Urząd Miejski Wrocławia
pl. Nowy Targ 1-8
50-141 Wrocław

tel. +48 71 777 77 77
faks +48 71 777 86 55

e-mail: kum@um.wroc.pl


NIP 896-10-03-529
REGON 001094670
Identyfikator gminy TERYT: 026401 1

Radni Rady Miejskiej Wrocławia – III kadencja 1998-2002

XML A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Treść

  1. Lech Adamczyk - Wrocław 2000 Plus
  2. Bohdan Aniszczyk - ''Akcja Wyborcza Solidarność"
  3. Stanisław Apoznański - Sojusz Lewicy Demokratycznej
  4. Alina Barczewska - "Koalicja Samorządowa"
  5. Piotr Bober - ''Akcja Wyborcza Solidarność"
  6. Ryszard Bubień - ''Akcja Wyborcza Solidarność"
  7. Jan Chmielewski - ''Akcja Wyborcza Solidarność"
  8. Włodzimierz Chudy - Sojusz Lewicy Demokratycznej
  9. Grażyna Čupaila-Tomaszewska - Wrocław 2000 Plus, Przewodnicząca Rady 2001-2002
  10. Tomasz Czajkowski - Sojusz Lewicy Demokratycznej
  11. Michał Gabryel - ''Akcja Wyborcza Solidarność"
  12. Piotr Gaglik - "Koalicja Samorządowa"
  13. Aleksander Garczarek - ''Akcja Wyborcza Solidarność"
  14. Mieczysław Gaweł - Sojusz Lewicy Demokratycznej
  15. Ewa Gąsowska - Sojusz Lewicy Demokratycznej
  16. Adam Grehl - "Koalicja Samorządowa"
  17. Władysław Gut - Sojusz Lewicy Demokratycznej
  18. Tomasz Hanczarek - Wrocław 2000 Plus
  19. Stanisław Huskowski - Wrocław 2000 Plus
  20. Mirosław Iwanicki - Sojusz Lewicy Demokratycznej
  21. Krzysztof Jakubczak - ''Akcja Wyborcza Solidarność"
  22. Leszek Jankiewicz - Wrocław 2000 Plus
  23. Andrzej Jaroch - ''Akcja Wyborcza Solidarność"
  24. Michał Kaczmarek - Wrocław 2000 Plus
  25. Andrzej Kalisz - Sojusz Lewicy Demokratycznej
  26. Krzysztof Kawalec - ''Akcja Wyborcza Solidarność"
  27. Wiesław Kilian - ''Akcja Wyborcza Solidarność"
  28. Paweł Kocięba-Żabski - Wrocław 2000 Plus
  29. Zbigniew Korzeniowski - Sojusz Lewicy Demokratycznej
  30. Maciej Kowalski - Sojusz Lewicy Demokratycznej
  31. Jarosław Krauze - ''Akcja Wyborcza Solidarność"
  32. Alicja Lewandowska - Sojusz Lewicy Demokratycznej
  33. Andrzej Łoś - Wrocław 2000 Plus
  34. Henryk Macała - "Koalicja Samorządowa"
  35. Ryszard Maj - Wrocław 2000 Plus, Wiceprzewodniczący Rady
  36. Jerzy Markiewicz - Wrocław 2000 Plus 
  37. Michał Matkowski - Sojusz Lewicy Demokratycznej
  38. Henryk Mikorski - ''Akcja Wyborcza Solidarność"
  39. Jacek Miller - "Koalicja Samorządowa"
  40. Tomasz Misiak - Wrocław 2000 Plus
  41. Krzysztof Nawotka - Wrocław 2000 Plus
  42. Wojciech Niemiec - Sojusz Lewicy Demokratycznej
  43. Bartłomiej Nowotarski - "Koalicja Samorządowa"
  44. Jarosław Obremski - ''Akcja Wyborcza Solidarność", Przewodniczący Rady 1998-2001
  45. Janusz Ornatowski - "Koalicja Samorządowa"
  46. Grzegorz Oszast - ''Akcja Wyborcza Solidarność"
  47. Sławomir Piechota - Wrocław 2000 Plus
  48. Radosław Pietrzyk - "Koalicja Samorządowa"
  49. Tadeusz Preisner - "Koalicja Samorządowa"
  50. Michał Putowski - ''Akcja Wyborcza Solidarność", Wiceprzewodniczący Rady
  51. Artur Radaszewski - Wrocław 2000 Plus
  52. Jacek Rugieł - ''Akcja Wyborcza Solidarność", Wiceprzewodniczący Rady
  53. Ewa Rzewuska - Wrocław 2000 Plus
  54. Eugeniusz Sąsiadek - Sojusz Lewicy Demokratycznej
  55. Andrzej Siciński - ''Akcja Wyborcza Solidarność"
  56. Jerzy Skoczylas - Wrocław 2000 Plus
  57. Marian Skutnik - ''Akcja Wyborcza Solidarność"
  58. Jan Sołtys - Sojusz Lewicy Demokratycznej
  59. Grzegorz Stopiński - ''Akcja Wyborcza Solidarność"
  60. Andrzej Szastyński - Sojusz Lewicy Demokratycznej
  61. Ewa Szymańska - Sojusz Lewicy Demokratycznej
  62. Zofia Świtalska - "Koalicja Samorządowa"
  63. Wanda Ufnalska - Sojusz Lewicy Demokratycznej
  64. Urszula Wanat - Wrocław 2000 Plus
  65. Barbara Wawrzyniak - Sojusz Lewicy Demokratycznej
  66. Walter Wojciechowski - Sojusz Lewicy Demokratycznej
  67. Krzysztof Wojtyłło - Wrocław 2000 Plus
  68. Ewa Wolak - ''Akcja Wyborcza Solidarność"
  69. Tomasz Wołodźko - Wrocław 2000 Plus
  70. Marek Żynda - Sojusz Lewicy Demokratycznej

Radni III kadencji, których mandaty wygasły w trakcie kadencji:

  1. Andrzej Baborski
  2. Jan Chorostkowski
  3. Andrzej Kobel
  4. Janusz Krasoń
  5. Bogusław Litwiniec
  6. Bogdan Zdrojewski

Powiadom znajomego

Powiadom znajomego

* Pole wymagane

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij