeckiego we Wrocławiu

Siedziba komisji (informacje dodatkowe) budynek H

Obwodowa komisja wyborcza nr 296

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 296

Adres ul. Borowska 213, 50-556 Wrocław

Typ obwody odrębne

Granice obwodu głosowania Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Jana Mikulicza-Radeckiego we Wrocławiu - budynek J

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych nie

Numer obwodu 296

Siedziba komisji Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Jana Mikulicza-Radeckiego we Wrocławiu

Siedziba komisji (informacje dodatkowe) budynek J

Obwodowa komisja wyborcza nr 045

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 045

Adres ul. Roosevelta 15, 50-236 Wrocław

Typ obwody stałe

Granice obwodu głosowania Franklina Delano Roosevelta, Jedności Narodowej 92-122 parzyste, Kręta 1-7 nieparzyste, Słowiańska 11-39 nieparzyste, 16-18 parzyste, 32

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych NIE

Numer obwodu 45

Siedziba komisji Publiczna Szkoła Podstawowa "Leonardo"

Obwodowa komisja wyborcza nr 311

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 311

Adres ul. Lekarska 1, 51-348 Wrocław

Typ obwody odrębne

Granice obwodu głosowania Vratislavia Medica Szpital im. Św. Jana Pawła II

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych nie

Numer obwodu 311

Siedziba komisji Vratislavia Medica Szpital im. Św. Jana Pawła II

Obwodowa komisja wyborcza nr 312

Nazwa Obwodowa komisja wyborcza nr 312

Adres ul. Kaletnicza 8, 51-180 Wrocław

Typ obwody odrębne

Granice obwodu głosowania Dom Pomocy Społecznej

Lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych nie

Numer obwodu 312

Siedziba komisji Dom Pomocy Społecznej

Powiadom znajomego

Powiadom znajomego

* Pole wymagane